• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    FALCO
    FALCO --- ---
    BOD1E: myslím že 2012 marshmallow
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FALCO: Nexus 7 2012, nebo 2013? Update na lollipop nebo na marshmallow?
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: mám nexus 7,je to po updatu pomalé až běda. Koupil jsem v podobné cenové relaci Yoga 2 osmipalcovou variantu, jsem spokojen. (koukal jsem že je venku trojkova řada ale papírové mi přišla horší)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    HULIK: Není to nutné
    HULIK
    HULIK --- ---
    BOD1E: Dulezity dotaz ma to mit SIMku?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOD1E: nexus 7 2013 máme a je to pořád dobrý stroj. stále na to chodí aktualizace.
    taky máme nvidia shield, levný, silný na hry, ale těžší než nexus 7
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    PAYAXY: Právě že, pro Nexus 7 2013 je pořád k dispozici android 6 a dle všeho to jede pěkně.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    BOD1E: vzhledem k tomu, ze nejvetsi vyhoda Nexusu - vcasne updaty - u takhle stareho modelu zmizi, podival bych se jinde...
    Tablety od 4000 do 5500 Kč, Android 5.1 - Heureka.cz
    http://tablety.heureka.cz/f:14241:10714430;p:4000-5500/
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Ahoj, potrebuju poradit. Chci dceri k narozeninam (osmym) koupit tablet. Zahlidl jsem na Amazonu Nexus 7 2013 16GB storage za 200 EUR, popr 32Gb variantu za cca 240 EUR.

    Technicke specifikace tabletu tady: http://www.phonearena.com/phones/Google-Nexus-7-2013_id8021

    Ale rikam si, zda za tu cenu (okolo 200 EUR), hlavne s ohledem na HW nejde poridit neco lepsiho. Poradite?
    E42
    E42 --- ---
    PAYAXY: O+3 už nebude na pozvánky. Což, pravda, nezaručuje reálnou dostupnost.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    OVECKA_MJ: jak znam OnePlus, stejne nebude k dostani...
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PAYAXY: okey :) ma konkurenci ... (ale ma par slabsich parametru... otazka je jak moc to vadi, ze to ma jen 4cpu a ne 8 na takovym mnozstvi ramky)
    FALCO
    FALCO --- ---
    PISKVOR: já mám problem. Potrebuju takovouhle appku kterou používá kdejakej tentononc. Skype má prostě každy druhý takze já ho blokoju a když je potřeba tak dam holt unblock
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DEEJAYY:
    MISTERIO: kdyby v cechach bylo dostupny P9 plus, tak ho beru okamzite i kdyz je to top model... To co ted v huawei vyrabej nema imho konkurenci
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    DEEJAYY: Ja jsem se toho taky dlouho bal a fakt jsem rozmyslel nekolik tydnu jestli do toho jit - muzu ale rict ze nelituju. Kvalita zpracovani je taky fakt na urovni. Doporucim nekam zajit si ho prohlednout, tak i vzit do ruky - to je to co me presvedcilo do nej jit :)
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    MISTERIO: PAYAXY: díky, kouknu - papírově to vypadá velmi zajímavě ... nemám s touhle značkou z historie moc dobré zkušenosti, je fakt že to byly většinou stroje za +/- 4k ale po čase to šlo s výkonem vždy hrozně dolu ...
    MISTERIO
    MISTERIO --- ---
    DEEJAYY: Mám nově Huawei P9 a ten stroj je skvělej! Správa dvou SIM karet je bez problémů a samotný telefon a UI je perfektní (ovšem to je subjektivní, udělali iPhone like)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    DEEJAYY: Co nějaký Huawei, P9 vypadá dobře
    TAP
    TAP --- ---
    KEVIN00: mně jo, root sice mám, ale vůbec se to neptalo. jen to chtělo zaškrtnout nějaký extra povolení v nastavení, ale to ti vyskočí samo. android 5.1.1
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    jaká je teď "vlajková loď" mezi duálními telefony? mám HTC M7 a už by to chtělo nějakou změnu ... díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam