• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    KOVOUN: nejjednodussi je to rakouskem pres Graz a Villach, jsou tam pod horama dlouhy tunely a je tam tranzit na italii a slovinsko...a protinaji se tam tri mezinarodni silnice....v rakousku se da nejlip stopovat na vyjezdu z benzinek...jinde pry se nezastavuje...
    KOVOUN
    KOVOUN --- ---
    čau nemáte někdo zkušenosti cestovat z Prahy stopem do Slovinska, nejlíp do Kranju? Díky moc
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    EVACEK: ten lonely můžu klidně půjčit
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    pak jsme byli u Mostaru v river campu, to teda neni free, ale je tam strašný horko a možnost parkovat někde u vody jsme nenašli, je to dokonalá oázka klidu s hrozně milym majitelem. S autem doporučuju rezervaci: http://www.camping-blagaj.com/ ... a pak sarajevo, my byli opět v kempu (měli jsme psa v autě, tak jsme jí nechtěli nechávat v horku někde na ulici). My byli v Ilidže.
    Tady mám fotky z Bosny, už jsem asi dávala: http://pastusitobolka.rajce.idnes.cz/Bosna/#

    Tu albánii bych asi přehodnotila a jela spíš rovnou na ten jih, na cestu se určitě hodí Lonely Planet, Western Balkans:)
    EVACEK
    EVACEK --- ---
    SGNLR: severnější pobřeží je prej nic moc, aspoň to říkali kluci, co to tam vloni projížděli detalněji. V Bosně určitě stojí za to město Jajce, je u toho nádherná voda, kde se dá stát...
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    ja se koncem tyden vydavam pres bosnu a srbsko do albanie, asi spis severnejsi pobrezi..tak kdyby o necem nekdo vedel tim smerem, taky uvitam tipy,)
    CMIMI
    CMIMI --- ---
    Zdravim, ráda bych vyrazila na ňáký freeparty do Evropy...Španělsko, Itálie, Francie...bohužel nevim kdy a kde se něco koná. Takže kdyby náhodou někdo z vás věděl nebo i věděl jen to, jak a kde to zjistit, moc by mi pomoh. Pls. kdyžtak mi to písněte do pošty. Díky
    YOZHIN
    YOZHIN --- ---
    TIP: pristi tyden nevim, ale 30.ho zacina slovtek
    kdyztak klikej tady http://www.freetekno.sk/camp23/index.php
    TIP
    TIP --- ---
    kdyby nekdo vedel o nejaky freeparty ktera se kona pristi tyden na slovensku/severu madarska, dejte mi prosim echo do posty:)
    nebo kontakt na nekoho kdo by vedel
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    lidi jsou tam pořák, kdo a kde to netušim, dost se jich odstěhovalo, ale po okolí vznikli lepší místa,D
    KATKA119
    KATKA119 --- ---
    TIP: Beneficio by melo normalne funguvat, kamarad se tam potuluje
    LOGO
    LOGO --- ---
    TIP: cigarones jsem cetl na nyxu nekde, ze pres nej sla potopa tak pred mesicem apod. jak je to ted je otazka
    TIP
    TIP --- ---
    zdar nemate tu nekdo nejnovejsi info o cigarrones ci beneficiu? chystame se do tech mist na stopa v pristich 2 tejdnech
    KALISON
    KALISON --- ---
    v soukr nekomunikuje sorry!!!!!!tohle esnad zabere
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    KALISON: to si reste v soukromi pls!
    KALISON
    KALISON --- ---
    CLOWN: co je????ty zijes??nechces se pochlapit a splatit svove 2lety dluhy???cekam dost dlouho nemylis????uz meto fkt kva sere!!!!!!!!!!!!!
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    kámoška dnes prohláslila když jim zase vo půl sedný klepal old bill on a fuking door of trailer
    "YOU CAN TAKE THE GIRL OUT OF THE SITE, BUT U CANT TAKE THE SITE OUT OF THE GIRL!"
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    and they sey we are robers,D
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    BOS
    BOS --- ---
    zdravím,
    už jsem to tu avizovala jednou ([ BOS @ free community ☮ & traveller places ►▲◄ ]) - v červnovým čísle Kulturní Pecky s tématem "cestování zadarmo" budu věnovat jednu až dvou-stránku lidem, který žijou v dodávkách. v příloze dvě otázky, pokud si někdo z vás na ně najde čas odpovědět, budu fakt ráda. jako podpis mi stačí přezdívka (pokud nechcete uvdět civilní jméno) a typ auta.
    odpovědi na mail (v dokumentu) nebo klidně tady do pošty.
    děkuju moc!

    KP_otazky 6_2010.doc (31232 B)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam