• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    Jan Kaplický by se 18. dubna dožil 73 let. V pražské galerii DOX zároveň otevřela výstava jeho díla.
    rozbalit záhlaví
    REM
    REM --- ---
    ALESH: 50x70 = 3500 ... 3,5 cloveka na m2 v tom pripade = 12 250 lidi - nemyslim si, ze jich bylo tolik, jen sleduju tvoji logiku ...
    VANEK
    VANEK --- ---
    ALESH: http://novinky.cz/clanek/160623-video-kaplickeho-knihovnu-podporily-v-praze-stovky-demonstrantu.html má "stovky" - v perexu, v textu teď koukám "nejméně tisíc". Uvidíme, kolik odškrtá prezenčku na FB :-) Hm, 3,168 confirmed guests, to bude dost přehnané.

    Naopak, dá se petice podepsat někde v klidu i fyzicky, a co je vlastně zač?
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ALESH: bylo tam minimálně dvakrát tolik lidí, než se vejde do roxy, když je narvaná (což je cca. při 1000 lidech). odhaduji (s velkou rezervou) na cosi mezi 1800 až 2400.
    ALESH
    ALESH --- ---
    VANEK: ja bych rekl tak maximalne 1000 lidi... vem si ze dav byl velky tak 50x70m ...maximalne a na metr ctverecni se vic nez tak tri a pul cloveka nevejde :)
    MECHTILD
    MECHTILD --- ---
    VANEK: Pěkný! (Je ta petice, co se tam podepisovala někde i elektronicky? Bohužel jsem příliš geograficky odříznut.)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MECHTILD: Těžko říct, já bych to ze zadních řad tipoval na možná i dva tácy - http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=628865 ("obrazem") uvádí dva až tři.

    Zajištění profesionálnější než Pro kulturu a za lidská práva; při třetím opakování už by mohly být vychytané i zbylé mouchy :-)
    MECHTILD
    MECHTILD --- ---
    jaká byla účast?
    ALESH
    ALESH --- ---
    Dobre to bylo.. ale ta kosa ! :)
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    chobotnici na hrad
    klause na bagr!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    KILAN2: a zastupitelstvo se před časem rozhodlo, že prodá pozemek národní knihovně, že ano... koncept nového UP se může změnit, ještě na to mají rok.
    KILAN2
    KILAN2 --- ---
    JESSIEATREIDES: v konceptu noveho UP je na letne az k milade horakove plocha ZP. vcetne garazi i pozemku nepostavene knihovny zelen parkova
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    To je mimochodem taky jeden z památníků úřední předposranosti, žánop, ale to už se dostáváme mimo téma.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    VANEK: zcela jistě máš pravdu, k památníkům mám od dětství dost odtažitý vztah a příliš se v nich neorientuji. tento je navíc tak neuvěřitelně ošklivý, že když jdu kolem, sleduji chodník bedlivěji než člověk s manio-depresivní psychózou.
    VANEK
    VANEK --- ---
    JESSIEATREIDES: AFAIK i tankistů, ba i pěšáků; letci jsou na Kulaťáku.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SHAMANA, ALESH: jestli nejste moc velcí a tlustí, tak vám rovnou vezmu i dvě trička (mám tady pánské M a dámské M nebo L). jsou zatím poslední, dokud neudělá nadace dotisk.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ok
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    ALESH: jo, deset minut po šesté, ok?
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    JESSIEATREIDES: Já budu mít oranžovo-černo-pruhovaný hořejšek. Se poznáme.
    ALESH
    ALESH --- ---
    JESSIEATREIDES: na zastavce tramvaje, jak prodavaji trdelniky?
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    JESSIEATREIDES: ano přesně tam :D.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    budu mít bílou zimní bundu a černé džíny.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    SHAMANA: myslíš u té hrůzy na památku českých letců? dobrá.
    SHAMANA
    SHAMANA --- ---
    Sejdeme se deset minut před půl sedmou u vlastenecké sochy:) ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam