• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SHAMANA, ALESH: jestli nejste moc velcí a tlustí, tak vám rovnou vezmu i dvě trička (mám tady pánské M a dámské M nebo L). jsou zatím poslední, dokud neudělá nadace dotisk.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ok
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ALESH: jo, deset minut po šesté, ok?
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    JESSIEATREIDES: Já budu mít oranžovo-černo-pruhovaný hořejšek. Se poznáme.
    ALESH
    ALESH --- ---
    JESSIEATREIDES: na zastavce tramvaje, jak prodavaji trdelniky?
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    JESSIEATREIDES: ano přesně tam :D.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    budu mít bílou zimní bundu a černé džíny.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SHAMANA: myslíš u té hrůzy na památku českých letců? dobrá.
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Sejdeme se deset minut před půl sedmou u vlastenecké sochy:) ?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ALESH: super, tak napiš, kde tě vyzvednu, stavím se pro tebe, pokračujeme tomášskou na malostranskou, kde vyzvedneme Shamanu a hajde na staromák.
    ALESH
    ALESH --- ---
    Taky klidne pomuzu, pracuju na malostranskem namesti a koncim kdy chci....
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SHAMANA: oukej, tak já mohu jít přes malostranskou. kde se sejdeme a v kolik?
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    JESSIEATREIDES: Já klidně pomůžu. Končím v práci v šest a jdu dolů z Letné přes most z Malostranské ...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    tak co? pomůže někdo s těmi nálepkami? chcete si dát někde sraz? já vyrážím z malé strany, od dobré trafiky a půjdu přes karlův most a klementinum na staromák, tak se někde po cestě můžeme sejít.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    LONESTAR: já od světa vesměs očekávám to nejhorší, zklamání nehrozí.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JESSIEATREIDES: no já jen abys pak nebyla nepříjemně zklamaná...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    LONESTAR: hypotetická otázka, v Praze vládne ODS. nemám žádných pochyb o tom, že když tam přijde jiná garnitura, bude rovněž myslet zejména na to, jak se obohatit. nicméně stávající vazby a struktury jsou tak silné, že cokoliv, co je naruší, je žádoucí.
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    JESSIEATREIDES: pokud Praze nebude "vládnout" ODS, pak se s těmi parcelami nebude nakládat jak bude spřáteleným firmám libo?
    nebo se jen vymění jedny spřátelené firmy za jiné? :-(
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    S_M_LOMOZ: o tom není pochyb. Praha bude usilovat o pořádání olympiády v roce 2020, takže na Letné se ještě budou dít věci. Do médií o tom Magistrát zatím nemluví, to ještě nechají trochu vyhnít, takže zmiňují Rohanský ostrov, Bubeneč, Letňany a tak podobně, ale dávám tomu tak rok (než se bude rozhodovat o územním plánu) a uvidíte...
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    JESSIEATREIDES: To pochopitelně rozhodně nejsou. Ovšem aspoň něco tam dělá výraznou překážku v případné souvislejší zástavbě. Podrobnou dokumentaci jsem samozřejmě neviděl a o síle stropu garáží nemám tušení.

    Samozřejmě, dá se namítnout kdykoli cokoli a taky už vy-víte-komu nevěřím ani datum.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam