• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    TAP: Jo díky, už mi to taky došlo, když mi to napsalo, že některá témata jsou dostupná jen v číně. Omlouvám se...

    ...jinak umí 6.0 takové to sledování pohledu na displej (oko na notifikační liště), že pak nezhasne displej když na něj čumím. Na 4.2 jsem to měl a tady to neumím najít :-(
    TAP
    TAP --- ---
    KORKMAZ: tohle co popisuješ, rozhodně nebude záležitost androidu 6. ten (zaplaťpánbůh) žádný stahovací témata a spořiče nepodporuje
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    WAKI: Díky, obrátím se tam. Já jen měl dojem, že je to spíš záležitost droidu jako systému a ne té šaolíní nadstavby
    WAKI
    WAKI --- ---
    KORKMAZ: je tu sekce xiaomi a miui tak tam spis se zeptej. Osobne mam pocit, ze to co mas nastaveny na lockscreenu tak to budes mit autonaticky jako pozadi pro prijem hovoru
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Sorry, že sem zase cpu dotaz, ale snažím se zžít s androidem 6.0 a celkem mi to i jde, ale v jedný věci trochu tápu: Témata. Líbí se mi, jak se to dá snadno stáhnout a upravit tim vzhled celýho sytému (něco takovýho se mi kdysi dost líbilo na starých sony ericssonech) a že se mi automaticky obměňují spořiče atd, ale dost mě štve, že ten obrázek na pozadí (tuším, že shodný jako spořič) se propisuje i do pozadí když telefonuju a co hůř, když přijímám hovor. Ve finále teda na první pohled nevím, kdo mi volá a kde je ta ikonka pro příjem hovoru, jelikož pokaždý je tam jiný obrázek a barevně splývá třeba ta ikona nebo jméno/číslo volající. Takže: dá se nějak nastavit, abych při volání měl třeba jednobarevnou obrazovku a i nadále využívat těch dynamických témat nebo je jedno s druhým neslučitelný? Díky
    E42
    E42 --- ---
    PISKVOR: Umí, jenom bacha na to, že se to musí ve webový administraci výslovně povolit.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KORKMAZ: Je to základní AOSP appka, a Seznam IMAP umí, myslím.
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    E42: Email mám na seznamu a klienta v mobilu mám asi nějaký základní (buď z droida 6.0 nebo je to nějaká nadstavba xiaomi - jmenuje se to prostě Email).
    PISKVOR: Tak já zkusím ten IMAP, seznam to prý umí
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KORKMAZ: Jo, POP3 je natolik primitivní protokol, že dokáže jen a) nestahovat vůbec nic, nebo b) stáhnout kompletní mail. Většina klientů, které zvládají IMAP, podporuje i stahování zvlášť, to by mělo pomoct.
    E42
    E42 --- ---
    KORKMAZ: Asi by bylo docela vhodný napsat, jakej poštovní klient používáš...
    KORKMAZ
    KORKMAZ --- ---
    Zdar lidi, hele je nutné, že při nastavení POP3 protokolu pro stahování zpráv ze seznamu do droidu 6.0 se musí stahovat automaticky přílohy? Při nastavování mě tam vyskočilo upozornění a nějak to nejde vypnout...to mi dost vadí (hlavně teda v případě roamingu) ale taky nechci mít zaflákaný mobil velkýma přílohama. Dá se tomu vyhnout tim, že si dm jiný protokol (např ten IMAP) a nebude to mít nějaký negativní dopad, např na čtení zpráv offline? Dřív jsem si na starším samsungu s droidem 4.1 stahoval přílohy separátně (to samé např na blackberry), takže tento problém je pro mě novinka
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    MESHUGGAH: koupil jsem si nedávno tohleto a je to úplně super. Měl jsem připojené 2 telefony a tablet na 4 hodinové cestě a vše OK, stíhalo to dobíjet ikdyž se zařízení používala. Jinak tím nabíjím jen telefon při navigaci. Vůbec se to nehřeje.

    Aukey 48W/9.6A 4 Port USB Car Charger Adapter Car Charger Phone charger for XiaoMi 5 Samsung 6s Note iPhone Mobile Phones Tablet-in Chargers & Docks from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...2-24V-4-Port-USB-Car-Charger-Adapter-with-AIPower-Tech/32601095533.html

    Aukey 6.6ft / 2m Micro USB Cable Universal Quick Charge Cable Charging Adapter for Samsung galaxy S6 S5 Sony HTC Smartphones etc-in Mobile Phone Cables from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com | Alibaba Group
    http://www.aliexpress.com/...Quick-Charge-Cable-Charging-Adapter-for-Samsung-galaxy/32570083760.html
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MESHUGGAH: v autě během navigace jde hlavně o chlazení telefonu. když je baterie moc teplá, nabíjení se přeruší, jinak by to bouchlo.
    1a bohatě stačí, ale dej to na větrák.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    Doporučíte pls nějakou autonabíječku a kabel (separátně), co budou spolehlivé a zvládnou alespoň 2,1A? (Mám LG G2.)
    CDR
    CDR --- ---
    Co je zvláštní, zkoušel jsem záměrně nakazit dva telefony lenovo a chovali se odlišně.
    U Lenovo A328 se pokus o nákazu vždy zastavil u toho, že jsem nebyl přihlášený ke google play. Vygenerovalo to ale spoustu zábavných hlášek
    viz. https://www.facebook.com/cedricio/media_set?set=a.10154247222343760.1073741890.561263759&type=3
    U Lenovo A536 ale došlo rovnou ke snaze "update" androidu na nakaženou verzi, zastavil jsem to až vytažením baterie, klávesa zpět a home nepomáhala.
    Tahle zavirovaný telefon nejde vyčistit továrním nastavením, ani z menu telefonu, ani z recovery menu. Musí přehrát ROM.
    Když tak zkuste sami, stačí se ukliknout a zadat adresu xvideis dot com :)
    FALCO
    FALCO --- ---
    CDR: není launcher jako launcher
    CDR
    CDR --- ---
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    FORELLI: co ten nový Huawei P9 lite?
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    FORELLI: jak pise kolega vf smart ultra 6, muj mladej ma a spokojenost
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Díky za tip
    TAP
    TAP --- ---
    FORELLI: ještě někde splašit starej nexus 5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam