• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    FALCO
    FALCO --- ---
    PISKVOR: já mám problem. Potrebuju takovouhle appku kterou používá kdejakej tentononc. Skype má prostě každy druhý takze já ho blokoju a když je potřeba tak dam holt unblock
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DEEJAYY:
    MISTERIO: kdyby v cechach bylo dostupny P9 plus, tak ho beru okamzite i kdyz je to top model... To co ted v huawei vyrabej nema imho konkurenci
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    DEEJAYY: Ja jsem se toho taky dlouho bal a fakt jsem rozmyslel nekolik tydnu jestli do toho jit - muzu ale rict ze nelituju. Kvalita zpracovani je taky fakt na urovni. Doporucim nekam zajit si ho prohlednout, tak i vzit do ruky - to je to co me presvedcilo do nej jit :)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MISTERIO: PAYAXY: díky, kouknu - papírově to vypadá velmi zajímavě ... nemám s touhle značkou z historie moc dobré zkušenosti, je fakt že to byly většinou stroje za +/- 4k ale po čase to šlo s výkonem vždy hrozně dolu ...
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    DEEJAYY: Mám nově Huawei P9 a ten stroj je skvělej! Správa dvou SIM karet je bez problémů a samotný telefon a UI je perfektní (ovšem to je subjektivní, udělali iPhone like)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DEEJAYY: Co nějaký Huawei, P9 vypadá dobře
    TAP
    TAP --- ---
    KEVIN00: mně jo, root sice mám, ale vůbec se to neptalo. jen to chtělo zaškrtnout nějaký extra povolení v nastavení, ale to ti vyskočí samo. android 5.1.1
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    jaká je teď "vlajková loď" mezi duálními telefony? mám HTC M7 a už by to chtělo nějakou změnu ... díky
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Skype už je shit roky, MS naskočil do rozjetýho vlaku.
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: no tak po disablu ano. Mozna to má co docineni se změnou hesla pro Windows login a Skype nerozdychava že s ním nechci momentálně volat. Chápu tedy příčinu, nechápu proč je tak invazivní.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FALCO: takže skype už je taky shit aplikace? microsoft sestupuje dolů..
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: tak nakonec to byl Skype
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FALCO: shit aplikace odinstalovat, klidně jednu po druhé dokud to nepřestane
    FALCO
    FALCO --- ---
    FALCO: hlavne me nenapada jak zjistit ktera appka to tlaci
    FALCO
    FALCO --- ---
    PISKVOR: taky mam podezreni, rikam si kde kdyz jsem nic neinstaloval ani nepamatuju. Asi udelam wipe (a snad to pomuze)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FALCO: Na Androidu? To zní, jako bys chytil nějaký breberky.
    FALCO
    FALCO --- ---
    Netusite co muze zpusobovat to ze Tablet po mne vyzaduje "windows login" a agresivne mi "minimalizuje" aplikace jako youtube a nuti me vyplnit moje win credentials?
    Yoga Tablet 2 8inch
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TAP: Bohužel nefunguje, otázkou je jestli nemusím rootnout telefon
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    OVECKA_MJ: S6 jsem měl asi 5 měsíců, S5 mám teď 4 měsíce. Překvapivě bych si znovu vybral S5. S5 pro běžné užívání praktičtější, odolnější. Oboje jsem používal jako primární pracovní telefon. S5 má lepší výdrž. Čtečku otisků mají nanic oba (ve srovnání s iphonem).
    ANS
    ANS --- ---
    na facebook, whatsapp a sms pouzivam toto https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disa konverzace se daji sloucit do jedne . musthave zalezitost imho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam