• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    SIRMULINA: to nevim co chces za mesic "vyzkoumat"
    PITEL
    PITEL --- ---
    FIDEL: hele kdyz uz pises o ty italii, chystame se tam nejak v srpnu, takze by se samo hodil typ na mista kde na par dnu zazevlit..
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---
    jo já vím....ale nemám moc času jen měsíc...a práce musí bý napsaná do konce dubna takže no way...já už jsem nějaký potkala o prázdninách ale ještě bych ráda par poznala...no já si nějak poradím....
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tak
    WIM
    WIM --- ---
    sirmulina: aby ten vyzkum skutecne stal za to a nebyl to jen dalsi skolni tlachanec, je treba jako traveller nejakou dobu zit...a poznat ty lidi zevnitr
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    SIRMULINA: v tom pripade je asi nejlepsi Orgiva, rekl bych ze je tam asi nejvetsi koncentrace travellers co se spanelska tyce, tam si vyberes:)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    "zkoumat" travellers :]]]
    SIRMULINA: kdyz uz sis vybrala toto tema, tak by sis aspon mohla trochu procist toto auditko a hned by si mela nekolik mist;)
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---

    FIDEL: diky za info ale ja prave nemyslim techno travellery ale normalni kteri cestujou par let v dodavce a nemusi nutne poslouchat jen techno...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    kuci od nas zrejme stale jsou v Muletu u Barcelony a tech baraku je fakt hafo, kazdopadne pokud jde o technotravellers doporucil bych asi spis mista v italii(leti to tam o dost vic , nez ve spanelsku, kde vsici spis tak odpocivaj:)
    SIRMULINA
    SIRMULINA --- ---
    cau mam na vas vsechny prosbu, kdo jste v tomhle klubu.....jedu zanedlouho do spanelska zkoumat travellers pro svoji bakalarku...neporadite mi nekdo nejake misto, kde ted v zime bych na ne mohla narazit...Nejaké místo jako je tarifa za gibraltarem nebo komunity v sierre nevade??diky diky
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tak to hlavni popturisticke namesti v marakeshi samo je odlisny od co ja vim fezu, rabatu, casablanci atd atp, nezene, medina je hezka ale jinak uz je to takovy lakadlo z kazdyho pruvodce s opickama na provazku:)
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    FEEX: super fotky:)
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    FLIPPER: presne. skoro mi to prijde ze lidi co tady pisou ze byli z marakese nejak "sokovany" bo co (:-) snad ani jinde v maroku ve vetsich mestech nebyli nebo co :DDD
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    taky mi Marakes prisel pomerne kultivovany (2006) ... ve srovnani s takovym Tangerem to byla vylozena selanka ... ale asi jde hlavne o ten prvotni sok, prece jen jsme tam dorazili az po par tydnech cestovani ...
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    AUSSIE: tak ja sem tam byl,zejo. jinak bych se k tomu samozrejme nevyjadroval :o
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    podle me proste nejvic turisticky mesto....je to tam pekny,ale jeden den a noc nam tam bohate stacilo a trada pryc
    AUSSIE
    AUSSIE --- ---
    CHESUS: Zajeď si tam a uvidíš..
    CHESUS
    CHESUS --- ---
    nechapu co mate s tim marakesem. imo normalni marocky mesto. s namestim pro turisty
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    SKIN: jj souhlas marrakesh (jedno z královských měst) je pro silné žaludky nebo spíše nosy ... v 92 sem byla jelimanní tele takže mě to tak nedostávalo =´)

    ale probudit se po 3 denní komatu a otevřít oči a vidět ten bordel co mají před těmi městskými branami ... to bylo docela veselé

    docela by mne zaujímalo kam se to posunulo po těch letech =´))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam