• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Skype už je shit roky, MS naskočil do rozjetýho vlaku.
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: no tak po disablu ano. Mozna to má co docineni se změnou hesla pro Windows login a Skype nerozdychava že s ním nechci momentálně volat. Chápu tedy příčinu, nechápu proč je tak invazivní.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FALCO: takže skype už je taky shit aplikace? microsoft sestupuje dolů..
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: tak nakonec to byl Skype
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FALCO: shit aplikace odinstalovat, klidně jednu po druhé dokud to nepřestane
    FALCO
    FALCO --- ---
    FALCO: hlavne me nenapada jak zjistit ktera appka to tlaci
    FALCO
    FALCO --- ---
    PISKVOR: taky mam podezreni, rikam si kde kdyz jsem nic neinstaloval ani nepamatuju. Asi udelam wipe (a snad to pomuze)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FALCO: Na Androidu? To zní, jako bys chytil nějaký breberky.
    FALCO
    FALCO --- ---
    Netusite co muze zpusobovat to ze Tablet po mne vyzaduje "windows login" a agresivne mi "minimalizuje" aplikace jako youtube a nuti me vyplnit moje win credentials?
    Yoga Tablet 2 8inch
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TAP: Bohužel nefunguje, otázkou je jestli nemusím rootnout telefon
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    OVECKA_MJ: S6 jsem měl asi 5 měsíců, S5 mám teď 4 měsíce. Překvapivě bych si znovu vybral S5. S5 pro běžné užívání praktičtější, odolnější. Oboje jsem používal jako primární pracovní telefon. S5 má lepší výdrž. Čtečku otisků mají nanic oba (ve srovnání s iphonem).
    ANS
    ANS --- ---
    na facebook, whatsapp a sms pouzivam toto https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disa konverzace se daji sloucit do jedne . musthave zalezitost imho
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Přemejšlim nad koupí samsung galaxy řady... nevím, jestli S5 nebo S6. Chci lowcost, z druhý ruky nejlépe.
    Nějaký věci hrajou pro S5, nějaký pro S6... Nemáte někdo nějakou zkušenost, co by mi pomohlo se rozhodnout?
    TAP
    TAP --- ---
    funguje vám přihlášení do googlího Device Manageru (appky)? při zadání hesla mi to hází "error occurred, try again" a svoje heslo znám...
    TAP
    TAP --- ---
    KEVIN00: hledání rotation control vyhodilo třeba tohle. mělo by to umět per app nastavení
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pranavpandey.rotation
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Je nějaká appka, v které by šlo nastavit, které aplikace se mohou "otáčet" s natočením displeje a které nikoliv? -manuální zapínání/zapínání rotace displeje není to pravé ořechové.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    CRUSHEER: Tinfoil for Facebook
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nebojte, Facebook ten Bug brzo opraví a bude tlačit messenshit všem :)
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PISKVOR: Ajo, ja mam implicitne agenta jako desktop, tim to je.
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    PISKVOR: A jo, to funguje! (mel jsem pocit, ze me to pak prepne do desktop fb verze)
    moc diky!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CRUSHEER: To si nerozumíme. Zůstaneš na m.facebook.com, ale zaškrtneš tohle *v menu prohlížeče* - zůstaneš v mobilní verzi, ale přestane to otravovat s Messengerem. Používám takto v Chromu na Samsungu S5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam