• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    BERUNA: nase komunita rozhodne nijak pravne ukotvena neni a kdyby doslo na nejakou komunikaci s urady, lojza vokurka coby majitel mlyna vsechno popre!
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    A radsi omovani a pozdravy slunci, nez muset po ranu prekracovat zketaminovany trosky valejici se v odpadcich. Myslim ze valna cast napeti mezi hippie a techno scenou je dana prave neblahejma zkusenostma s FR a GB technojunkies, ktery znicili spoustu mist, co pred tim hippie travellers roky vesele pouzivali. Zrovna jsem se o tom bavil s frantikem co u nas na mlejne ted bydli. Celej se rozkatil jak ho sere, ze posledni roky kudykoli jezdi, musi neustale vysvetlovat ze ac ma dredy a MB 508 neni technar nedela bordel a neprodava tvrdy drogy at ho kurva nechaj zit
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    FIDEL: Ja si rikal kdy tu vytahnes svy zazitky s hipikama :)) Jenom bych byl opatrnejsi s tim zevseobecnovanim, to je jako kdybych 23 scenu posuzoval podle navstevniku czteku. Na tyhle velky cirkusy jako je evropsky rainbow samo jezdi zastupy lidi ktery bych navzdory idealum taky nejradsi vzal klackem po hlave a jako vsude plati neprima umera - ti pro ktery je to jenom dovolenkovy relax od konvencniho zivota v kanclu se projevujou jako nejpravovernejsi prudici. Dalsi vec je ze, otevrena atmosfera pritahuje neruznejsi magory kteri citi sanci se uplatnit. To je ostatne probem vsech duchovne a podobne zamerenych kruhu. Loni sme stravili skoro mesic na rainbow v Bosne a byl to jeden z mych nejlepsich zazitku v zivote, coz bylo dany zejmena tim, ze bylo na evropsky pomery relativne komorni a kinderhippies z dobrejch rodin ani newage yuppies se tam neodvazili. Zdravy jadro sceny si ale vse vyse zminovany uvedomuje a to je taky hlavni duvod rozkolu v rodine, takze letos budou rainbow dve - ve Spanelsku, kde to nejspis bude vypadat stejne jako v tebou popisovanym Portugalsku, a v Srbsku, kam pojedu ja a doufam kazdej rozumnej clen rainbow family
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    :))
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    vidim, ze mas prebytek negativni energie - koukej si svihnout tri pozdravy slunci nebo se zase poseres :)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    to moje tak 12let pet, ale jak rikam byly tam tisice lidi asi sem mel smulu no, ale tyvole ja bych to pokropil napalmem:)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    FIDEL: hmmm ... ja snad nikdy nezahulil vic nez tady ... velmi dobre si vzpominam na mladika co sedel u ohne vedle me a celou noc vykonaval pouze tri cinnosti - cistil chilam, pechoval chilam a hulil chilam :) holt doba se meni a Rainbow s ni (tohle bylo tri roky zpet) ...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tyvole tady sem mel drohgy ja a pak uz nikdo:)
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    FIDEL: zvlastni ... sve jedine Rainbow jsem zazil taky v Portugalsku a rovnez mi po navratu z nej nebylo nejlip (sral jsem a blil asi dva dny a nasledne uspesne nakazil zbytek osazenstva naseho bytu - zrejme nejaka ta negativni energie :) ... ale zase uplne marny to nebylo, mozna proto, ze to byla mensi akce a vetsina osazenstva byla po celou dobu decentne spalena ...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    :))
    SKIN
    SKIN --- ---
    FIDEL: no ja jsem jedne starsi hippie dame vymenoval inetovej kabel, co ji jeji sikovna wwoferka presekla a protoze tam byl spatnej kontakt a nefungovalo to, tak vytahla smudge stick a zacala to vydymavat, jako ze z toho ten problem vykouri :)))
    ...mno musim rict, nepomohlo to...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    ale s orlikem se i tak uz leta dal kamaradim(akorat mam obcas chute ho ostrihat a oholit:))
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    N-I: jen at voni, ja v tom nejak nemohl dychat ale, tolik lasky, do toho tolik nemocnejch lidi, kerejm stacil dat nakej cistic na zaludek a misto toho museli poslouchat, ze blijou kvuli negativni energii..jinac byl sem tam asi ctyri dny, nakej obrazek sem si udelal, samozrejme zevseobecnuju a po tehlech(dvou) zazitcich(este to cesky) uz dycky budu, vim to a nestydim se za to, presne ta mira pausalizace, jez mi je a bude vlastni;)
    SKIN
    SKIN --- ---
    FIDEL: :D
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    proste tolik lasky a porozumeni na mne bylo moc a o cele rainbow family s jejich nikdy nekoncicim a nezacinajicim kruhem si od te doby myslim sve..ale vratil sem jim to, jeli sme delat s kamosem nezbedy rok pote na nejaky cesky rainbow a kdyz doslo k hromadnemu vitani slunce a podobnejm picovinam, tak pak u vecerniho ohne pritel za meho indianskeho prizvukovani(chmchm) vypravel asi hodinovou historku o tom, jak srazil srnku domlatil ji heverem a nasledne pozrel se smetanou a brusinkama, uz si s nama pak nikdo nechtel povidat kupodivu, jen pro brko dycky prilezli se sluncem, v dusi;)
    SKIN
    SKIN --- ---
    jako je pravda ze hodne z anglickych hippies jsou deti z midle class rodin, co se nemusi o penizky moc starat...ale zas takovy drama jako to vidi fidel to taky neni...
    a souhlasim s ni, ze nekomu voni bohemka a nekomu hippies a nekomu vecne zketovany francouzsky technoheads...


    FEEX: letos mas sanci...bude boom festival v portugalu :)
    N_I
    N_I --- ---
    to zni dost ultras...:)))....ufff
    prijde mi jen divny ze jsi jich stihnul poznat tolik..devadesat procent je fakt dost...kdyz jsi hodne rychle zmizel pryc.....a navic svete div se, nekomu muze hipi ultras vonet...jako nekomu voni bohemka..:)
    FEEX
    FEEX --- ---
    :)))to bych skoro chtel zazit
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    muhehe ja zazil pred 12 lety rainbow v portugalsku a reknu vam, ze nic takovyho uz nikdy zazit nechci, nekolik tisic hipiku(aspon, te nekere zeny behaly nahe mno;)s, kery furt reikovali, rikali, ze ze mne de negativni energie a, pricemz otravili svym jidlem zadarmo asi 40 lidi, kteri meli stejne priznaky a kdyaz sem jim rikal, ze tu bude problem ve viode ci stravovani, tak na me rvali, ze vsici co sou nemocny maj negatiovni energii a malo komunikujou s vysima bytostma, pak ze je to trest za odhazovani vajglu(this kliis animals!!:) no ty pico, cele to skoncilo tim, ze sem sekal sousku na typko a pribehl naqkej hipizak, zacal ohmatavat ten nejmene rok mrtvej striom a rvat na me. "I feel that tree is still live"..pak uz sem si tam jen demosntrativne otevrel luncheon meat, vsecfhny je poslal doptrdele a hodne rychjle zmizel pryc...(krom toho tak 90 procent byly batuzkari sze zapadoevropskych rodinek, kery si neumej rozdelat ani ohen)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Rozhodne!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam