• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    FEEX
    FEEX --- ---
    SYMAQ: nepride mi ze bysem psal neco sokujiciho , vsude najdes dobry a spatny lidi.. nezapominej ze spoustu anglicanu neni ve spanelsku ze by se jim tam tak libilo , ale ze se tam schovavaj pac doma by sli sedet.. ale zas je tam spoustu prijemnejch lidi co ti pomuzou s cim potrebujes ..
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    no to co píšete pánové zní dost ... scaryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ...

    to je neopustit dodávku a hlídat si svoje věci .. =´(((
    TSOH
    TSOH --- ---
    B_KOMPLEX: ty jo... me policajti ve spanu pripadali bezkonfliktni... loni akorat pokukovali u sjezdu od hlavni co tam jezdi za lidi na ten dragonfest (ani nevim zda bejva nejake presne datum ohledne konani tehle akce - nemas info ? ) ... a ani žadnou řež sem tam nezažil - naštěstí teda...

    FEEX: ale ostruvky svobody clovek sem tam snad najde.... takove skororaje... :)
    FEEX
    FEEX --- ---
    na dragonu sem taky videl dve vypravy na fukingermans , dmnc:/
    v beneficiu sou zas vsichni hrozny peacehipi a pak se vokradaj vo huleni :))

    holt zadnej raj neexistuje , jednou se s tim clovek smirit musi ...:)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    FEEX: mozna by tam mel jet taky na chvili kecnout.z pohledu luftaka,co dostane ve firme na tejden dovolenou to asi vypada jinak.ja tam byl 3x a dohromady tak 2mesice,vim, co se kolikrat delo na dragonu(3 pobodany mrtvoly v jedny dodavce)a taky vim,ze kdyz nas na jeden dragon nechteli policajti pustit,jak se zase vsichni semkli a demonstrovali proti kordonu flojdu,az to nakonec pustili.
    jako vicemene mi naposled i prislo,ze jak sou ty zahradky smerem k tomu pramenu v nahore-biofarmy,tak ze tihle lidi to balej...
    jednu dobu tam krome dragonu nechteli zadny parties,jednu dobu tam zase byly kazdej vikend

    _A5_: byly to 3dny celkem hustejch rvacek,nez se vsechno vypilo.dokonce naka holka se nekde probrala v pangejtu a nemohla najit kocarek s miminem atd.muj kamos z jihozapadni anglie dostal pres drzku od londynanu za to,ze ma blondaty dredy,tudiz na nej rvali,ze je fukin german atd

    s tim beneficiem souhlasim s fikem-tam sme vydrzeli jen jednu noc a to sme byli v autech a meli svoje jidlo...zadny ohm v sapito pred nasupem capatis sme zpivat nemuseli....moc pekny misto ale
    FEEX
    FEEX --- ---
    nadazka-nadsazka
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: no to sem zvedavej jak budou nektery eliminovat svoje deti :))/nadazka/

    krom toho mam dojem ze i caras ti rikal tady nekde ze to vidis moc ruzove ..
    nicmene nikdo nerika ze je to tam spatny, jak to tam mam rad , jen i ty lidi IMHO nejsou zas takovy jak je beres ty , vsechny ty protebe "spatny simptomy" na ktery sis stezoval nize se tam (ostatne jako vsude) objevujou dost hojne...
    N_I
    N_I --- ---
    rikam, nebyl jsem tam dlouho...ale caras uz tam prece jen zewluje o neco dele a potvrdil mi vicemene to same co jsme videl....

    sami osadnici mluvili o fluffy zamerech,o eliminaci kokotu a agresoru...posun?


    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: jestli si to trosku neidealizujes ...
    sposta lidi ovzlast mladejch anglanu rozhodne svi spicky nekontroluje sou agresivni , a
    po zadech se lidi placaj vicemene vsude bych rek , rozhodne to dole neni hipicky beneficio , i kdyz tam sou stejne spis hipis pokrytci jak uz to tak bejva a ve vysledku je vetsina lidi stejnejch akorat nektery se tvarej ze ne ;)
    N_I
    N_I --- ---
    no treba se od te doby trocu zmenila situace---na podzim 07 rikali ze uz to tolik free neni a ze par lidi hnali....ale je fakt ze parking je porad mesta..ktery je tam toleruje

    ravejunkies uz je lepsi..protoze rikali ze teknival jeli neposled v roce 96..a ze se obecne franz.tekna dost stranej..na akci hrali samy oldies a house fluffy hity....junkies to jsou letity ale umej kontrolovat svoje spicky takze jsem nevidel zadny agresivni hovada,zadny placani po zadech a cim dal vic popularni objimani a trend vsichni sme kamosi...nebyl jsem tam tak dlouho ale co jsem videl se mi dost libilo...
    FEEX
    FEEX --- ---
    N_I: co si pamatuju co a5 fotil tak je tenhle samej parking jen o 500m dal vicero toho je toho tady treba http://feexnott-tour.ic.cz/ je to blbe nadepsany a u orgivi sou fota ze santa fe a jeste odnekud ale vetsina je z cigi sou asi ctyri roky stary...

    jinak myslim ze ravejunkies i junkies je tam dost, ale dobrejch :))
    free stani je to imho porad... ja sem tam stravil dohromady tak 7 mesicu a vzdycky kdyz se nekdo ptal na stani tak se vsechny spis rozcilo ze se nekdo pta kdyz ta puda prece neni jejich , kdyz samo nepocitam soukromy pozemky kterejch tam par je
    N_I
    N_I --- ---
    feex..akurat mam dojem ze a5 fotil trochu jinej parking.....je jich tam vicero,

    jenom nevim jak moc jsou ty lidi tekno a jak moc junkies.oproti cechum docela klidek...ja videl spokojeny rodinky s mraky detma...a dodavka z londnu a 2CP dovalila taky...takze ja bych to mozna pral videt kazdymu..kdo pojede okolo..ikdyz mam dojem ze ted uz to tak uplne free neni...ze je potreba mit aspon nejakej kontakt...
    _A5_
    _A5_ --- ---
    B_KOMPLEX: aale zas tak hrozny to neni...
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    MTO: english teknojunkies homeland-neprej si videt,jak to tam vypada,kdyz prijede z londyna dodavka plna special brew;]
    FEEX
    FEEX --- ---
    MTO: andalusie , cigarones u vesnice orgiva
    MTO
    MTO --- ---
    N_I: kde to je? pyreneje? balkan? israel? :-)
    N_I
    N_I --- ---

    TSOH
    TSOH --- ---
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KOMAS: myslim ze listopad nebo prosinec
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    A5:Kdy je to foceny? Takhle zeleny sem to tam asi nikdy nevidel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam