• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    "zkoumat" travellers :]]]
    SIRMULINA: kdyz uz sis vybrala toto tema, tak by sis aspon mohla trochu procist toto auditko a hned by si mela nekolik mist;)
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---

    FIDEL: diky za info ale ja prave nemyslim techno travellery ale normalni kteri cestujou par let v dodavce a nemusi nutne poslouchat jen techno...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    kuci od nas zrejme stale jsou v Muletu u Barcelony a tech baraku je fakt hafo, kazdopadne pokud jde o technotravellers doporucil bych asi spis mista v italii(leti to tam o dost vic , nez ve spanelsku, kde vsici spis tak odpocivaj:)
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---
    cau mam na vas vsechny prosbu, kdo jste v tomhle klubu.....jedu zanedlouho do spanelska zkoumat travellers pro svoji bakalarku...neporadite mi nekdo nejake misto, kde ted v zime bych na ne mohla narazit...Nejaké místo jako je tarifa za gibraltarem nebo komunity v sierre nevade??diky diky
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tak to hlavni popturisticke namesti v marakeshi samo je odlisny od co ja vim fezu, rabatu, casablanci atd atp, nezene, medina je hezka ale jinak uz je to takovy lakadlo z kazdyho pruvodce s opickama na provazku:)
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    FEEX: super fotky:)
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    FLIPPER: presne. skoro mi to prijde ze lidi co tady pisou ze byli z marakese nejak "sokovany" bo co (:-) snad ani jinde v maroku ve vetsich mestech nebyli nebo co :DDD
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    taky mi Marakes prisel pomerne kultivovany (2006) ... ve srovnani s takovym Tangerem to byla vylozena selanka ... ale asi jde hlavne o ten prvotni sok, prece jen jsme tam dorazili az po par tydnech cestovani ...
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    AUSSIE: tak ja sem tam byl,zejo. jinak bych se k tomu samozrejme nevyjadroval :o
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    podle me proste nejvic turisticky mesto....je to tam pekny,ale jeden den a noc nam tam bohate stacilo a trada pryc
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    CHESUS: Zajeď si tam a uvidíš..
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    nechapu co mate s tim marakesem. imo normalni marocky mesto. s namestim pro turisty
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SKIN: jj souhlas marrakesh (jedno z královských měst) je pro silné žaludky nebo spíše nosy ... v 92 sem byla jelimanní tele takže mě to tak nedostávalo =´)

    ale probudit se po 3 denní komatu a otevřít oči a vidět ten bordel co mají před těmi městskými branami ... to bylo docela veselé

    docela by mne zaujímalo kam se to posunulo po těch letech =´))
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Jo zrovna od nas odjel Romano, neco povidal. Btw pozval jsem ho sem - aka bussman. Jsem zvedav jak se to Emanovo monstrum osvedci na zimnich horskejch silnicich!
    SKIN
    SKIN --- ---
    TSOH: protoze jsme jeli trajektem do Tangeru, taxikem na nadrazi a po 10 hodinach ve vlaku jsme se rano probudili v marakechi....a bylo to prvni setkani s Marockym mestem...kor to hlavni namesti byl fakt docela sok
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    ORLIK: btw oba vyrazili minulej tejden emanovou508 do bulharska na hory
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    My to mame stejne, kdyz neprudi, muze tu byt kdokoli. Jak uz jsem tu ale pred casem psal, jednu dobu jsme byli v nejakym netovym adresari zdarma noclehu pro trevelujici mladez a to byla hruza, vsem se na mlejne hrozne libilo, misto tri dnu se zdrzeli tri tydny a vyjidali lednicky... takze ted od kazdyho kdo se zdrzi dyl vybirame prispevek na elektrinu, hlidame reciprocitu a ponoukame lidi do nejakejch pomocnejch praci
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    nikdy jsme na zadny doporuceni nehrali, za tri roky uz tam stalo par desitek traku a jiste hodne pres sto lidi, nektery sme nezbnali, nektery byli znamy, nektery se to dozvedeli treba na naky party czechteku a tak nebo od lidi, ktery u nas uz stali..je to otevreny a dycky bylo(to ale neznamena, ze kdyz nekdo sere, ze neni vyhozen;)
    N_I
    N_I --- ---
    orlik...zajimavy,asi by se naslo podobnych statku vice.koukam...fer,,,,nejsou to tak znamy mista ale fajn ze jich par je...

    jakejkoliv clovek,sound co jede okolo se muze zastavit?orliku?fideli?
    nebo musis mit aspon nejaky doporuceni..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam