• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    PISKVOR: Jasne, to je ale na 4.7' telefonu trochu neprakticke..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRUSHEER: Je třeba v prohlížeči zaškrtnout "vyžadovat verzi webu pro počítače".
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CRUSHEER: Mne ne. Opera verze 35.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    jo na lite jsem zapomnel, dekuju.

    m.facebook.com prave uz moc nefunguje - pri kazdym kliknuti ve zpravach.se zaroven otevre okno gplay s Messengerem, coz je mimoradne otravny.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CRUSHEER: m.facebook.com
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    nejaka alternativa pro facebook messenger? pres webovy rozhrani je to po poslednich updatech na hranici pouzitelnosti.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    WABICEK: taky sem to četl:)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    TEKKIT: zadna je nejlepsi :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MAKROUSEK: já na to ty koule nemám ani na poprvý:)) (obzvlášť po tom co říkáš). Na druhou stranu mi známej posílá fotky který nafotil přímo v bazénu na Krétě pod vodou a vše ok...Ale víšjak:))

    Každopádně mi stačí když to vydrží to, co bych definoval jako "běžná provozní vlhkost" (déšť, sníh, když někdo polije v hospodě stůl atd...), pokoušet to nebudu...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    TEKKIT: Ja to s tim z3c prvni den zkusil, ze jsem se s nim vykoupal i pod vodou. Ale pak uz jsem nikdy nemel ty koule, zejmena protoze se mi odlepily rohy a v servisu mi je prilepili. Sice ve znackovem, ale stejne.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    máte někdo tip na nějakou dobrou "clean up" aplikaci (čištění, zrychlení)?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: btw s tou vodotěsností...Nevím jak z5c, ale co sem tak četl na fórech tak u z3c to taky není žádná sláva. Já teda otevírám krytky jen když musím a opatrně, nabíjím přes magnetický kabel nebo dock. Ale přesto beru tu vodotěsnost spíše "že ten telefon může zmoknout", než "hop do přehrady":)

    (to jen narážím na to, že Sony ho promovalo na natáčení pod vodou a dost lidí pak zaplakalo nad vejdělkem)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEKKIT: Myslim tim hned, než si ten telefon znechutí
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    AXTHEB: píše že to půjde na reklamaci KEVIN00:
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KEVIN00: To reklamuj?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEVIN00: já to běžně používám, ale chápu že to může dělat problémy. Sám sem si takhle v jedněch kraťasech "nastavil" neskutečný věci:)) Každopádně za cca rok se mi to stalo jednou no...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TEKKIT: Už se mi právě stalo, že jsem "dvouťuknul" v kapse při jízdě na čtyřkolce a volal jsem. Mám tlf jako "pracovní"a dělám s ním v podstatě všechno od cestování až po řezání dřeva, tak mi víc vyhovuje klasické odemykací tlačítko nebo ta méně pohodlná možnost přes foťák ... stejně musí na reklamaci, jen se mi ho nechce poslat po měsíci a být bez tlf
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KEVIN00: a co "dvojťuknutí"? Podle mě pohodlnější než přes foťák...
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Já mám taky Sony Z5 a zase mi po cca měsíci odešlo tlačítko na odemykání telefonu. Tak ho zatím odemykám přes foťák. Takže Sony asi zase taková "pecka" nebude :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam