• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    LONESTAR: hypotetická otázka, v Praze vládne ODS. nemám žádných pochyb o tom, že když tam přijde jiná garnitura, bude rovněž myslet zejména na to, jak se obohatit. nicméně stávající vazby a struktury jsou tak silné, že cokoliv, co je naruší, je žádoucí.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JESSIEATREIDES: pokud Praze nebude "vládnout" ODS, pak se s těmi parcelami nebude nakládat jak bude spřáteleným firmám libo?
    nebo se jen vymění jedny spřátelené firmy za jiné? :-(
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    S_M_LOMOZ: o tom není pochyb. Praha bude usilovat o pořádání olympiády v roce 2020, takže na Letné se ještě budou dít věci. Do médií o tom Magistrát zatím nemluví, to ještě nechají trochu vyhnít, takže zmiňují Rohanský ostrov, Bubeneč, Letňany a tak podobně, ale dávám tomu tak rok (než se bude rozhodovat o územním plánu) a uvidíte...
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    JESSIEATREIDES: To pochopitelně rozhodně nejsou. Ovšem aspoň něco tam dělá výraznou překážku v případné souvislejší zástavbě. Podrobnou dokumentaci jsem samozřejmě neviděl a o síle stropu garáží nemám tušení.

    Samozřejmě, dá se namítnout kdykoli cokoli a taky už vy-víte-komu nevěřím ani datum.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    S_M_LOMOZ: a to jsou jediné parcely, které na Letné jsou a s kterými si může nový územní plán schvalovaný v roce 2010, naložit jak bude spřáteleným firmám pražské ODS libo?
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Jestli mě paměť neklame, při Milady Horákové je mezi knihovnou a západní hranou Sparty teď obrovská jáma, ve které budou do dvou-tří let na tunelu umístěné velké podzemní garáže. Nejsem stavař, ale divil bych se, kdyby na stropě těch garáží, který bude místy až nad dnešní úrovní ulice Milady Horákové, šla založit nějaká vyšší budova (pokud vůbec). Pravda, možné je všechno, ale zrovna tyhle garáže IMHO působí přímo antikoncepčně.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BURKHAR: to nebude tak jako tak, je to soubor volných parcel v centru města, že ano...
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Chjo...

    To už nebude dlouhá Letná a dlouhý svítání... Příliš dlouhý na to, aby...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BURKHAR: patří na Letnou, basta fidli didli.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BURKHAR: není :-(
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Neni nějakej klub "Jo BLOB, ale ne na Letný? (třeba v Celetný)" ?
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JESSIEATREIDES: přibal mi, prosím, jednu nálepku do těch slíbených podkladů ;-)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: to nejde... imho by to byla jen záminka, jak činit demonstrujícím další potíže.

    TO ANYONE: beru sebou na demonstraci hromadu nálepek s knihovnou, co před rokem vyšly jako příloha reflexu, je toho docela dost a bylo by dobré, kdyby se to na té demošce rozdalo, takže kdyby mi s tím někdo chtěl pomoct (vzít si několik listů a poslat je dál), bylo by to fajn ;o)))
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    já se doma potim, demonstrace holt vyšla zrovna na epidemii
    BARYS
    BARYS --- ---
    SANDIS: Určitě bude nějaký improvizovaný, vždyť to píše Jandl v tom tvém odkazu. Myslím, že nejdůležitější je, aby se tam ty lidi opravdu sešli a neodradili je problémy jako nepovolené podium. Mimochodem jdete tam všichni?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ALESH: Tohle ale bylo pódium pro dobrý účel, pro pana profesora doktora presidenta Václava Klause, ještě jednou doktora a ne pro nějaký potížisty, co bráněj stavbě hotelu vedle národního fotbalového stadionu.
    SANDIS
    SANDIS --- ---
    netusite nekdo, jak to bude s tim podiem? Nedalo by se to nejak zaimprovizovat? korba parkujiciho nakladaku nebo tak neco... ? :)
    SHAGA
    SHAGA --- ---
    BARYS: Tak hlavně nezapomeň volit a mluvit s ostatními voliči, v praze se ods v opozici sama neudělá, bude to stát nějaké úsilí.
    BARYS
    BARYS --- ---
    ALESH: Bém mi byl jako politik dřív sympatickej, ale tohle... Pro to už opravdu nemám slov.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    hele a podium je jako podium? co tam dat nejaky takovyty... jak se to...PRAKTIKÁBLY?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam