• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    ORLIK: z vlastnorucne/vlastnim psem zabiteho jelena,samozrejme..
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Usijes z jelenice!
    FEEX
    FEEX --- ---
    a kde beres ty zelvy ?? :)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    Nam uz jednu zelvu stacilo rozzvykat stene, ale snura se zachranila. Jinak mam reference od euroindosu, ze dneska si i v nemocnici muzes o pupecni snuru rict a bez problemu ti ji vydaj
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    To je preci nejsilnejsi medicina kazdyho indiana neasi! Meli stocenou pupecni snuru zasitou do kozeny vysivany a vykoralkovany zelve, dokonce u sebe nosili dve, druhou jako atrapu aby zmatli nepratele a zly duchy!
    btw tady je nase nova mlynarka via D_B_M
    Free Image Hosting at www.ImageShack.us
    KOMAS
    KOMAS --- ---
    BINABIK: na pradlo neasi:)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    ORLIK: A na co je schováváte??? S touhle tradicí nejsem zatím nijak blíže seznámen...
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    a pak je jite?:)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    WIM:
    NOTT: Ja ji zakopal pred mlejn pod starou svestku. Sice jsem taky nesmele navrhoval, ze by se mohla po vzoru prirodnich narodu zkonzumovat, ale Sara nechtela ani slyset. Taky bych si asi nedal, vypada to dost nevabne, ovsem pupecni snury susime a schovavame!
    NOTT
    NOTT --- ---
    WIM: jj:)placenta na cibulce...to jsme slyseli vypravet od zucastnenych...to bylo myslim v cigarrones
    nam "jen" soused sel zakopat placentu pred dvere kary...v santafe..ta sama rodicka jako s placentou na cibulce:)
    WIM
    WIM --- ---
    jeste tu chybi fikova prihoda z trevelerskyho porodu v SantaFe s placentou na cibulce:]
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    orlik: jataky nemusim vyfaktorovany zombie, ale tak nejak si obcas to slusne brani jedu neumim moc predtsavit a samo sem prehanel hipiku..co se ale tyce tech svetlych zitrku, to ti teda nevim a skutecnost, ze mam syna na tom pramalo meni, co se tyce bordelu to je jasny, ale ze bych kvuli tomu zavccal jezdit na rainbow:)...
    a co se tyce rozeni v aute ci na statku, tak na to mam Batlebyho odpoved:Ja bych prosim radeji ne;)
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    B_KOMPLEX: Na Levym hradci mame kamarady, tam se obcas vyskytujem, ale v tomhle podniku jsem nikdy nebyl, nejak pozoruhodnej? Obcas chodim do knajpy v Uholickach, ale uneticky kravin rulez!
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    D_B_M: co se ti nezda, terminus technicus, pravda zatim mame jenom ostruvek deviace :))
    D_B_M
    D_B_M --- ---
    ORLIK: "ostruvek pozitivni deviace" :]
    ty ses komik
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    s tim rozenim teda bigup!!!!;) prej chtel sem postavit tipi:))))
    a kdyz jezdite do unetic na masopust, treba na ruzek na zalove nezabloudite?
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    CHESUS: Nektery ty evropsky a svetovy rainbow bejvaj fakt monstrozni, na to letosni spano by me treba nikdo nedostal, to bude peklo
    FIDEL:Diky diky, za mesic tu bude rodit Terka, uz ctvrty mlejnsky robe, v Prilepech z nas maj velky halo, dodali jsme jim tam prvni zapisy do matriky :)) Zacli jsme rodit v Uneticich na masopustu, akorat to vyslo se zrychlenym presunem do klidu a tepla. Vubec se toho nebojte, jsou i jiny moznosti nez vana a treba v kare by to bylo stylovy. Ja chtel postavit tipi ale nakonec si to Sara rozmyslela, bylo hnusne. Jinak nic proti drogam, chran panbuh, ale i ty se daj brat kultivovane, asi jsem fakt estet a cim jsem starsi tim mam radsi prijemny prostredi kde nemusim mit strach ze se mi psi nebo deti porezou o nejakej bordel. S tou souvstaznosti s duchem doby mas samozrejme pravdu, ale o to je dulezitejsi se tomu vzeprit, vytvorit alternativu, ostruvek positivni deviace kde to funguje jinak. Libovat si v atmosfere zaniku mi prijde nedospely, prece kdyz mas dite tak uz kvuli nemu se snazis ten armageddon odvratit, i kdyz chapu ze nastavovat zrcadlo je taky dulezity
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    btw taky mi zrovna neslo o naky seznam s max hodnocenim 5ti hvezdicek, spis esli jde podobna mista najit i nekde bliz nez ve stredomori, pac je jasne kam asi vsichni dlouhodobi zewlos smerujou zeano... ,)
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    SKIN: jj nelze nez souhlasit, co dyby se par desitek lidi z nyxu dovedelo o zarucene neproflaknutych mistech a spolecnymi silami by zosnovali konspiraci jak tam prepravit zastupy jesteru a hipiku...dyztak posta

    CMAN: tu uz mam, ale podle ni se musis jen pres leto, jen po Evrope a jenom flakat, a to uz je hodne omezeni najednou ,)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    orlik:tak gratulace nejvetsi, vy ste desny hipizaci, myslim,ze na statku zadna rodit nebude, musela by teda ve sprchovem kiíutu)úpokud se tomu tak da rikat), vanu nemame:))
    co se tyce toho co technari znicili ci ne, ja mam nejak radsi ty fetaky proste, nejak mi vic sednou k dnesni zkurveny dobe, destroy a no future je sou pro mne uolne pochopitelny hesla;) ale chapu ze zfaktorovany zombie kazdej nemusi, ja rad i tu ketu ale, takze tak:)
    chesus: kdyz je nekdfe pres pet tisic hipizaku, tak uz to prilis komorni neni;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam