• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    ... narazili jste nekdy na svých vejletech at uz to bylo kamkoliv na komunity lidi volne zijicich v rámci logiky a ve vetsine pripadu v souladu s prirodou ? nemyslim tim squaty... V Německu vyšla dokonce knížka popisujici kde jsou tato místa (což si myslim že je chyba..). Na jihu Španělska jsem par takovejch mist navštívil a mohu říci že určitě zajímavé a pro dost lidí i zásekové... žije tam i dost lidi z cz i sk. Jedná se například o pěkné údolí /poblíž něho se koná známej Dragon fest/ lide tam žijou v jurtach, teepeeckach, i nejakej obydlenej domeček se tam najde... zajimave to je... Beneficio se to menuje... asi 100 km odtud je vyborna zatoka se zriceninou hradu kam nevede cesta pro auta... klid je zde... pramen vody... a take par lidi tu zije...
    v jednech horach je mala vesnice cca o 20 starejch domech > osamocene v kopcich... byla pomerne dlouho opustena a nejaky ten patek dozadu ji take obydleli lide v podstate odkudkoliv...
    co se tyka tech travellerskejch mist... jsou tam i takova ,,městečka/osady,, z obytnejch aut /vetsinou GB, F/ /El Moreon/ z nichz vetsina jiz neni schopna vzhledem k technickemu stavu odjet... ale lide tam fungujou... co do ,kultovnich, mist tak urcite termaly u Santa Fe /na dohled Sierra Nevada/... vzdycky je tam hafo lidi co cestujou... a maj co rict... a toto misto je jedinecne nebot se tam da koupat v horke vode co vyvera ze zeme v olivovem haji a neni to podrobeno komerci... doufejme ze to vydrzi co nejdele...
    videl jste nekdo neco podobneho ? kdekoliv, kdykoliv, cokoliv ..... i ve snu treba... :)

    skoukni kup a jeď :) [ DODAFKY, BUSY, NAKLADAKY, .. vsak to znate >:o] ]
    rozbalit záhlaví
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    VANOCKA: ja i slysel je je celej ro :D
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Jsem ráda že bude Rainbow na Slovensku, je to kousek :) nevíte jak dlouho vždycky tak trvá ? někde jsem slyšela že i měsíc :) díky
    CLOWN
    CLOWN --- ---
    Living With The Enemy - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=1u3zNJ126_E


    hodne kruty :D
    MYKO
    MYKO --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    mimochodem oboje je jako prvni hit na google - wikipedia (rainbow gathering)
    kam ten svet speje;)
    GIRK
    GIRK --- ---
    Ano, evropské rainbow bude na slovensku
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    SIHAJKA: loni to bylo ve Spanu.. Vim to od kamaradky, ktera je dobry zdroj.
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    do špáňa, je o tom pokec níž...
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    nápodobně, nejedete tam někdo v létě dodinou?
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    odkud to víš? mě to taky říkal kamarád a pak zas že je to omyl, že to bylo loni a vím že tam fakt něco bylo....plís o odpověď do pošty, dík:)
    KUBIS_IN
    KUBIS_IN --- ---
    SIHAJKA: melo by byt na Slovensku
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    jo a víte někdo něco o rainbow letošním? díky díky
    SIHAJKA
    SIHAJKA --- ---
    ahojte, víte o nějakém levném, alternativním bydlení blízko Prahy? mám sici a koně(jednoho ale suor strakáče( dík
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    KCE: :) hned po maroku snad:)
    KCE
    KCE --- ---
    JUDIY: do maroka jo?:)
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Sorry za OT...ale shánim maringotku za co nejmin:)
    kdybyste nekdo o něčem věděl....
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    KCE: Presne tak. Obcas se zaseknes ve Spanu na tri mesice, nekdy zas v Jizni Australii na par let. Hlavni je dobrodruzstvi a poznani. ;)
    JAGULAR
    JAGULAR --- ---
    punk in not dead :D aneb tenkrat deset deka salamu to bylo salamu ...
    RFK
    RFK --- ---
    _A5_: ale hovno.byli jsme akorát menší sračky než jsme ted:)
    _A5_
    _A5_ --- ---
    RFK: to byla jina doba ale :)
    RFK
    RFK --- ---
    kdysi jsem byl ve špáňu s dodávkou a stálo mě to celý 400kč (a ty jsem utratil už v plzni):)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam