• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EENIGMAANYX Department of Political Science
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    Prosím, mohl by mi někdo poradit, kde bych mohla nalézt definici politického režimu od Almonda (existuje-li vůbec, což asi nee). popř. nějakou definici politického režimu lepší než "normativní subsystém politického systému".
    Vyjdu-li z funkcionální analýzy, mohla bych politický režim definovat jako strukturu nebo jsem úplně mimo?
    díky
    ONDREJR
    ONDREJR --- ---
    AAHHWISEGUY:
    Půjdeš-li k ústním, což vyloženě nedoporučuji, neb magisterská "Politologie" (jsem de facto studentem) je asi to nejhorší na planetě - hned po University of Mogadisho (bohužel jsem studentem nikdy nebyl), pomni, aby seznam literatury vypadal normálně. Tj. aby byl udělán třebas Zoterem či čímkoli jiným, co dělá normální citační úpravu. Minulý rok tam prý byli lidé, co přinesli papír s vzorem "Autor: Dílo". Asi nepřekvapí, že se nedostali.
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: ale na navaz. magisterský se hlásí pár lidí
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    VENDULKA: loni se halsilo 1000 lidi vc. navaz. mgr., alespon tak mi to v ted v unoru rikal milan
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: prej 800 (říkal Bureš, ale nevim), vloni se hlásilo asi 1000 lidí. Podle mě jich 800 nebylo, mohlo jich bejt míň, byla naplněná velká aula plus jedna nebo dvě menší místnosti. Vloni byla naplněná velká aula dvakrát plus jedna nebo dvě menší místnosti
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    VENDULKA: holt se mermomoci chteji vyhnout tomu lonskymu pruseru, kdyz vzalo tolik lidi.. navic hadam ze letosni pocet prihlasenych je opet rekordni ne?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    AAHHWISEGUY: no byly tam otázky typu kdo nebyl na první rep. ministrem toho a toho, kdo byl první izraelskej president atd..pak tam byly asi 3 urývky z nějakejch textů a k nim vždycky 3-4 otázky.
    Jo a nově byly psychotesty, což je podle mě docela fajn
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    VENDULKA: co tam meli za otazky, ja loni koukal na nejaky modelovy testy nebo co a tam bylo dost komparaci... ze by doubek nasadil svy revolucionare Mosty a podobny zhovadilosti?
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    TIP:
    heh já jsem tam u těch přímaček asistovala. Peklo to bylo, tradiční bordel a chaos. Ty testy byly dost drsný, na můj vkus tam bylo až moc otázek na českou politiku a několik ultra špeků. Soucítím s váma
    KENNYY
    KENNYY --- ---
    TIP: to teda bylo, premyslim o mozkovem stepu
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    TIP: povidej, ja byl dneska na prijimackach na FSV a taky nic moc... samy moc konkretni hist. veci... teda tad myslim prijiacky na navaz. mgr.
    TIP
    TIP --- ---
    lidi, vcera zkousky na politologii ff uk..... jezis to bylo peklo :)

    KONNY
    KONNY --- ---
    FEMUR:
    ANTIHERO: přece jen se mi to nepodařilo najít, tak jsem to přeformulovala... přesto díky za tipy
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    ahoj, nemáte někdo něco v čj k Institutional Analysis and Development Framework, resp. nevíte kdo o IAD z českých autorů srozumitelně píše? (odb. články v aj mám, ale chtěla bych i něco česky) díky moc:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    KONNY: hod to do goolu celej citat.
    ANTIHERO
    ANTIHERO --- ---
    KONNY: o historii strany zelenych (vcetne deleni) a zamysleni nad ceskou SZ bylo v novinach (dnes nebo lidovky, nejsem si jista) nekdy v breznu. mozna je to to co hledas, mozna ne, ale urcite by se to dalo pouzit. pokud to budes chtit pomoct dohledat, PM me :)
    KONNY
    KONNY --- ---
    snad tady nejsem úplně mimo, pokud ano, nechť je mi prominuto, neboť mám problém.

    mám v bakalářce citaci, ale za boha si nevzpomenu, odkud to mám, je tomu dávno, co jsem to odněkud vyčetla a nepoznamenala jsem si zdroj. máte někdo ponětí, odkud to je? potřebuju jakýkoli zdroj...

    jedná se o dělení zelených stran na puristy a rainbow strany. puristé požadují striktně levicové ideje plus ekologické myšlenky, zatímco rainbow strany se nezajímají o pravolevou dimenzi, ale prosazují ekologické požadavky.

    byla bych moc vděčná za nějakou stopu vedoucí k cíli...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hoj shanim NUTNE v el verzi, nebo pokud jste z CR a mate paper.

    [KNIHA] The European Economic Community and Brazil: A New Dimension in Co-operation
    P Coffey - 1987 - University of Glasgow

    odmena jista:-)
    PSEUDOINTELLO
    PSEUDOINTELLO --- ---
    VENDULKA: no tak se poděl, když užs to nakousla!
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    PSEUDOINTELLO: evropská integrace, systémové přístupy. Ale už to vim ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam