• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DRAGON: a melo by mi to vadit?

    proc bych si lepil na neco nalepku kdyz telefon umi NFC? V praci ted resime i pristup pres turnikety taky jen s mobilem, takze odpadnou stupidni ID karticky. Navic obchodnikovi nedevas k dispozici udaje karty ale cela transkace je autorizovana generovanim tokenu.
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    E42: no ted nam v UK dali do provozu android pay, a je to super. KOnecne u sebe nemusim mit ani platebni kartu ale jen mobil. Funguje to vsude kde se da platit bezkontaktni kartou. Takze v mem pripade uplne vsude (Londyn).
    E42
    E42 --- ---
    BADHORSE: Nechtěl bys třeba napsat souvislou větu, ze které je něco rozumět?
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    android pay, absolutne bozi :-D
    CUKI
    CUKI --- ---
    náhodou neporadí někdo jaká nejnovější verze sygic navigace se dá rozběhnout na starem telefonu s android 2.3.3?
    dík
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Allview P4 life, Android 4.4.2, jádro 3.4.67 / P4Life_SV7.0
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    ARCHIMEDES: jakej telefon, jaká rom?
    ARCHIMEDES
    ARCHIMEDES --- ---
    Nazdar, chtěl jsem si na KitKatu zapnout "Developers options" tím sedmiklikovým trikem. Ale - položka "pro vývojáře" už vlastně v menu byla, ale bylo v ní jen "USB ladění". Sice mi po sedmikliku pogratuloval, že jsem vývojář, ale v tom vývojářském menu žádná nová položka není, pořád jen to USB ladění :(
    Setkal se s tím někdo? (Allview P4 life)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FALCO: 2012 máme doma a upgrade na lollipop mu věru neprospěl.
    FALCO
    FALCO --- ---
    BOD1E: myslím že 2012 marshmallow
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    FALCO: Nexus 7 2012, nebo 2013? Update na lollipop nebo na marshmallow?
    FALCO
    FALCO --- ---
    RATTKIN: mám nexus 7,je to po updatu pomalé až běda. Koupil jsem v podobné cenové relaci Yoga 2 osmipalcovou variantu, jsem spokojen. (koukal jsem že je venku trojkova řada ale papírové mi přišla horší)
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    HULIK: Není to nutné
    HULIK
    HULIK --- ---
    BOD1E: Dulezity dotaz ma to mit SIMku?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BOD1E: nexus 7 2013 máme a je to pořád dobrý stroj. stále na to chodí aktualizace.
    taky máme nvidia shield, levný, silný na hry, ale těžší než nexus 7
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    PAYAXY: Právě že, pro Nexus 7 2013 je pořád k dispozici android 6 a dle všeho to jede pěkně.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    BOD1E: vzhledem k tomu, ze nejvetsi vyhoda Nexusu - vcasne updaty - u takhle stareho modelu zmizi, podival bych se jinde...
    Tablety od 4000 do 5500 Kč, Android 5.1 - Heureka.cz
    http://tablety.heureka.cz/f:14241:10714430;p:4000-5500/
    BOD1E
    BOD1E --- ---
    Ahoj, potrebuju poradit. Chci dceri k narozeninam (osmym) koupit tablet. Zahlidl jsem na Amazonu Nexus 7 2013 16GB storage za 200 EUR, popr 32Gb variantu za cca 240 EUR.

    Technicke specifikace tabletu tady: http://www.phonearena.com/phones/Google-Nexus-7-2013_id8021

    Ale rikam si, zda za tu cenu (okolo 200 EUR), hlavne s ohledem na HW nejde poridit neco lepsiho. Poradite?
    E42
    E42 --- ---
    PAYAXY: O+3 už nebude na pozvánky. Což, pravda, nezaručuje reálnou dostupnost.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    OVECKA_MJ: jak znam OnePlus, stejne nebude k dostani...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam