• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHfree community ☮ & traveller places
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    blast from the past

    Morreon otro mundo
    http://www.youtube.com/watch?v=vBECKGy7pFA
    T_RAVE_LER
    T_RAVE_LER --- ---

    Ahoj.
    Prodavam autobaterku starline 95 ah. Je mesic stara, tzn. vcetne zarucaku z auto kelly. Poslouzila jen na cestu do Francie a zpatky. Na rok ted odjizdim, takze je asi skoda ji nechat lezet v garazi. Jestli nekdo ma zajem, at mi napise sms na 739 71 29 29. Je k vyzvednuti v Modranech. Dohodnem se na nejaky prijatelny cene. Stala 2200, takze ji v klidu prodam okolo 1500. Diky.
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    SOPTTIIK: taky jsem viděla v Korsickém nebo freekempingovém auditku (ted už přesně nevim) nějaké tipy od dodávkářů, zkus si to vyfiltrovat ;)
    CAMKA
    CAMKA --- ---
    SOPTTIIK: kdyžtak mi napiš do zpráv, jsem zrovna na východním pobřeží Cap Corse na vendange, pak se přesouvám na západní pobřeží. Jsem tu s lidma, co tu jezdí s bremičem spoustu let, budou mít určitě dobré tipy, tak se můžem potkat. Freekemping půjde, hlavně od půlky září už je fakt konec sezóny, začne se to vylidňovat a bude to víc v klidu. Nebála bych se toho :)
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    to mas pravdu diky...
    KCE
    KCE --- ---
    To je dotaz spis do freekemping diskuse nez sem, pochybuju ze na korsice je tolik freetravellers, naopak, za me je to dost buržoazní destinace..
    SOPTTIIK
    SOPTTIIK --- ---
    Ahoj chystame se ted v druhy pulce zari na Korsiku.. mate nekdo zkusenosti s spanim tam na divoko? budem dve auta sprinter a T4.. jedem i serfovat da se spat nekde na plazich?... nebo tam prudej hodne?.. diky
    ROBOOTEK
    ROBOOTEK --- ---
    VERCA_ZABA: zalezi kdy tam clovek jede.. kdyz ses tam pred a nebo po sezne tak ses vsem uplne uprdele :)
    TRIP
    TRIP --- ---
    VERCA_ZABA: v ligurii Monte cuoco krásnej free kemp pod piskovcovejma skalama sprcha záchod atd vše zadarmo ráj pro horolezce pod skalami moře místa jsou musí se hledat ;-)
    SUR
    SUR --- ---
    VERCA_ZABA: italie kolem Porto vira se celkem kempit da, jezdime tam na ryby a zatim nebyl problem. Nevim teda jak uplne u more, ale kolem delty reky to jde.

    https://www.google.cz/...9746848,12.3163817,12.5z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d44.99602!4d12.259865
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LAFLY: hodně štěstí, v Itálii se všeobecně nedá kempit na hulvata, nebo aspoň na severu ne. odevsad, hlavně u more, nás vyhazovali, at tahneme do kempu:/
    LAFLY
    LAFLY --- ---
    Ola plánujeme 24.7-7.8. Road trip do Itálie, začít chceme v bergamu a pak na jih. Sháním sqatty co by nám dali info o dane oblasti popřípadě pokud víte/znáte místo na kempeni u moře kde nikomu nebudem vadit ani trochu ohne, budu vděčná za jakékoliv tipy/triky/návody....diky ze se chce někdo podělit :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    BOHOUR: jinak bacha po evropském vzoru, kdy zákaz nákladních aut znamená cokoli krom osobního tedy i těch do 3,5t včetně pick-upů a pod, tak na severním pobřeží Itálie a i Slovinska se začíná objevovat i značka parkování aut do 4metrů... A taky se množí zákazy nočního parkování obecně na místech za poplatek, kde to třeba bylo v noci nejen povoleno, ale ještě zadara
    BOHOUR
    BOHOUR --- ---
    MAJKL09: dik omrknu,,
    MAJKL09
    MAJKL09 --- ---
    BOHOUR|46179977}: Ahoj doporučuju tuhle aplikaci najdeš tam jak free fleky tak placený státní. http://park4night.com/ a dà se nastavit i vejska auta... po Evropě ji dost používám v Čechách je to zatim horší.
    TSOH
    TSOH --- ---
    TIKKTEKK: co do zajimavostí jsem čerpal hlavně z knihy Karpatské hry ( Miloslav Nevrlý ).. určitě pročti.. spousta mist už neni takova jak popisuje, ale vybrat se urcite da...
    TIKKTEKK
    TIKKTEKK --- ---
    TSOH: tipy na zajímavý místa v Rumunsku a Bulharsku by mě zajímaly, chystám se tam v srpnu.. můžeš napsat víc detailů? Díky
    TSOH
    TSOH --- ---
    DOCTOR23: jo tak to jsou vseobecne znama mista...
    ---
    treba tam bude i nejaky volne pristupny termal... nejake pekne zatopene lomy, nebo nejake prirodni zajimavosti (v Rumunsku jsem treba byl na tech věčných ohních, kdy ze zeme uniká metan co hoří... sedís u ohne, kecáš s lidma... neprikladas :), ve vnitrozemi v podhůří jsou ve vesnicích třeba slané potoky...

    DOCTOR23
    DOCTOR23 --- ---
    TSOH: Polsko: Mazurská jezera, poloostrov Hell, evropská poušť v Lébě, přístav Gdaňsk,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam