• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANKLARPejsci a pejskari - pohled z druhe strany
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    YOT: Táhni do prdele, kreténe.
    YOT
    YOT --- ---
    PREVRACENY: No... ty jsi především retard ale to ví clej nyx:)))
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    YOT: My jsme ale pejskařohejtři, ty idiote.
    YOT
    YOT --- ---
    Všem čoklhejtrům přeju k dnešnímu dni, ať vám petardy řachnou do vočí a urvou vám aspoň tři prsty na každý ruce!!!
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ID MISSDNB
    Já mám snad ještě veselejší historku.
    Byla jsem jednou na návštěvě u švagrové a jejího přítele (bezdětní). Vzala jsem s dceru, která měla tehdy dva roky. Jejich rozmazlený čokl má svůj zařízený pokoj, podotýkám.
    Malá přišla tomu příteli ukázat plyšáka, kterého našla v psím pokoji a on na ni:
    "To se může?! Okamžitě to Maxíčkovi vrať!" - a plyšáka jí vytrhl z ruky.
    Jakmile jsem zjistila, že se opravdu nejedná o žert, popadla jsem dítě a odešla.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Myslím, že to sem patří:
    ID POZITRON
    pejskari, kteri se chovaj jak kreteni.
    predevcirem ke mne v rokli pribehl cizi velky pes, zadelal mi kalhoty necim, co smrdelo jako hovno, takze hadam, ze to bylo hovno, ale panicce to prislo tuze roztomily a vtipny, ta se smala, ze se ho snazila zadrzet. haha, strasna prdel.
    ted zase ctu na fejsbuku, ze k tete na zahradu pribehl vcera souseduv pes a zakousl ji civavu. jakoze opravdu zakousl, je po ni.
    DIVA
    DIVA --- ---
    Obcas se podivuju, co si lidi dokazou sami pred sebou obhajit, ale tohle je teda fakt drasticke, nomen omen. Za tohleto by se patrilo bud mastna pokuta, rekneme v nasobcich mesicniho prijmu, nebo zabaveni psu a ban na dalsi chov, s podminkou stejne pokuty pri poruseni.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    On vykazuje snad všechny znaky pejskaře.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    ten kokukám chybu neuzná, psi mu běhají bez dozoru na volno a on se cítí ukřivděnej:( dík za příspěvek, ten sem padnul, jako prdel na hrnec
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Ti dobráci z audítka právní poradna mi smazali můj příspěvek, ale ten pejskař mi napsal do pošty. Musím se o to podělit s vámi.
    On: Pravni poradna -ty si hrajes na soudce?

    Já: Mě sere to, že napíšeš, že se necítíš až tak hrozně vinen. To teda sakra seš a doufám, že budeš odstrašující případ všem tobě podobným nezodpovědným pejskařům.

    On: Tak za a) cokl kterej neposloucha na slovo zaslouží nůž do krku . . . . a neexistovat. To ze se coklove obcas postekaj, to se proste deje, mam psa porafanyho takrka celejch 10 let co ho mam. Je rozdil mit krysu a psa. Snazim se nebejt omrdanej hloupym systemem hloupejch lidi. Snazim se nebyt hlupak a byt chytrej.

    Ty tady jedes svoje emoce, aniz bys znal my psy, podklad, prubeh, poskozeny . . . . . . Rexem ze dam 5ku za ucty, napsal jim, ze nedam 20. Kdyby prisli s tim at dam 5, tezce bych horekoval nad svou hlouposti, protoze je 10ka 2/3 myho mesicniho rozpoctu, ale v ramci dobrych vztahu tak ucinil. Ted uz jsem nabonzovanej na fyzly, nedam ani korunu, dokud se to nedoresi a vztahy jsou v puče.

    Vim jak to bylo, kdyz pitbul na voditku pokousal a potrhal matce psa, fyzlove se na to uplne vysrali, nic neresili a typek nezaplatil matce ani šití, poslal ji doprdele a este na ni rval . . . . . . jsem nasranej uz jen za to, ze dala fyzlum moje cislo.

    Kdyby to bylo zly a psa jsem zakous/ roztrhal, nebranim se nijak a jsem absolutne pokornej. Takhle je to jak kdyby muj cokl pribeh, skocil a povesil se zensky na ruku a to se nestalo. Mam hodny pejsci . . . poslusny a gaucaky, zadny krvelacny bestie. Díkyčau


    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    PREVRACENY: přesně
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DANKLAR: Je to kokot. Jen ať zaplatí tu 20 a ať je to branné jako trestný čin. Alespoň si ostatní špatní majitelé dají pozor.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    [ DRASTICS @ Právní poradna na NYXu - aneb právnická první pomoc ]

    Nechá psy bez dozoru, pokoušou psa a člověka, ale necítí se být nijak extra vinnen... hnus.
    STRIX
    STRIX --- ---
    PREVRACENY: spolujezdec by zasloužil darwina :))) sednout do auta s někým, kdo se nalil a zfetoval... ale furt je tu varianta, že to nevěděl, takže...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    STRIX: To je taky dobrý čůrák! A navíc fetka.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    V77: Ten prostor je větranej a velkej jak běžná psí bouda.
    STRIX
    STRIX --- ---
    Spolujezdec umíral, on sháněl pomoc pro psa. Řidič dostal šest let vězení - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...raj-plzen-policie-nehoda-alexandr-cerny-soud.A190819_100417_plzen-zpravy_lad
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    HOWKING: Až se tomu psovi něco stane, tak nám fotku neposílej. A Btw, pokud nemá pás, je nějak přichycen? My daváme psovi takoví kratký vodítko, který se dá přidělat na zavírání pásu.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    jde i o bezpecnost psa. takovych psu, co po lehkym tukanci a pootevreni kufru/odejiti clovekem a nechani otevrenejch dveri v panice zdrhli a pak se 14 dni hledali, v prostoru cizim, motali splasene po dalnici a tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam