• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    RUMEC
    RUMEC --- ---
    Tak a teď na trochu humornější notu:

    http://www.youtube.com/watch?v=ie8nS9q-wJI
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Architekti píší Jehličkovi. Zrušte Kaplického vítězství

    Šmejdi jedni. Umění přijmout porážku jim nebylo dáno a tak žalují a žalují, bonzáčci.
    MISON
    MISON --- ---
    Pojdte ho proplesknout. Pockame si na nej. Nic vic me nenapada =)
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    chjo chjo
    do tohohle auditka si chodim pro depresi...
    fakt mě to štve a fakt nevím co se s tím dá dělat

    ps. BÉM JE ČŮRÁK
    MISON
    MISON --- ---
    hmm tak me napadlo - Bem: O olympiade se s nikym bavit nebudu (jsme prece vsichni v narodnim tymu)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: není... jen prostě hlavou zeď neprorazíš a občanstvo s krumpáči se někde fláká a vybírá destinaci na letní dovolenou...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    je mi z toho zle
    zacinam mit pocit, jestli za to nemuze i Jezek? neni neschopnej?
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Ne. Posílal jsem tam Béma. Mikeš byl na Nově, na to jsem neměl sílu.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    S_M_LOMOZ: Nevím, jak ostatní, ale mě to nutí zhlédnout 4 reklamy, a i když mám vybraný jeden konkrétní příspěvek, stejně mě to veze úvozem černým kolem skal pěkně lineárně, jednu zprávu za druhou.
    Ale nech mě hádat: že to byl ten zmrd Hošek z ministerstva kultury? Hned se mi vybavil ten Jiránkův vtip o lidovcích....
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Nestává se často, abych na televizní obrazovku křičel (s prominutím) "A TY JDI DO PRDELE!" a pak se omlouval svému okolí, ale tentokrát jsem musel. Zbabělý had, který nedokáže říct, že něco nechce, tváří se jak milius, vymlouvá se, že on nic a hází rozhodnutí na jiné... brrr. Upozorňujeme, že záběry, které uvidíte, mohou rozrušit slabší povahy.
    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/19.05.2008/208411000100519-19:00-1-udalosti.html?index=127377
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    .DDD
    JORERU
    JORERU --- ---
    MISON: Ještě bych shrnul dění kolem knihovny do modifikovaného přísloví: ředitelovi psi štěkají, ale primátorova karavana jede dál...
    MISON
    MISON --- ---
    JORERU: amen
    JORERU
    JORERU --- ---
    VANEK: docela bych jim přál, aby si prožili podobnou mediální slávu, jako Kaplického Future Systems. A rovnou třikrát tolik, aby jim to nebylo líto.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    //jaj :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    BETSABE: Jen jestli mu to tam neudělala korektorka Repektu: "vytypovat" bylo v tom čísle Respektu dokonce dvakrát :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam