• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    podle LP se da nahodou jezdit luxusne - perfektne vis kam nejezdit ;)
    TSOH
    TSOH --- ---
    CMAN: to je slusny... podle lonely planet se v podsate jezdit neda... takova frekventovana turisticka znacka je to...a jestli vyjdou verejne jeste tahle ,vyklidnovaci, mista tak se ani neodvazuju pomyslet jak to dopadne...
    CMAN
    CMAN --- ---
    si objednejte ten lonely planet pro frikuliny co se jezdej pres leto flakat po Evrope, nebo co je to ta knizka o ktery se pise v zahlavi... vypadate na cilovou skupinu... .)
    SKIN
    SKIN --- ---
    ja bych byl pro sireni ustni formou...z huby do ucha...zadny seznamy nedelat...sorry kuci
    CRYYSTAL
    CRYYSTAL --- ---
    GLOBUS: by bodlo jak cyp..
    SKIN
    SKIN --- ---
    D_B_M: vim ne .) sem se u vas rano stavoval (cca 10.00) a byli ste vsici tuhy, stavim se navecer
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    SKIN: you're right, man :]
    SKIN
    SKIN --- ---
    D_B_M: cau dane... pro upresneni tohle je Cigarrones, zadna Orgiva a navic davas reklamu na soukromy pozemek ;)))
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    co takhle ky prehled na home???
    btw jsou takove destinace treba i na severu, nebo nedejboze i u nas??? pac pres leto se smazit ve spanu zrovna nemusim...
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    orgiva
    foceno predevcirem :]
    WIM
    WIM --- ---
    tak sup...cekam podrobny rozbory jednotlivejch evropskejch i mimokontinentalnich trevelskejch trajektorii, tipy, triky, doporuceni
    leto se blizi:]
    FEEX
    FEEX --- ---
    FEEX
    FEEX --- ---
    TSOH
    TSOH --- ---
    SIRMULINA: hoj > az bude prace hotova tak doufam ze se tady s nama podelis o to co vytvoris....
    - jinak pravda > procti celou tuhle diskuzi a urcite Te neco zaujme... kam vyrazit...
    FIDEL: jsou i nejake fota tech mist co popisujes ?
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    pitel> hodim ti neco do posty, naky milano, naky torino, nakej rim a nakou bolognu..vic toho moc nevim, jo este livorno}ale mam uzaverku, dnes to nebude]
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    SIRMULINA: nezapomen to sem napastovat ... v dubnu :)
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    SIRMULINA: to nevim co chces za mesic "vyzkoumat"
    PITEL
    PITEL --- ---
    FIDEL: hele kdyz uz pises o ty italii, chystame se tam nejak v srpnu, takze by se samo hodil typ na mista kde na par dnu zazevlit..
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---
    jo já vím....ale nemám moc času jen měsíc...a práce musí bý napsaná do konce dubna takže no way...já už jsem nějaký potkala o prázdninách ale ještě bych ráda par poznala...no já si nějak poradím....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam