• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    RFK
    RFK --- ---
    jo to nevim,já jsem se ho na jméno neptal:)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: ten typek o kterym ted byla rec se jmenuje Mira myslim...
    RFK
    RFK --- ---
    _A5_: kdo?
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: Myslim, ze piko bylo ten duvod proc odjel pryc rikal...
    ostatne jako vic zevlaku z cech, co potka clovek na cestach - utek pred drogami nebo zakonem:)

    No Mira je ted zas cistej az moc ..imho
    RFK
    RFK --- ---
    _A5_: kecy!?,no příběh je ten,že jsem se s nim potkal ve stavu "tři dny na perníku na akci" už bylo skoro po všem a samozřejmě,že jsem měl káru vobleženou ještěrstvem toho nejtěžšího kalibru (foil na tripu,třináctiletej ládik z liberce na tripu a pár dalších zevlantů který si nepamatuju).z dlouhý chvíle jsem jim dával fakt přehnaný filozofický kázání (foil i ládík to brali jako velkou prdel,aůle ti ostatní to žrali jako guláš).načež se tam přifařil i tenhle typ a hrozně jsme si rozuměli.buhehe
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: jj, to si vlastne pamatuju, jak o tobe porad basnil...
    RFK
    RFK --- ---
    KATKA119: já ho taky znám,myslim si že je super ale nikdo z nás nejni dokonalej a každýmu vobčas jebne.mě celkem ovlivnil:)pozdravuj ho i vode mě
    ORLIK
    ORLIK --- ---
    KALISON: No to by me taky zajimalo! Meli bychom udelat poradnik, at se chudak klaun jeste nedopousti uprednostnovani veritele!
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    greace rhodos, za mněsíc spět.......
    KALISON
    KALISON --- ---
    CLOWN: tg co je stebou???kdy zacnes vracet dluhy???uz nas to nebavi.......nebud zmrd a ozvise,ajen tak mimochodem nevite negdo gde bych mohl potkat tadytoho drsnyho trevelera??????dik
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    TSOH: jj jasne, pozdrav vyridim
    TSOH
    TSOH --- ---
    ty bláho... sem si nedavno rikal ze na tohodle cloveka asi uz nikdy nenarazim.... :) pamatuju ho pred par lety ze Santa Fe... pospaval venku bez spacaku a to byl destivej únor/brezen (když hodně pršelo tak si zalez do stareho vraku). Kvuli tomu pry neji teple jidlo a ani do termalu neleze... aby mu pak nebyla zima.....
    a asi tyden rikal ze odpoledne pojede do Granady - a nejak se to cely tyden s presunem neuskutecnilo.... (a koukam ze nakonec mu to vyslo... :) ale kazdopadne vcelku ferovej clovek....
    no pozdravovat vod Honzy jak jsme spolu byli za manželskym parem z Cz s 8 detma pro mapu hvězd.... je možno toto vyrídit ? :)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    TSOH: Jj, to je presne on! Jsme uvarili nejaky testoviny a on ze je prej zrat nebude, ze mu teply jidlo bere energii...
    TSOH
    TSOH --- ---
    neni to nahodou ten typ co x let nepouziva penize, neji teple jidlo a na brise ma vykerovanou mantru ? Martin se tusim jmenuje (původně z Chomutova ) ...
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    _A5_: ,D
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    tak to nevim, ja ho znam mesic a zda se mi v pohode
    _A5_
    _A5_ --- ---
    KATKA119: omg, to je tenhle silenec :) ...Co nadaval lidem v cigi, ze jsou moc majetnicky ze se nechtej podelit o svoje nakladaky :)
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    pokud byste někdo chtěl bližší info, napište mi, já jsem s ním v kontaktu, on na internet nechodí..
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam