• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    (a na nějakém rautu by to jistě šlo...)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS: LSD je lepší... Představa Béma nebo Klause svíjejícího se na špatném tripu je skoro až vzrušující...
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: nebo crystal MDMA :)... treba by to pak prijaly ty spicky... :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS: kdo by se s tím sral... stačí vyklopit před radnicí hovnocuc... ale na to je paragraf, bohužel...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MISON: tady už bylo prasáren...
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    do tvaru vitezneho navrhu :)
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    MISON: demenci demenci... nezni spatne... jak jsem rikal, vyklopit tam pred radnici ten hovnocuc no... lepsiho nic nemam
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    je to na pytel... ale nic chytreho me nenapada... tak treba zitra :(
    MISON
    MISON --- ---
    Proste chci za to vsechnu prasarnu uz konecne neci hlavy !!!!!!!!#@!%^ ;) Co prijde priste? Zmanipulovany volby ? Tajemna ruka ovladajici nasi ekonomiku ? ;))

    Proste tady nekdo dohodne vystavbu novy knihovny, nekdo to vyhraje..pak nekdo prijde a cely to (s prominutim) sprca a posle do hajzlu.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    MISON: Ten oheň není špatný, ale blbě se to kontroluje... Kyselina to jistí... Pro začátek bude stačit pár kapiček do ranních káviček... Umíš si představit ty titulky:

    NA ŠPIČKY ODS SPÁCHÁN ATENTÁT LSD
    MISON
    MISON --- ---
    JESSIEATREIDES: jsem pro, ale nejdriv chci rajcata..proste to uz nevydrzim. proti ohni ohnem. proti demenci demencí ;)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: ty ho znas? :)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    (Popravdě to chce novou politickou stranu, jejímž maskotem by byl Viktor Čistič.)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    JORERU: A že názor úředníka jednoho z GŘ Evropské komise (který není ničím jiným, než odpapouškováním příslušné směrnice, bez zohlednění kontextu i skutečnosti, že soutěž zaštítila UIA, s kterou EK jinak vřele a čile spolupracuje, i velice nekvalitního, na architekturu nepamatujícího českého zákona o zadávání veř. zakázek) vydává za oficiální právní stanovisko EK. Překládám pro EK dokumenty podstatně oficiálnějšího rázu, než je ono slavné lejstro a formule: "tento dokument není oficiálním názorem EK" je téměř povinná - pokud se nejedná o cosi, na čem se EK oficiálně usnese.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    HARALD: já jsem to sem onehdá snad i odkazovala...

    podzemní garáže vyčuhující nad současnou úroveň terénu, parkoviště, ústí/vývod tunelu, nějaký ten kolektor (opět tunelu), monstr-stadion a tak... tak hlavně, že jsme zachránili pražská panorámata...
    HARALD
    HARALD --- ---
    JORERU: Obávám se, že hotelem.

    BTW, někde jsem zahlídl vizualizace jak bude letná vypadal po postavení garáží a byly tam nadzemní prostory. Jinými slovy, Letná už nebyla pláň, ale narušen prostor vyzývající k další výstavbě. Teď to nedokážu najít a nevím, jestli se týkalo o vizualizaci plánované skutečnosti, nebo nějaký soukromý výtvor ěnjakého agitátora. Nevíte někdo jak to bude?
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    co treba zalozit polovojenske jednotky??? :D
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    pojdme neco...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam