• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    Jan Kaplický by se 18. dubna dožil 73 let. V pražské galerii DOX zároveň otevřela výstava jeho díla.
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MIKRON: hlavně je vtipný, že jako odborný hledisko se bere vypracování klauzur po absolvování celho jednoho semestru na tma knihovnictví. To mi připomíná, že sem kdysi chodil za svou holkou na přednášky z mediny - byl sem tam skoro celej semstr na imunologii - znamená to, že už se můžu prosadit jako odbornej poradce na imunologický centrum v Brně?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MIKRON: Kotalíkova akce postavená na vodě, bez poměrně drsných zásahů do struktury Klementina se z toho moderní knihovna udělat nedá a některé věci se tam nedají udělat ani tak.
    MIKRON
    MIKRON --- ---
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=611951

    tak nevim.. možná je to zavádějící zkratka, ale mě při čtení článku napadá - co je to safra za trapnej přemet - od Kaplickýho ke klauzurám???
    JORERU
    JORERU --- ---
    MISON: ale otravný hnutí, které by neustále medializovalo otázku Letné a našeho světového architekto-betonaření/tunelování by nebylo od věci. Třeba bysme sesbírali dost peněz na odznáčky, pohlednice, trička a reklamní banery...
    MISON
    MISON --- ---
    Zakladat novou stranu je tady prece hazeni perel svinim a ke vsemu tomu budes muset zasvetit leta prace. Proc ? Proc to delat v zemi, kde po 40ti letech krutovlady rudejch svini, porad 12% komouse voli ? Ja mam spis chut vzit krabici shnilyho ovoce a vajcek a kazdej den si jit na pana bema hodit ...nic vic me nenapada, co by se mohlo 'udelat'.

    Jinak trosku me pobavili vcerejsi lidovky - zprava jak Bem breci Topolankovi, ze byla prece dohoda a Praha ma dostat akcii letiste vic. Na to bych mu s radosti rek, ze vystavba kaplickeho knihovny na letny TAKY byla dohodnuta a skutek utek..tak at si zvyka.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    VANEK: Kaplického tchýně bývala jednou z nejhezčích koček v Praze a jejímu kouzlu průběžně podlehlo několik význačných českých architektů:
    Šafer - s ním má jednoho syna, Milunič - s tím má dceru Ester, která je architektkou a akademický architekt Fuchs, s kterým má Elišku nyní Kaplickou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    SANDIS: "Liberální konzervativci", to je jako ODS?

    Vlado Mimonič: http://hn.ihned.cz/c4-10065240-26077230-500000_d-chobotnice-na-letnou-vubec-nepatri
    "není v tom nic osobního: [Kaplický] je teď můj příbuzný, vzal si sestru mojí dcery." - ví někdo, jaký přesně rodinný poměr to je?
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    SHAGA: OT: nova politicka strana je neco, co uz me dlouho nenechava klidnym :) Napriklad proto, ze po rocich me vernosti k liberalnim konzervativcum je uz z mnoha duvodu nemuzu volit. A neni koho jineho volit. ED bych mohl zkusit, ale nevim nevim... Ty ostatni male strany jsou dost pochybne...
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    Vzpomeňte si před volbama a pomožte s kampaní někoho jiného, případně sami rozjeďte nějakou kampaň. Internet je mocný, v roce 2010 bude ještě mocnější a na rozdíl od billboardů na něj není třeba tolik peněz.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    začínaj se ve mě bouřit pocity občanský neposlušnosti. S timhle mě fakt jako nasrali. Mám úplně ty samý choutky jako LAVA:
    Nenapadá mě nic, čo by mohlo pomoct... Mak kompletne zkazenou naladu.
    Na novou knihovnu jsem se strasne tesil a ted tohle. Doufam, ze dostanou ti blbci z radnice u soudu pekne na prdel.
    sorry za hrubost, ale takhle to ze me proste leze kdyz sem rozcilenej.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ono by úplně stačilo volit kohokoliv jiného než ODS nebo ČSSD... Bohužel se teď nevolí na pražskou radnici, jinak by asi stálo za to trošku tam zamíchat kartami (to ale znamená, že se musí vykopat i socani, protože ti sice navenek vypadají jako nesmiřitelní odpůrci ODS, ale na radnici i v útulných malostranských hospůdkách v mém sousedství si báječně rozumějí...
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    tak to je v hajzlu.... oni me snad kvuli tomu donutej volit ČSSD... a to sem zasadni antisocial.
    MIKRON
    MIKRON --- ---
    achjo
    LAVA
    LAVA --- ---
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=611811
    sili ve me potreba neco udelat, ale nevim co:/
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    poprve si preji vitezstvi populistu, prestoze bych je takrka do jednoho strilel :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: ne, to je legrace... "celá veřejnost ví, celé veřejnosti je jasné..."

    Kaplický měl dnes sympaticky bojovnou náladu, Ježek je optimista (jako vždy), popojedem...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    to je humus
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    video s Jehličkou si můžete prohlédnout zde
    ICELANDBOY
    ICELANDBOY --- ---
    rip blobe :(
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    chjo...tak to mě mrzí
    posraný čecháčkovství, malost a zaprděnost
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam