• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: alebo co taky Honor 7?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tiez zhanam dual sim, celkom sa mi paci OnePlus 3, ma niekto skusenosti? (aspon s predoslymi modelmi?)

    P9 Lite mi bolo tiez odporucane, tiez by ma zaujimalo preco nie.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    TAP: co sem nasel, tak on stejne nema dual sim.
    TAP
    TAP --- ---
    ANS: co se ti nezdá na nexusu 5x?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ANS: G8 v nabidce nemaj. Proc ne P9 lite?

    TEKKIT: Ok, dik.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PUNKREASS: ty ostatní neznám ale SONY Xperia X, je jenom takovej předraženej vtip...ten neber
    ANS
    ANS --- ---
    vyskrtavaci metodou imho:
    xperia x urcite ne
    desire 820 urcite ne
    P9 lite ne
    GX8 no nevim radsi aspon G8 ve verzi 32/3gb ram (a je dualsim) pekne zpracovanej docela

    no takze kdyz uz bych si musel vybrat z tohohle seznamu tak asi nexus 5x, taky zadnej zazrak, ale aspon ma cistej android a dostane brzo novou verzi

    :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Zvazuju porizeni novyho dotovanyho telefonu od operatora a samozrejme k nim ma naprosto povrchni a neuplny informace. Du sem teda s prosikem, jestli mi nekdo, kdo mate tyhle telefony zmaknuty, poradil s vyberem:
    Sony Xperia X
    LG Nexus 5X
    Huawei P9 lite
    Huawei GX8
    HTC Desire 820
    Jeste du poradne porovnavat, ale kriteria vyberu sou zatim nasledujici: dual sim, vydrz baterie, 5-5,5 palce, ne moc komplikovanej root, velikost privat storage, ne uplne nemoznej fotak a vase osobni zkusenost. Diky.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: díky za radu, ale četl jsi vůbec můj původní příspěvek? :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ: Coz me privadi na myslenku ... nejakej manazer techhle opravneni existuje ? Nepohledal jsem.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    WIL_M: Tak sis v minulosti pridal ze to chces otvirat v prohlizeci furt. Dej vymazat prava prohlizeci nebo vyhledavani a ono se te to zase zepta v cem otevrit ne ?
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    RATTKIN: Huawei, resp EMUI nastavba na android nema seznam programu. proto je to v tehle pripadech komplikovanejsi )
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IV0: čus momentálně nepoužívám if ttt (ale na starý Mi2s jsem jí měl právě na propojení s BT... nastavení si bohužel nepamatuju)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Na QuickPic jsem zanevřel, doporučuji Piktures.
    TAP
    TAP --- ---
    MARI: jo, ona ta samotná prohlížencí aplikace je součástí té foťákové (nebo bývala, v době lollipopů), ale samotnou už ji nespustíš. tudíž buď doinstaluj třeba tohle, pokud potřebuješ to, na co jsi zvyklá anebo používej třeba (stále ještě) lightweight QuickPic
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARI: huawei neznám, ale jestli tam máš seznam všech programů tak by to tam mělo být vidět a ikona přetáhnout na plochu
    MARI
    MARI --- ---
    Ha! Tak po restartu tam je zpět. No teda, ta mi dala... ufff...
    Děkuji zúčastněným za účast, můžu jít konečně spát...
    MARI
    MARI --- ---
    TAP: jakože samotnou ikonku? já tam tu aplikaci nainstalovanou mám, jen chybí ikonka na ploše (dostanu se do ní přes fotoaparát, mám ji i nastavenou jako výchozí apku k prohlížení fotek).
    TAP
    TAP --- ---
    MARI: dá se doinstalovat, je normálně v google play a jmenuje se nějak Kitkat Gallery či co
    MARI
    MARI --- ---
    RATTKIN: OK, tak teda stále zůstává původní dotaz...

    Netušíte někdo jiný, jak vrátit zpět ikonku Galerie? Aplikace v telefonu je, ale nejde se k ní rozumně dostat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam