• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    SKIN
    SKIN --- ---
    GLOBUS: nebyl, se zenou jsme se zajimali (a dopisovali si s organizatory) o to jak se tam dostat jako umelci (delame VJing) a v podstate to skoncilo na tom, ze si to nemuzeme financne dovolit...
    je to silne nekomercni, ale ne free
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    GLOBUS: ja bych rekla,žeto bude monumektálnější a vychytanější než boom, co jsem melamožnost videt,ale boom je taktež peckovej..
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    BAREKULA: co sem tak hypoteticky pochopil tak po te artove strance by moh byt dost podobny boom, teda asi krom modifikaci aut, v tom budou asi amici jakozto motorovi zavislaci lepsi, sem tam tehda videl spoustu karek, kere na BM neprizvali a i ty byly docela mazec...
    BAREKULA
    BAREKULA --- ---
    GLOBUS: právě ten art!ja myslim, že tenhle festival muže mit spoustu jinejch chyb, ale mit možnost a prostředky, dam si to hned...
    GLOBUS
    GLOBUS --- ---
    SKIN: byls??? sem si to jednou radsi nechal utect, dyz sem se na jejich webu docet, ze se z navstevniku rekrutuji naci rangeri, co to tam pak sefujou, a to sem to moh mit skorem za hubicku....
    kazdop ze setkani s nahodnymi "fellow burners" sem mel pocit, ze to musi byt skorem az hystericky free....
    ale ten art tam maji kvalitni, o tom zadna
    SKIN
    SKIN --- ---
    CLOWN: jen teda burning man, neni zrovna travellersky festival a neni zadarmo, ale o to je imo vic "free"
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    JIRAS111: 3x a dost:)
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    CLOWN: hale tak tos chtel rict, zes tam nebyl tri roky co ;)
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TRASK3: to je možný já tam rok nebyl
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TRASK3: to je možný já tam rok nebyl
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    TRASK3: to je možný já tam rok nebyl
    TRASK3
    TRASK3 --- ---
    CLOWN: spis bylo ne? sem slysel ze uz minimalne pred rokem zautocila tezka stavebni technika
    KCE
    KCE --- ---
    BLOW: merci beaucoup, v tolik infa jsem ani nedoufal;)
    DRUDRIGER2
    DRUDRIGER2 --- ---
    zajimava ceska komunita v http://projekt-dvp.s.cz
    jejich projekt stoji za precteni tady
    http://projekt-dvp.s.cz/view.php?cisloclanku=2006070001

    pekne mistecko
    BLOW
    BLOW --- ---
    KCE: Čau asi myslíš továrnu, je to kousek tak 10-20km od Perpignan směrem na špáňo u moře. Měla to být továrna na dynamit, Nobel tam měl vilu a později koncentrační tábor kde je pravda netušim. Každopádně naposledy to tam žilo ještě tak před 3 roky dnes tam vystavěli kemp nebo co a všechny vyhnali, tak bhužel víc nevim
    KCE
    KCE --- ---
    FIDEL: nemyslis nahodou toulouges? to by odpovidalo, kousek od perpignan..;)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    BANANABOY: nekde v bretani
    BANANABOY
    BANANABOY --- ---
    B_KOMPLEX: a vis kde to eee ?? ;)
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    epsylonn maj ted pronajatou halu a stojej uvnitr dokola s busama a zijou tam,chjo,uplne sen toto:)
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    fabrika i tohoto jmena byvala u toulose, stavali tam lidi z konglomeiry a vubec kdekdo, ale to je tak osm let zpet, ted nevim
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam