• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TONSCAIK KRU - Vykutálenej Drum & Bass
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Aaaa sorry, teď jsem se podíval na stránky...:))))
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    EELISHKA: Si ho klidně vemte...;) Já mam svoje..;)

    TONS: Hůlky..?:) Ty voe.. Koukam koukam a mám tu jenom jedny...

    Heleťte kluci, kdy bude zase nějaká pořádná párty což..????? Jsem si na vás nezapařil ani nepamatuju...:)
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: tak se pro nej stavte, ale hulky sem pucil matesovi...
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    JEHLAN: my chcem diabolo!! :-p
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: hele, kdysi sem ti pucoval hulky od diabola. nechces k nim i to diabolo? prekazi mi doma...
    TONS
    TONS --- ---
    EELISHKA: jo celkem v poho, az se divim. priste budu rozsvecet svicky nahatej, abych z toho mel taky neco zabavnejsiho nez ranni zehleni :)

    JEHLAN: jo to by slo
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    K0UMAK:Stavíte se s Verčou..?;)
    K0UMAK
    K0UMAK --- ---
    K0UMAK: tak nic, dobry, .. uz jsem si precetl i ty ostatni prispevky =)
    K0UMAK
    K0UMAK --- ---
    JEHLAN: kde to slavis?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:Co by jsi chtel..?:) Máčka jako za samolepky..?:) Musi ale stat za to..:D
    EELISHKA
    EELISHKA --- ---
    TONS: co kaťata? :) jsou funkční nebo je na nich ten voks vidět furt?? :)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: jasne, co das? :)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS:O tom žádná..:) Ale zase v patek jit na noční nic moc..Pak ráno na Labi potkáváš vožrali z Bažiny..:))) Hezkej pohled..:D Tonsi nechceš mi udělat nějakej hezkej letáček na toho 23..?:)Prosiiiim..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: aspon posetris jatra ;)
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    TONS: Ale prosim tě..;)Ja bohužel ksem vždycky 2 vikendy v práci vid..Tze odpocinek většinou dobrovolnej..Tedkon usinam v praci..:)Do 6 času dosti..:)
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: dobre dopadla, nikomu se nic nestalo, aspon co ja vim :D dal bych hned repete, ale radsi po tomhle vikendu necham trochu odpocinout jatra
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Kuciii tak jak dopadla grilovacka..?:) Ja byl vizralej jak pes..:D Kdy bude repete..?:)tyhle mnamky mi fakt delaj dobre..:)) Jinako 23.4. u vlku kalim narozky..:)Bude paaarty..?:)))
    TONS
    TONS --- ---
    JEHLAN: ja chci taky grillovat a popijet, ale sobota ma bejt fakt mizerna... :(
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Emčo jak vidis tu sobotu..?Pocasi nema byt moc dobry ale dal bych to grilovani a nejake pivsonse..:)Nalozime s Kackou nejake smaken masicko..:)Hmmm..?;)
    TONS
    TONS --- ---
    Po milostném aktu se ptá ona jeho: Miláčku, jaké dáme jméno našemu děťátku?
    On si stáhne prezervativ, udělá na něm uzel a pronese: Jestli se z toho dostane, tak David Copperfield.

    :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam