• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    KOVOUN:

    Odepření vydání a odnětí cestovního dokladu

    § 23
    Vydání cestovního dokladu občanovi se odepře nebo vydaný cestovní
    doklad se odejme na žádost

    a) soudu, je-li proti občanovi nařízen výkon soudního rozhodnutí,

    b) soudního exekutora, pověřeného soudem provedením exekuce, jestliže
    zjevně hrozí nebezpečí, že by občan exekuci cestou do ciziny zmařil,

    c) orgánu činného v trestním řízení, je-li proti občanovi vedeno
    trestní stíhání pro trestný čin, za který lze uložit trest odnětí
    svobody nejméně 3 léta, nebo

    d) orgánu, který vykonává rozhodnutí nebo jeho výkon zařizuje podle
    zvláštního právního předpisu,^14) nevykonal-li občan trest odnětí
    svobody; to neplatí, jestliže mu byl trest prominut nebo byl jeho výkon
    promlčen.

    Já bych to moc neřešila, když jsem byla na zdravotní pojišťovně se loni přihlásit, tak mi řekla paní že mě tam evidují 7. rokem jako neplatiče a do tý doby mě nikdo nekontaktoval... Otázka je, jestli už to po něm chtěli
    KOVOUN
    KOVOUN --- ---
    Ahoj lidi,

    Mám jednoho kamaráda a on si neplatí zdravotní pojištění cca šest let....
    chtěl bych se zeptat, na tyto otázky:kolik musí dlužit aby mu mohli exekučně zabavit pas?
    Popřípadě co musí udělat aby mu ho vrátili, kolik stojí pas a jak dlouho se na něj čeká?
    Jak dlouho se čeká na občanku? On totiž přijede do Čech kvůli pasu tak aby se tady nedivil, jinak dík:)
    KLARYSSA
    KLARYSSA --- ---
    2VINZ: nice rest place:)
    TOM_MAYA
    TOM_MAYA --- ---
    2VINZ:nice place:))
    4PTO
    4PTO --- ---
    LUKK: 2009:12:26 15:41:35
    B_KOMPLEX
    B_KOMPLEX --- ---
    LUKK: rekl bych,ze ty fotky sou delany ted pres vanocni svatky
    2VINZ: Vous êtes un de Bohême;)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    sorry i dont speak cz :(
    LUKK
    LUKK --- ---
    2VINZ: kdy je to foceny?na konci rijna tam jeste bylo poloprazdno...........ten dvoupatrovy naves byl solidni.....
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    epsylonn otoktone place!

    PC260483.JPG (977057 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260482.JPG (920746 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260480.JPG (985166 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260481.JPG (946957 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260475.JPG (1028157 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260472.JPG (872950 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260471.JPG (860315 B)
    2VINZ
    2VINZ --- ---
    PC260469.JPG (915006 B)
    KRYSTOF_
    KRYSTOF_ --- ---
    ad clown : chystate se tam nekdo karou ? jsem v granade a pokud nekdo jede stejnym smerem,pridal bych se
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    19122009
    Ground Zero Free Party Traveller Sound...On the Road...next party: Orgiva, Ciggarones site, Southern Spain. Saturday 19th December...TBC...Keep Connected - Keep Underground - Keep Free!
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    KUBALIBRE: A VI NO SYSTEM znam velmi dobře, pár znich je vpohodě pár znich je nafoukanej,D potkal jsem je po celim španělsku kam sem přijel tam někdo onich byl a když sem se vrátil do čech tam tam byli taky,D
    _A5_
    _A5_ --- ---
    ELA: No to taky:)

    dokonce ji mam doma, jen uz je takova polorozpadla:/
    ELA
    ELA --- ---
    No system se jmenuje knizka od Vinci Peterson
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam