• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JESSIEATREIDES: přibal mi, prosím, jednu nálepku do těch slíbených podkladů ;-)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: to nejde... imho by to byla jen záminka, jak činit demonstrujícím další potíže.

    TO ANYONE: beru sebou na demonstraci hromadu nálepek s knihovnou, co před rokem vyšly jako příloha reflexu, je toho docela dost a bylo by dobré, kdyby se to na té demošce rozdalo, takže kdyby mi s tím někdo chtěl pomoct (vzít si několik listů a poslat je dál), bylo by to fajn ;o)))
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    já se doma potim, demonstrace holt vyšla zrovna na epidemii
    BARYS
    BARYS --- ---
    SANDIS: Určitě bude nějaký improvizovaný, vždyť to píše Jandl v tom tvém odkazu. Myslím, že nejdůležitější je, aby se tam ty lidi opravdu sešli a neodradili je problémy jako nepovolené podium. Mimochodem jdete tam všichni?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALESH: Tohle ale bylo pódium pro dobrý účel, pro pana profesora doktora presidenta Václava Klause, ještě jednou doktora a ne pro nějaký potížisty, co bráněj stavbě hotelu vedle národního fotbalového stadionu.
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    netusite nekdo, jak to bude s tim podiem? Nedalo by se to nejak zaimprovizovat? korba parkujiciho nakladaku nebo tak neco... ? :)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    BARYS: Tak hlavně nezapomeň volit a mluvit s ostatními voliči, v praze se ods v opozici sama neudělá, bude to stát nějaké úsilí.
    BARYS
    BARYS --- ---
    ALESH: Bém mi byl jako politik dřív sympatickej, ale tohle... Pro to už opravdu nemám slov.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    hele a podium je jako podium? co tam dat nejaky takovyty... jak se to...PRAKTIKÁBLY?
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    :D to asi bylo "v rámci"
    ALESH
    ALESH --- ---
    Zajimave, ze tohle podium nevadilo...

    http://www.vakobobri.cz/galerie/staromak/index.htm



    BETSABE
    BETSABE --- ---
    no ja k tomu nemam moc co rict, maji na to asi nejaky special ustanoveni a pravidla, na Valclavaku si clovek taky ani neupr..., napr. se tam nic nesmi rozdavat a tak... takze me ten zakaz podia "nad ramec uvedenho zakona" na Staromaku ani neprekvapuje
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    Problém je v tom, že pódia jsou na staromáku každkou chvíli a že je to jasnej naschvál, nicméně ... sorry, to je lonestar. Nedrbat, nedráždit, ono to snad přejde.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Praha nesouhlasí s umístěním přechodných zařízení v rámci předmětné veřejné akce nad rámec uvedeného zákona... tak v čem je problém?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    NYA: vidíš, a já si pořád myslel, že "nafoukaní prdeláči" pořádaj tu demonstraci :-D)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    NYA: Přesto by totalita vypadala jinak. Vodní děla, antony, slzák, vězení, vyhazování z práce.
    NYA
    NYA --- ---
    WITTGENSTEIN: klávesnice mě nebolí.. tohle gesto má docela výmluvnou formu: nafoukaní prdeláči (omluvte ten výraz, je přeci jen už pozdě) jasně dávají najevo, jak se k protestům staví - zákazem postavení podia udělají z akce jakýsi "underground", čímž devalvují následné odezvy veřejného mínění.. zákaz je neopodstatněný a má za cíl manipulovat, to je imho chování velmi nedemokratické (ne, že bych věřila, že demokracie není v dnešní době prázné heslo, ale to je můj názor, který přejdi, pokud nesouhlasíš)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    NYA: Ech, že tě huba nebolí. Tohle není totalita, jen pitomá obstrukce.
    NYA
    NYA --- ---
    SANDIS: nj, demokracie sice staví, totalitní režim ovšem nedovolí postavit ani podium :(
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    Praha dělá obstrukce demonstrantům za Kaplického / nechce povolit pódium na Staroměstském náměstí

    http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=628786
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam