• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany
    STRIX
    STRIX --- ---
    STRIX:.. Sem zapomněla okomentovat fotku: musím se přiznat, že mám psa (přítel ji vzal z ulice, baked sem se na to netvarila, ale ted je to ofcorse nejlepší a nejhezčí coklik na světě 🤣 a takhle ji sikanuju 😀
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR:
    Pro mistni to tam je teď těžký, ale i přesto se usmivaji víc než Češi (dnes sem prvně v Praze vyšla do centra a po půl hodině sem se chtěla zabít 🤣 a nejen kvuli tem kyselejm xichtum)...
    Pro mě?
    - tady sem platila za byt 42m2 v Praze 21 tacu
    - tam mám barák s dvemi ložnicemi, velkou kuchyni, velkym obyvakem a jidelnou, 5 min chůze od moře za 7 tacu
    - navíc je tam mrte možnosti, co vybudovat a dát třeba pár místním lidem práci - za mě nejlepší způsob jak je podpořit...

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: no nevím, proto se ptám, tady se o tom dost psalo nedávno...
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR: fakt jo? Aha. :))) sem se teda nevšimla...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: Vždyť tam jde všechno do kopru ještě víc, než tady, ne? To máš teda odvahu...
    STRIX
    STRIX --- ---
    Cau potřebuju pomoc.

    Má tu někdo zkušenost s fakt fungujícím antištěkačem?
    Myslím tím tu skříňku, ne obojek.
    Něco sem našla, ale recenze nejsou úplně okej.

    Přestěhovala sem se na Srí Lanku a jestli nemám jít do pekla, kde budou neustale štěkat čoklové, za psi genocidu, tak to fakt potřebuju.

    Dík
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    STRIX: taky jsem se jednou dozvěděl od pejskařky, když na mě nabíhal její čokl, že je to moje chyba, protože on pozná, že se ho bojím... jo kurva bojím se ho a teď už nosím pepřák a jsem připravenej ho i použít
    STRIX
    STRIX --- ---
    Měli by fakt sestavit nějaký psychotesty na to, jestli je člověk potentni mít psa. Znám spoustu lidí, kteří svy psy mají vychovane, pak sou takový psy super partaci a je s nimi sranda.
    Ale tohle... Nad tím zůstává rozum stát.
    STRIX
    STRIX --- ---
    DANKLAR: "Jeho obhájkyně argumentovala tím, že si chlapce měla lépe hlídat matka." Jak může žena tohle vůbec vypustit z huby? 🤦‍♀️🤦‍♀️

    Takže bysme měli asi vodit na vodítku svy děti aby nevychovani čoklove mohli být na volno. Made my day.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    STRIX: Slušný hysterák :)
    STRIX
    STRIX --- ---
    HOWKING: prej vím kdo si....

    Made my day.

    STRIX
    STRIX --- ---
    HOWKING: uklidni se :)
    Normálně slušně jsem se zeptala na názor. Tak se se mnou laskavě taky bav slušně.

    Navíc nejde o myho partnera (ani potenciálního partnera), jde o více lidí, protože se s tím setkávám stále častěji a častěji a přijde mi to jako bizar prostě.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    STRIX: Když si ho pořídili spolu a oběma chybí? Kdo jsi, že chceš soudit co je normální? (vím, kdo jsi - ta co ji ten pes nového partnera překáží - měl by tě poslat do prdele sobecká potvoro)
    STRIX
    STRIX --- ---
    Přijde vám normální mít se svým/svou ex střídavou péči o psa (případně i kočku - i když o týhle variente sem v životě neslyšela)??
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DANKLAR: No, uvidíme. Pejskařka stoprocentně, ale pán asi taky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam