• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Je nějaká appka, v které by šlo nastavit, které aplikace se mohou "otáčet" s natočením displeje a které nikoliv? -manuální zapínání/zapínání rotace displeje není to pravé ořechové.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CRUSHEER: Tinfoil for Facebook
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nebojte, Facebook ten Bug brzo opraví a bude tlačit messenshit všem :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Ajo, ja mam implicitne agenta jako desktop, tim to je.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    PISKVOR: A jo, to funguje! (mel jsem pocit, ze me to pak prepne do desktop fb verze)
    moc diky!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRUSHEER: To si nerozumíme. Zůstaneš na m.facebook.com, ale zaškrtneš tohle *v menu prohlížeče* - zůstaneš v mobilní verzi, ale přestane to otravovat s Messengerem. Používám takto v Chromu na Samsungu S5.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    PISKVOR: Jasne, to je ale na 4.7' telefonu trochu neprakticke..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRUSHEER: Je třeba v prohlížeči zaškrtnout "vyžadovat verzi webu pro počítače".
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CRUSHEER: Mne ne. Opera verze 35.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    jo na lite jsem zapomnel, dekuju.

    m.facebook.com prave uz moc nefunguje - pri kazdym kliknuti ve zpravach.se zaroven otevre okno gplay s Messengerem, coz je mimoradne otravny.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CRUSHEER: m.facebook.com
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    nejaka alternativa pro facebook messenger? pres webovy rozhrani je to po poslednich updatech na hranici pouzitelnosti.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    WABICEK: taky sem to četl:)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    TEKKIT: zadna je nejlepsi :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MAKROUSEK: já na to ty koule nemám ani na poprvý:)) (obzvlášť po tom co říkáš). Na druhou stranu mi známej posílá fotky který nafotil přímo v bazénu na Krétě pod vodou a vše ok...Ale víšjak:))

    Každopádně mi stačí když to vydrží to, co bych definoval jako "běžná provozní vlhkost" (déšť, sníh, když někdo polije v hospodě stůl atd...), pokoušet to nebudu...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TEKKIT: Ja to s tim z3c prvni den zkusil, ze jsem se s nim vykoupal i pod vodou. Ale pak uz jsem nikdy nemel ty koule, zejmena protoze se mi odlepily rohy a v servisu mi je prilepili. Sice ve znackovem, ale stejne.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    máte někdo tip na nějakou dobrou "clean up" aplikaci (čištění, zrychlení)?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam