• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TAP
    TAP --- ---
    MARI: dá se doinstalovat, je normálně v google play a jmenuje se nějak Kitkat Gallery či co
    MARI
    MARI --- ---
    RATTKIN: OK, tak teda stále zůstává původní dotaz...

    Netušíte někdo jiný, jak vrátit zpět ikonku Galerie? Aplikace v telefonu je, ale nejde se k ní rozumně dostat.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARI: jo data to bere, to je pro mě hlavní nevýhoda oproti staré galerii.
    pokud neseženeš staré apk, tak jedině aplikaci třetí strany, nebo něco obecného (solid explorer)
    MARI
    MARI --- ---
    RATTKIN: Tak rychlejší telefon si fakt kupovat nebudu, tenhle nemám ještě ani rok. Navíc nechci zbytečně plýtvat drahocenná data, nedá se v tom rozumně hromadně mazat ani najít vlastní složky, které tam mám. Jen to, co jsem vyfotila a ještě až po synchonizaci. Když chci mazat fotku, přepíná se mi zpět do té původní Galerie. Foťák taky pracuje s Galerií ne s apkou Fotky. Tohle fakt nechápu.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARI: asi někde jde sehnat apk.
    nebo rychlejší telefon
    to vyhledávání je fakt super
    MARI
    MARI --- ---
    RATTKIN: já to ale nechci, je to pomalé :(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARI: google vzal.
    máš si zvyknout na google photos.
    já jsem na ně přešel, mají velkou výhodu ve vyhledávání.
    MARI
    MARI --- ---
    Nainstalovala jsem si Lollipop (Huawei P7) a zmizela mi ikonka Galerie. Netušíte někdo, jak ji tam vrátit?
    IV0
    IV0 --- ---
    BUCCI: Ahoj, prosím o radu, co s tím ifttt. Nainstaloval jsem to a zkusil jsem přidat vlastní "recept". Seznam dostupných podmínek je hrozně chudý, ale to bych teď klidně ignoroval, ovšem když pak chci přidat nějaké "then", tak tam nic použitelného nevidím. Jak zařídím, aby se v určité aplikaci otevřelo menu a kliklo se na nějakou položku? Děkuju.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: to je to, co řeším, otevře se mi to automaticky v prohlížeči na stránce play store.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IV0: aplikace jménem if ttt
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RATTKIN: Jel jsem dva kilometry v autě bez pásů - a pohleďte, žiju!
    IV0
    IV0 --- ---
    Potřeboval bych zautomatizovat několik kliknutí v určité aplikaci, dá se to udělat nějakým software typu tasker? Jde konkrétně o připojení Garmin HUD přes Bluetooth v aplikaci Navigon, v jednom telefonu mi to nefunguje automaticky a musím do menu. Všude jinde se to připojí automaticky (telefon je rootnutý a zkoušel jsem i různé aplikace typu Bluetooth autoconnect apod.). Díky
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    ZVIRATKO: procak je studeného no je to jedno. Docela mě překvapila nepodpora 64 bitů co se kodeků atd týče.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    WIL_M: No fajn. A když ji vyhledat přes vyhledávání, tak ji můžeš otevřít v hudba play a stáhnout ne?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    koupil jsem si na sunnysoftu za 80 kč redukci z miniusb na usb-c a zkusil všechny 4 nabíječky a auto nabíječku.
    nic nevybuchlo. tak asi je BensonGate pasé.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ABDULAH: a co je cilem?
    je klidne mozny ze to nedokaze roztocit vsechny ctyri jadra naraz kvuli teplote nebo spotrebe
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: asi nerozumím dotazu :) když si vyhledám hudbu přes hudbu play, tak s tím problém samozřejmě není, mě jde o scénář hledání přes audio vyhledávání podle poslechu.

    RATTKIN: z ebay mám plochý kabel, co má micro usb a k tomu usb-c adaptér (hodí se mi v práci na tablet s micro usb a telefon s usb c). funguje bez problémů už přes půl roku. cena asi 60 korun.
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    Ahoj, včera konečně Samsung uvolnil OTA aktualizaci pro Galaxy S5 na 6.0.1 (přístroje kupované přímo u Samsungu). Vše vypadá zatím vcelku dle očekávání, akorát nemůžu přijít na to, jak dostat na lock screen takové ty měnící se fotky/wallpapery z různých koutů světa, dole byl i popisek, odkud je ta fotka. Teda myslím si, že to byla feature systému, že se nejednalo o dodatečnou aplikaci. Netuší někdo? Díky
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s nastavenim procaku snapdragon 615?
    2x 4jadra A53 pricemz pulka jede max na nejakejch 1100 a druha na 1500Mhz. Ale co jsme to zatizil tak mi jedny jedou porad na 800Mhz a zvedaji se pouze ty rychlejsi :-(

    Nejak to prenastavit povypinat - udelat s tim co na PC :-) Koukal jsem na ruzne aplikace, ale nejak si s tema dvema CPU neumeji poradit :-(

    Dekuji
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ABDULAH: n2jaká aplikace bere wakelock. hledeh better battery stats na xda. myslím že to root nevyžaduje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam