• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JESSIEATREIDESNárodní knihovna ... CHCEME TO NA LETNÝ!!!
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    JESSIEATREIDES: respect pro kazdyho umelce... ,.-) ,.-(
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    We will always remember and respect you...

    Nina Simone - Everytime we say goodbye
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    CORNHOLIO: volebni lehce prokouknutelnej tah,kterej by prokoukl i mongol..a po volbach skutek utek,.-))ja jim ti nezeru ani nahodou..
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Ale my do Ruzyne do knihovny jezdit nechceme, takze rekneme: "dekujeme, ale ne."
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    Ale oni to nezverejnuji proto ze by o tom vazne uvazovali, oni jen chteji rict "vidite? My o knihovne vazne uvazujeme, mame i varianty, hele! A proto, mile deti, volte CSSD, my jsme ti spravni hosi"
    SHINNITCHIKA
    SHINNITCHIKA --- ---
    S_M_LOMOZ: Ano, to je super napad. Postavit knihovnu na okraji mesta. To i ty Jinonice a Vysocany byly lepsi varianty.
    S_M_LOMOZ
    S_M_LOMOZ --- ---
    My to chceme na Letný, Dadula u letiště...
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---
    BOBIK: ja s tebou jenom souhlasim ,-)
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    BIGJOINT: oko na Kodani :)
    BOBIK
    BOBIK --- ---
    HYBNERKA: Promiň ta druhá část, měla být určená COWBOYovi.
    BOBIK
    BOBIK --- ---
    HYBNERKA: Já jsem to nedostatečně vysvětlil. Já si myslím, že lidé by měli být v plánování městského prostředí AŽ na prvním místě. Lidé nejsou schopní pojmout určité věci, já nerozumím a nikdy městskému urbanizmu rozumět nebudu, od toho jsou tady jiní. Tito jiní, ale musí vědět co si od města slibuju já jako prostý občan a na základě toho plánovat jeho další rozvoj. Mě se knihovna ze začátku taky nelíbila, ale posléze jsem zjistil, že nebýt vizionářů jako byl Kaplický, bychom dneska žili všichni v paneláku nebo v různobarevných a různotvarovaných domcích , nedejbože se sochou Karla Gotta na Letný což je druhý extrém oproti unifikovanosti paneláků. Podle mě se na knihovně ukázala jedná úžasná věc. Jak moc jsme zatáhlí jako celej národ. Aby se prezident, primátor či další politici vyjadřovali v tom, že se jim něco nelíbí je naprosto ulítlý. Ti maj držet hubu a postavit tam co vybrala porota. Na jejich názory není nikdo zvědavej, oni maj reprezentovat vůli lidí. I těch, kteří v té porotě o výsledném návrhu rozhodli. Podobné debaty, jestli se porušili podmínky nebo ne, jsou naprosto irelevantní, protože i tak do toho nemají co mluvit. O tom zda se něco porušilo nerozhoduje novinář, politik ani občan, ale nález soudu. Máte v ruce něco takového nebo popíráte presumpci nevinny ? Pokud by bude sjetej imbecil Bém tvrdit, že došlo k porušení soutěže, tak ho pošlu k soudu ať to dokáže a o víc se nezajímám, protože není v mých silách o tom rozhodnout.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    HYBNERKA: Na to jsem se ptal tady COWBOY:
    HYBNERKA
    HYBNERKA --- ---

    COWBOY:
    ja sem hlavne myslela,ze tuhle diskuzi navstevuji jasne lide,kteri KAPLICKEHO knihovnu na LETNE CHTEJI a LIBI se jim..
    BOBIK: nejdriv reknes,ze se narod hnul ....a pak,ze tady nefunguje obcanska spolecnost-co si mam z toho tedy vybrat? R.I.P,-),ale asi vim,jak si to myslel.. ,-)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JESSIEATREIDES: Promiň, ale to není slovíčkaření. Mám víc času, protože daně odevzdávám v předstihu, nenechávám to na poslední chvíli.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    COWBOY: a kde vidíš takové potvrzení? naopak, píšu, že NEREALIZACE zakládá nárok na KOMPENZACI (NÁHRADU ŠKODY).

    sorry, ale dnes se odevzdávají daně a na slovíčkaření nemám čas. a ani chuť.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JESSIEATREIDES: S tím nemám problém. Takže vlastně potvrzuješ, že realizace není povinná.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    COWBOY: jedna věc je první cena, druhá věc je klauzule v pravidlech, která stanovuje, že vítězný projekt BUDE realizován, pokud ne, má nárok na kompenzaci ve výši první ceny (takže vítěz dostane první cenu dvakrát).
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    JESSIEATREIDES: Velice se omlouvám. Na tomto serveru se nachází mnoho diskuzí označených jako odborná a přitom...
    Nikdy jsem nezpochybňoval, že pokud vyhrál, zaslouží si cenu. Na to člověk nemusí být odborník, stačí číst.
    Nicméně tobě přeji hodně síly, abys knihovnu na Letné prosadila, případně na ni sehnala finance. Jako odbornici ti to určitě problém dělat nebude.
    JESSIEATREIDES
    JESSIEATREIDES --- ---
    COWBOY: na tvoje nelíbí ti zvysoka serem, ad 1. ad 2, než vyslovuji nějaké teze, obeznámím se nejprve s dostupnými materiály. pravidla pro soutěže UNESCO jasně říkají, že vítězný projekt má v případě nerealizace nárok na kompenzaci ve výši první ceny. ad 3, když přijdu do diskuze označené jako odborná a vím o tématu úplný prd, nejprve si přečtu, co zde bylo řešeno a řečeno, místo omílání blbostí, které byly na pravou míru uvedeny již mnohokrát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam