• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    MISON
    MISON --- ---
    SHAMANA: no myslim, ze jestli beeeeem bude mit v nejblizsi dobe nocni mury, tak o svejch velice podezrelejch smlouvickach...ale to je stejne sumak. v tyhle zemi kazdymu vsechno stejne projde =)
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    MISON: Bude mít takovéhle noční můry......jeno o chobotnicích :)
    MISON
    MISON --- ---
    SHAMANA: u tohodle obrazku kdyz sem ho kdysi davno videl poprve me napadlo "kez by"...a napada me to i ted
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Trochu z jiného soudku, ale vlastně pořád z toho samého:)

    SHAMANA
    SHAMANA --- ---

    reply LUKOYE|23330458}:
    Podporujeme výstavbu budovy N.K. na Letenské pláni

    http://www.narodni-knihovna.cz/
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    SHAMANA: Ok, ještě napiš, kde jsi je našla:)
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Tady jsou nějaká trička, co jsem zatím našla.

    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    SHAMANA: Předpokládám, že placky budou nějaká osobní iniciativa, možná nějakého kreativce z Nyxu. Nakonec bych jich vzal i větší množství, když by na to přišlo...díky
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    LUKOYE: Já mám tričko s knihovnou, je na ní:

    ..........................................Kni-
    Hovna...................................... a nad tim ten obrázek černobílý, ale myslim si, že odznáčky se určitě dělají taky.
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Ještě jedna věc:

    Možná vám to příjde trochu infantilní nebo fetišistické, ale já bych si s chutí připnul na batoh placku s chobotnící (jako že nic takovýho nenosím). A jsem si docela jistej, že moji přátelé by jí nosili taky. Nevíte o někom, kdo něco takového vyráběl, případně jestli se dá taková věc sehnat v nějaké galerii nebo na AVU, nebo já nevim kde? Tiskli jsme loni nějaké plakáty, ale na placku jsme krátcí. Díky za info
    LUKOYE
    LUKOYE --- ---
    Zrovna včera jsem při inauguraci Obami poslouchal jednoho z komentátorů pozvaných do ČT. Velice kritizoval lidi, kteří si u nás v republice dovolí říci, že pokud sedí na hradě VK, tak nemají žádného prezidenta. Následně se rozplýval nad velkodušností amerického přístupu k voleným autoritám.

    Dost mě to urazilo, protože například narozdíl od ČR, se v USA volí prezident přímo, poté co ho vyberou delegáti stran. VK jsem si nezvolil, a jestli chápu demokracii správně, tak mám zcela oprávněné právo říkat, že není můj prezident, od čehož si slibuji stimulaci společenského prostředí směrem k ideálům, které vyznávám. Jako každý jedinec na to mám právo.

    Stydím se za svého prezidenta jelikož u něho absentuje tolerance a velkodušnost, kterou by mohl takový člověk mít. Společně se zneužívání jeho symbolické moci a sociálních vazeb k netransparentní zákulisní hře se pohybuje, dle mého názoru, někde na svrchní hranici absolutistických snah.

    ...ale nechme toho...
    MISON
    MISON --- ---
    ou maaaj
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Staví se tam tunel. Myslím, že tady

    už ji nenajdeš.
    MISON
    MISON --- ---
    Skoda nejsem tady...ale mysilm, ze se do konce tydne pujdu projit na letnou a asi tam u balbinovy knihovny ponecham nejakou kytku. Stoji tam jeste vubec ?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    veřejná rozlučka s Janem Kaplickým se bude konat příští úterý od 14.00 v odsvěceném kostele sv. Anny (tzv. Pražská křižovatka) na Starém městě Pražském.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    nekrolog od Karla Hvížďaly

    Jan Kaplický alias Johan nebo Kapla
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ...ve Financial Times:

    Architect who put morals before money

    a ještě jeden, o knihovně...

    Bureaucracy brought to book

    Some architects engage in an empty formalism, putting forward flashy, computer-generated shapes for the sake of sensation and celebrity. With Kaplicky, however, one gets the impression that this project means the world to him, a finale to a strange and celebrated career. He just wants to be judged when it is finished, not before it has started.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    JESSIEATREIDES: jj, o pavlove globalni dulezitosti tu snad nepochybuje vubec nikdo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam