• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    DANKLAR: Strasny, souhra dvou zasadnich chyb - majitel nechal psy zdrhnout, holka absolutne netusila, jak se chovat k cizim psum. Zaclo to tak, ze si k jednomu sedla, objala ho a chtela si s nim udelat selfie.

    Zodpovednost je samozrejme na majiteli, ale kdyz uz nekomu zdrhne nejakej mega pes, decka by mely vedet, jak se chovat, kdyz ho potkaj. Stejne jako maj vedet, ze se maji rozhlidnout na silnici nebo nechodit do lesa s cizim panem…
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    To je prostě strašný.
    „Nedali se odehnat.“ Rotvajleři potrhali desetiletou Sofinku. Zachránil ji muž, který jel kolem - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/krimi-rotvajleri-potrhali-desetiletou-sofinku-zachranil-ji-muz-ktery-jel-kolem-40431872
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR: Dík. A neboj kočičky jsou uz v očekávání. Až se vrátím měly by už být narozený 😁
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: Pěknej čoklík:) blahopřeju! To je teda překvápko, STRIX má psa!

    No a ať se ti tam daří, držím palce.
    STRIX
    STRIX --- ---
    STRIX:.. Sem zapomněla okomentovat fotku: musím se přiznat, že mám psa (přítel ji vzal z ulice, baked sem se na to netvarila, ale ted je to ofcorse nejlepší a nejhezčí coklik na světě 🤣 a takhle ji sikanuju 😀
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR:
    Pro mistni to tam je teď těžký, ale i přesto se usmivaji víc než Češi (dnes sem prvně v Praze vyšla do centra a po půl hodině sem se chtěla zabít 🤣 a nejen kvuli tem kyselejm xichtum)...
    Pro mě?
    - tady sem platila za byt 42m2 v Praze 21 tacu
    - tam mám barák s dvemi ložnicemi, velkou kuchyni, velkym obyvakem a jidelnou, 5 min chůze od moře za 7 tacu
    - navíc je tam mrte možnosti, co vybudovat a dát třeba pár místním lidem práci - za mě nejlepší způsob jak je podpořit...

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: no nevím, proto se ptám, tady se o tom dost psalo nedávno...
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR: fakt jo? Aha. :))) sem se teda nevšimla...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: Vždyť tam jde všechno do kopru ještě víc, než tady, ne? To máš teda odvahu...
    STRIX
    STRIX --- ---
    Cau potřebuju pomoc.

    Má tu někdo zkušenost s fakt fungujícím antištěkačem?
    Myslím tím tu skříňku, ne obojek.
    Něco sem našla, ale recenze nejsou úplně okej.

    Přestěhovala sem se na Srí Lanku a jestli nemám jít do pekla, kde budou neustale štěkat čoklové, za psi genocidu, tak to fakt potřebuju.

    Dík
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: taky jsem se jednou dozvěděl od pejskařky, když na mě nabíhal její čokl, že je to moje chyba, protože on pozná, že se ho bojím... jo kurva bojím se ho a teď už nosím pepřák a jsem připravenej ho i použít
    STRIX
    STRIX --- ---
    Měli by fakt sestavit nějaký psychotesty na to, jestli je člověk potentni mít psa. Znám spoustu lidí, kteří svy psy mají vychovane, pak sou takový psy super partaci a je s nimi sranda.
    Ale tohle... Nad tím zůstává rozum stát.
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR: "Jeho obhájkyně argumentovala tím, že si chlapce měla lépe hlídat matka." Jak může žena tohle vůbec vypustit z huby? 🤦‍♀️🤦‍♀️

    Takže bysme měli asi vodit na vodítku svy děti aby nevychovani čoklove mohli být na volno. Made my day.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    STRIX: Slušný hysterák :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    HOWKING: prej vím kdo si....

    Made my day.

    STRIX
    STRIX --- ---
    HOWKING: uklidni se :)
    Normálně slušně jsem se zeptala na názor. Tak se se mnou laskavě taky bav slušně.

    Navíc nejde o myho partnera (ani potenciálního partnera), jde o více lidí, protože se s tím setkávám stále častěji a častěji a přijde mi to jako bizar prostě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam