• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    TSOH: jj...presne to sem slysel...ze jedine pesky a chytrolini clunem
    TSOH
    TSOH --- ---
    B_KOMPLEX: ty jo slusny ... oáza klidu... v Maroku by toho take mohlo bej vic... na nic sem tam ale nenarazil.. jen lidi co cestujou...
    KOMAS: San Pedro je kousek od Las Negras... jdes po ceste jen pro pesi cca 40 minut do zatoky se zriceninou hrádku a zde to pak jest... je tam pramen vody a klid... a diky tomu ze se tam neda autem ma to neco do sebe...
    negativni stranka veci z meho pohledu je ze sem tam narazil na pár ,,sbvodomyslnejch jedinců,, co se vsak na toto misto radeji dopravej motorovym clunem od mistnich neb je to po utesech patrne dost hardcore... a teke z tech clunu vykladali asi 20 plat cocacol co tam pak nekde prodavaj... a voda je tam dobra...

    ty cikani jsou kde tam ? jak si psal...
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    B_KOMPLEX: a jak dostali cokla navrh, kterej hnedka skocil z vokna a zmizel :)
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    KOMAS: no - nam se za celou dobu nestalo, ze by nas policajti nejak prudili - prave naopak :) stalo se nam, ze nas zastavovali a ptali se nas, jestli nechceme nejak pomoct :) ale ja nemam nakladak vid .)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    mate nekdo fotky z ty pouste na tarife?
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    B_KOMPLEX: Las negras je takovy maly mestecko u more, okolo sou docela zajimavy mista s parkingem primo u more, byl sem tam uprostred leta a potloukala se tam jen hrstka mistnich jinak totalni klid, dokonce ani za kemping mimo kemp benga nepicovaly, coz se mi loni postestilo snad jen tady a na Tarife.

    TSOH: fota se pokusim, v San Pedru sem nebyl, stoji za to?
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    MYRDA: hele jak tam prodali ten skvelej karavan:)))
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    zhruba tady taky porad par lidi zije
    http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=29.261542,-10.285778&spn=0.071284,0.11673&z=13&om=1

    a vypada to tam
    TSOH
    TSOH --- ---
    KOMAS: kde je to misto s cikanama ? to zni zajimave... klidne prefot fota digitalem.. to staci ne ? docela bych se mrknul... jinak take zajimevej je Guadix /s tema jeskynema/ . Co do te komunity u Las Negras asi myslis San Pedro ne /s tou zriceninou hradu/ ? nebo tam je jeste neco jineho ?
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    kusuj :)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    mas rad pesy?:)
    MYRDA
    MYRDA --- ---
    krasnej film :) brachove a coklove jak se vzdycky zvedli/zacali stekat - dyz se Turek nepekne zacal vyjadrovat o Mame :)
    SKIN
    SKIN --- ---
    btw co se tyka anglickejch traveller's sites doporucuji film snatch s bradem pittem, coby traveller gypsy v jedne z hlavnich roli....prdel jaxvin a docela vystihuje jak to na site chodi....
    SKIN
    SKIN --- ---
    ale jinak tu ziji i opravdu hodne v pohode lidi, kteri stoji za to poznat...holt pokud se chcete sjizdet ketakem, crakem bo herem taxi budte jisty ze potkate psychopaty vsude, v praze stejne jako v cigi
    SKIN
    SKIN --- ---
    hlavne...cigarrones je vesnice, ne traveller's site...kterej je pod vesnici a ted tu je docela klid, oproti casu kdy tu byl a5 a mnohem vetsi klid oproti casu pred cca 2 rokama kdyz tu psycho crack/smeg junkies ktery ti cucly naftu, ukradli solar a druhej den ti to prisli prodat zpatky, to leto tady horeli nakladaky a autobusy pro 30 euro co nekdo nekomu dluzil apod.
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    KOMAS: hele las negras to je ta plaz jak se tam nejde dostat autem?

    jinak super je castello de castellar nebo jak se to presne pise-stredovekej hrad nad gibraltarem,kterej v sedesatejch obsadili hipici,keri uz sou nska duchodci-vicemene ruzni umelci-maj tam vsude maly bytecky a zijou z prodeje obrazu,provozovani galerie a ruznejch hospudek...super misto,kdyz je pekne,de videt az do afriky
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    B_KOMPLEX: jasne ze misto poznas nejlip kdyz tam nejakej cas zijes, stejne jako lidi, vo tom zadna. Jenom mi prislo trochu "out ",tvrdit nekomu kdo byl na tom stejnym miste v jinou (a treba i kratsi) dobu, poznal jiny lidi, ma jinej pohled, jiny zazitky, ktery tady napise,ze to je blbost.

    btw. to ste kurva nikdo nebyl nikde jinde nez v Orgive?:) Co treba Las Negras,rezervace Gabo de gata, to mi prijde jako jedno z nejlepsich mist stredozemniho pobrezi Spa. (aspon co ja sem byl),mimochodem je tam moc zajimava cikanska osada, zijou tam takovy ty pravy nefalsovany, jak od Kusturici, dal bych fota, ale mam jen na papiru a scaner nejni.
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    KOMAS: myslim,ze se nikdo nenavazel....jen nam prisel usmevnej ten pohled pres ruzovy brejle....podle me je snad ale jasny,ze to misto poznas lip,kdyz tam ses delsi dobu,smrdis treba korunou,musis obejit sousedy,jestli nemaj chleba,naftu mas tak akorat max do granady,stanes se svedkem narozeni prcka v nakladaku,zucastnis se ruznejch vecernich ohnu a ja nevim co jeste,nez tam jet na dovcu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam