• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BOLDRIK23Yettey a hulidi
    TAMTU
    TAMTU --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: panda je mrtvá...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ot hulidí: neexistovalo neco jako aktivní boj proti diskofil... a dál si nevzpomenu.?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ANDROMEDA: ale ale bylo... ten pytel je igelitovej a utaženej, né igelitovej a černej :)
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    no to by ale pak nebylo vidět jak mocně špulí rty na kolemjdoucí...
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    ANDROMEDA: transka nádherná, ale to by si musel vzít přes hlavu pytel...pokud možno igelitovej...a utaženej...
    ANDROMEDA
    ANDROMEDA --- ---
    já myslím, že to, co skutečně Veeta zajímá, je "transsexualita", neboť transka, a to musí každej uznat, transka by z něj byla nádherná. Samozřejmě obzvlášť díky nohám a dobře natrénovaným výrazům. Nejvíc sexi byl ovšem Petr No, nejlépe se pohyboval Cywi a nejlépe k modelovi sednul model v podobě Bódi, tuším.

    I když tajně bych ráda poděkovala Denisence za ten Vlogerskej, ale to už je jiná pohádka...OMFG ROLF
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: Ano, tvůj sexappeal ti závidím...jenom abys jednou ty nezáviděl mně, že ho nemám...třeba až půjdeš večer domů a půjčí si tě skupinka německých sexturistů...homofoba ze mě nedělej, neodsuzuji tvou orientaci, pouze tvou zbabělost, která ti brání otevřeně přiznat pravdu...každá příručka ti řekne, že coming out je pro většinu gejů nejzásadnější okamžik jejich života...tak nás přestaň tahat za fusekli (nebo se mezi gejema říká za trenýrky?) a konečně se přiznej...každý, kdo je tvůj opravdový přítel to pochopí, ostatní odpadnou a ty aspoň zjistíš, kdo to s tebou myslel vážně...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    buzerantskej humor, njn :D
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    ty to samy :o)))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    bun dem!
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    CYWILLY: a/ model byl gej b/nerozumis zenam c/koukam ani gejum
    zkratka a dobre zavidis mi muj sexappeal a snazis se to schovat za homofobni retoriku :oD
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    CYWILLY: :)) trochu sice přehrával, ale furt to mělo alespoň nápad...., i když ten nápad všichni už tak dobře známe :)
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    VITEKK: a/ model nebyl gej, ty jsi gej, b/albert ti v gejovství nesahal ani do půle lýtek, především díky choreografii, kterou jsi měl opravdu promakanou, c/ tvoje haxny nehodnoním, ale jako gej jsi z nás rozhodně nejvíc sexy, souhlasím, no a k d/ nemám co bych dodal, na své dlouho utajované a teď konečně na světlo se deroucí sexuální identitě pracuješ dobře sám. Takže jestli budeš chtít v budoucnu podat mejdlo, za mnou rozhodně nechoď...
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    Hele, takze za A prvne zautocim na nestranost D. D. ktera mi tento nejvic gej model vystrihla po mem investigativnim clanku na blogu o fungovani jetej o.s. Za B nejvic gej byl albert, to moje slo vic do emo. Za C mam z vas nejhezci nohy. Za D jujky
    CYWILLY
    CYWILLY --- ---
    BOLDRIK23: tak na buznu století Vít evidentně trénoval dlouho. Ostatní modelové u toho myslím vypadali jako chlapi navlečený do komickejch igelitů...ne tak Vít...ten to pojal vysloveně jako vystoupení na nějakým gay pochodu...úplně si ho představuju na tom alegorickým voze v ulicích Berlína...prostě buzna století...v lehkém závěsu teda Albert, ale král je jasnej...teď se bude ještě bránit...
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    jo:))))
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    to mi rika kral sultanu, hrisnik sarlatoveho podpasku, sehrezadin sen? :o))
    BOLDRIK23
    BOLDRIK23 --- ---
    vitekk:buzna století!!! změň image! odvaž se
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    no to mi ho vomej jarem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam