• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    MASOO
    MASOO --- ---
    kousek od Bordeaux









    EXX
    EXX --- ---
    AMANITKA:.id DJ_Spejbl neco shani myslim.. ale kde je mu konec nevim
    AMANITKA
    AMANITKA --- ---
    Cus, jestli ste nekdo ve francii, pobliz agen mi dojezdila MB 100, nektery dily jsou jeste pouzitelny, tak se kdyztak ozvete.
    ERREG
    ERREG --- ---
    Tohle sice používám spíš k práci, ale... co třeba takle?
    IRU - TRANSPark - Parking Area Search
    http://www.iru.org/transpark-app
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    JESTEDMAN: Zupa. Dik
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    je dovoleno strávit na parkovišti jednu noc, neměl bys stát na místě pro LKW, není to zpravidla pokutováno, ale může se stát, že přijede kamioňák a bude tě budit, abys vypadl, protože on musí mít pauzu. Dá se stát i na parkovištích bez restaurace, kde často bývá hajzlík zadara, není to tak frekventovaný a v německu i poměrně bezpečný

    doporučovanější jsou tzv. "autohofy", které jsou vždy max. do 1km od dálnice
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    no ja si hlavne myslim ze ani takovy narizeni neexistuje
    HIKY
    HIKY --- ---
    ROBOOTEK: přesně to jsem si řikal v Německu na odpočívadle :-P
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    HIKY: blbost.. kdyz ses unavenej na dalnici tak je to jediny mozny reseni! rozhodne lepsi je se prospat a jet dal.. kdyz tak te proste policajti vzbudej
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KARLOS: 51.093268, 2.565483 - krásná pláž, bunkry na pláži, kousek do Calais. parkování bude lepší asi v De Panne (Be), ve Francii na parkovištích je dost traverz na 2,2m
    HIKY
    HIKY --- ---
    KARLOS: v Německu se prej nemá spát na odpočívadlech ...
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Cus. Za nedlouho se budeme stehovat do Londyna a pojedeme s dodavkou Praha - London.
    Muzete pls nekdo nahodit par typu kde to po ceste zapichnout? Holandsko, Nemecko, klido pobrezi Francie.
    Dikes
    AMANITKA
    AMANITKA --- ---
    EXX: cekam tu .)
    KCE
    KCE --- ---
    aktualne stojim v bdx v pristavu, taky moc pekny misto, ma to tu spirit.. spousta lidi bydli na lodich, at uz na vode ci na sousi.. prijemny sousedi, recup nedaleko..free net.. :)




    EXX
    EXX --- ---
    AMANITKA: nakonec jsem nesehnal lift z freq do cr.. tak jsem cas co zbyval do odletu venoval prestavbe.. ps doufam ze ty tvoje tajiny a makeup nebudu tahat naveky v aute a ze se potkame ve fr.
    AMANITKA
    AMANITKA --- ---
    EXX: takze nakonec jo? muraku .) moc tam prosim pozdravuj a uzij a budu se tesit na report .)
    PAKKA
    PAKKA --- ---
    FREEKUENCY...někdo kdo by se podělil o auto? :]
    EXX
    EXX --- ---
    shanim lift z frekvency do cr.. muzu ridit, na naftu prispeju samo.. posta, potrebuju to rozhodnout brzo jinak musim letecky
    KLK
    KLK --- ---
    Frequenci....doufam že tam dojedu letos ....zatím kejsnu v Lajne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam