• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    TOMAS3333: onePlus3 je skvělej... výborný hw, skvělá cena...
    až implementuje dash charge do cyanogenmod, tak hned přestupuju na jiný os, ale jinak bezchybný...
    co mi vadí je nízká možnost úprav lišt, nastavení atd
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    TOMAS3333: alebo co taky Honor 7?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    tiez zhanam dual sim, celkom sa mi paci OnePlus 3, ma niekto skusenosti? (aspon s predoslymi modelmi?)

    P9 Lite mi bolo tiez odporucane, tiez by ma zaujimalo preco nie.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    TAP: co sem nasel, tak on stejne nema dual sim.
    TAP
    TAP --- ---
    ANS: co se ti nezdá na nexusu 5x?
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    ANS: G8 v nabidce nemaj. Proc ne P9 lite?

    TEKKIT: Ok, dik.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PUNKREASS: ty ostatní neznám ale SONY Xperia X, je jenom takovej předraženej vtip...ten neber
    ANS
    ANS --- ---
    vyskrtavaci metodou imho:
    xperia x urcite ne
    desire 820 urcite ne
    P9 lite ne
    GX8 no nevim radsi aspon G8 ve verzi 32/3gb ram (a je dualsim) pekne zpracovanej docela

    no takze kdyz uz bych si musel vybrat z tohohle seznamu tak asi nexus 5x, taky zadnej zazrak, ale aspon ma cistej android a dostane brzo novou verzi

    :)
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    Zvazuju porizeni novyho dotovanyho telefonu od operatora a samozrejme k nim ma naprosto povrchni a neuplny informace. Du sem teda s prosikem, jestli mi nekdo, kdo mate tyhle telefony zmaknuty, poradil s vyberem:
    Sony Xperia X
    LG Nexus 5X
    Huawei P9 lite
    Huawei GX8
    HTC Desire 820
    Jeste du poradne porovnavat, ale kriteria vyberu sou zatim nasledujici: dual sim, vydrz baterie, 5-5,5 palce, ne moc komplikovanej root, velikost privat storage, ne uplne nemoznej fotak a vase osobni zkusenost. Diky.
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FATBOZZ: díky za radu, ale četl jsi vůbec můj původní příspěvek? :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FATBOZZ: Coz me privadi na myslenku ... nejakej manazer techhle opravneni existuje ? Nepohledal jsem.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    WIL_M: Tak sis v minulosti pridal ze to chces otvirat v prohlizeci furt. Dej vymazat prava prohlizeci nebo vyhledavani a ono se te to zase zepta v cem otevrit ne ?
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    RATTKIN: Huawei, resp EMUI nastavba na android nema seznam programu. proto je to v tehle pripadech komplikovanejsi )
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    IV0: čus momentálně nepoužívám if ttt (ale na starý Mi2s jsem jí měl právě na propojení s BT... nastavení si bohužel nepamatuju)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    Na QuickPic jsem zanevřel, doporučuji Piktures.
    TAP
    TAP --- ---
    MARI: jo, ona ta samotná prohlížencí aplikace je součástí té foťákové (nebo bývala, v době lollipopů), ale samotnou už ji nespustíš. tudíž buď doinstaluj třeba tohle, pokud potřebuješ to, na co jsi zvyklá anebo používej třeba (stále ještě) lightweight QuickPic
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MARI: huawei neznám, ale jestli tam máš seznam všech programů tak by to tam mělo být vidět a ikona přetáhnout na plochu
    MARI
    MARI --- ---
    Ha! Tak po restartu tam je zpět. No teda, ta mi dala... ufff...
    Děkuji zúčastněným za účast, můžu jít konečně spát...
    MARI
    MARI --- ---
    TAP: jakože samotnou ikonku? já tam tu aplikaci nainstalovanou mám, jen chybí ikonka na ploše (dostanu se do ní přes fotoaparát, mám ji i nastavenou jako výchozí apku k prohlížení fotek).
    TAP
    TAP --- ---
    MARI: dá se doinstalovat, je normálně v google play a jmenuje se nějak Kitkat Gallery či co
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam