• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: jo, já jsem slovo "semetrika" nedala do uvozovek... to byla citace.

    o jejím manažerském významu pro úspěch Future Systems vůbec nepochybuji a osobně mi byla vždy sympatická, proto jsem taky věřila tomu, že se na některé věci prostě vykašle. je mi úplně jasné, že to neměla a nemá jednoduché.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    buhvi, jak to pri tom "deleni" bylo..samozrejme emoce taky hraji roli, ale proste, jak ji znam, to neni semetrika... uzila si taky svy a castecne i diky ni FS vubec bylo..
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    ona neni semetrika... nezjednodusuj to.)
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WASSABI: hlavně proti zájmům mladého Josefa Kaplického.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    já bych to tak neviděla. inženýři, co na tom dělali, stejně nedělali přímo ve FS, ti dva architekti, co odešli kvůli semetrice jsou ochotni na tom pracovat dál a práva na studii knihovny nyní patří Elišce.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    mě to přijde jako definitivní hřebík do rakve knihovny... achjo, je to škoda jak velké plány troskotají na malých lidech.
    WASSABI
    WASSABI --- ---
    JESSIEATREIDES: skoda, je sama proti sobe
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    WASSABI: o mstu. já jsem (jako jediná z lidí v okolí nadace Pro knihovnu) věřila v její ženský pragmatismus, bohužel averze vůči bývalému manželovi a jeho mladé vdově je silnější než prachy.
    WASSABI
    WASSABI --- ---
    JESSIEATREIDES: o co ji jde?
    JELENA
    JELENA --- ---
    :/
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    S_M_LOMOZ: architekti říkali už na pohřbu, že to tak nějak dopadne, stále jsme však doufali, že Levete nebude pomstychtivá... bohužel, je.
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    Doporučuju ke zhlédnutí reprízu dnes vysílaného dokumentu o Josefu Zítkovi. Mezi řečí se tam jeden dozvěděl zajímavé věci:
    - Josef Zítek za svůj život realizoval jenom čtyři významné stavby;
    - než se otevřelo Národní divadlo, měl za sebou jenom dvě realizace (kolonádu v Karlových Varech a muzeum ve Weimaru);
    - od začátku soutěže ho protežoval přednosta Sboru dr. Sladkovský;
    - Zítkův projekt byl nejnákladnější;
    - aby se Zítek obhájil, představil projekt veřejnosti, která ho prosadila (nebo tak nějak to bylo);
    - se Schulzem při projektování Rudolfina proti původním podmínkám rozdělili budovu na koncertní a výstavní část.
    A určitě ještě něco, co mi během těch dvaceti minut od dovysílání vypadlo z hlavy nebo jsem to nepostřehl...
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    starší video od noisebrothers
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    BETSABE: nic neposlal, napsal, že dělá zkoušky. ale ve čtvrtek na místě, kde měla stát knihovna je happening, kde už bylo avizováno, že budou i petice.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    neni to nekde online?
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    JESSIEATREIDES: kde to muzu kdy podepsat? treba v patek?
    MADELIER
    MADELIER --- ---
    ALESH
    ALESH --- ---
    S_M_LOMOZ: doufam ze Ana zas neco zazpiva :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam