• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    TIKKTEKK
    TIKKTEKK --- ---
    LEMUR: předminulý rok jsem absolvoval podobnou trasu, spaní kdekoliv kde nebudeš překážet naprosto bez problémů. Tady dobré parkování na západním pobřeží nedaleko Pisy a Florencie, přímo u pláže za 3€ na 24h, přitom celkem klidné místo: https://maps.google.com/maps?q=43.816701,10.261171&num=1&t=h&z=18 .

    VRBIK
    VRBIK --- ---
    LEMUR: ahoj, spal jsem vzdycky v aute, vetsinou na benzinkach a nikdo nikdy neprudil.. u Lago di Garda je krasne a policajty tam na vedlejsich silnicich nepotkas ani nahodou, takze kempovani v prirode by vadit nemelo. kdyztak dej vedet az se vratis, jak to tam bylo..
    LEMUR
    LEMUR --- ---
    ahoj, jak je to obecně v Itálii na sever od Říma s parkovánim? dá se dobře najít pěkný klidný místo? co fízli, když někde budu chtít 3 dny kempit, třeba na pobřeží? pojedem hlavně Toskánsko - ze severu na jih, pak východní pobřeží zpátky ..

    kdybyste věděli o čemkoliv poblíž těchhle míst, dejte pls vědět: Bolzano-Lago di Garda-Parma-La Spezia-Pisa-Florencie-Siena-Řím-Pescara-Ancona-Bologna-Benátky-Udine ..... budu vděčnej za každej tip

    zatim jsem slyšel, že dobrý je místo Bagni di Petriolo ... přírodní lázně a horký prameny, kde se dá prej kempit
    DIM42
    DIM42 --- ---
    TURKIN: jelikoz existuje povicero podobnejch stranek v anglictine a snad kazdej kdo cestuje podobnym stylem anglicky rozumy alespon tak, aby z nich zvladnul ziskat informace - prijde mi praktictejsi pridavat dalsi info tam... ja sem si z podobnejch stranek nejvic oblibyl hitchwiki.com - nechci nijak hanit tvoji snahu, ale prijde mi ze v cesku neni zase tolik lidi co cestuje timto zpusobem, aby se uchytili stranky v cestine...
    KETA
    KETA --- ---
    KCE
    KCE --- ---
    yezus | Diy festival – rajce.net
    http://yezus.rajce.idnes.cz/Diy_festival
    libechov
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    RANO: No, i nejlepsi umysl bez obsahu je imho uplne zbytecnej. Ja jsem si s tim tu praci nedal, ale kdyby ano, tak bych tam prihodil i nejakej obsah. Takhle si na to nikdy nevzpomenu potom, co to zapadne v tech nekolika klubech, kde to bylo avizovano.
    RANO
    RANO --- ---
    DOOMBRINGER: (Týjo proč se proti tomu nějak vyhrazovat? I kdyby tam bylo těch měst pět, tak je vcelku normální to rozšířit a kdo chce, ať se zapojí. To, že zatím nikdo nepřispěl, neznamená, že nemůžeš třeba ty..)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    TURKIN: Vzdyt tam nic neni a za posledni mesic ani nic nepribylo.
    BIOH
    BIOH --- ---
    Ahoj, nevíte o nějakém fleku, kde by se dalo pár dní parkovat u Mezizdroje v Polsku, nejlíp hned někde u moře.
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    JEHLAN: Je to Svahilsky.
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    MYKO: Jakym je to jazykem..? V noci to tam vypada jak ve strasidelnym dome.. Mazec jak to tam vsechno funguje.. Jsem jeste nic takoveho nevidel..
    MYKO
    MYKO --- ---
    JEHLAN: to znamena "nemas cigo?"
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    NOMAAD: Dnes v noci jsem mel moznost se tam podivat.. Mazec misto, spoustu lidi, proste masakr.. Kdyz jsme prochazeli "hlavnim vchodem", tak z jedne mistnost nejaky typci na nas volali neco jako "hopi, hopi" bo tak neco.. Nevite co to znamena..?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    hola nekdo nejaky tipi triky...srbsko? bohuzel jedem uz ted a vracime se na konci cervence takze gipsy camp nestihame
    HEJRUP
    HEJRUP --- ---
    NOMAAD: pičo dobrý
    NOMAAD
    NOMAAD --- ---
    Na Cibulce.

    EVACEK
    EVACEK --- ---
    TIKKTEKK: my jsme stáli přímo na parkovišti co náleželo k tý macoše, všichni odtamtud odpoledne odjeli, nikdo to tam nehlídal, pohoda.

    http://img5.rajce.idnes.cz/...784/3784961_6f64a0601ea95e54c3fcafaa1b79e3ef/images/P7064637.JPG?ver=0
    TIKKTEKK
    TIKKTEKK --- ---
    Nevíte o klidném místě na zaparkování 1 dodávky poblíž jeskyní Moravského Krasu? Nebo je tam míst navýběr? (Je to CHKO)
    Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam