• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JEREMIUS: nepotrebujes mit "ceskej" firmware, jediny v cem se ty fw lisi je CSC a radio a v ty hidden partisne jsou akorat nahrany veci od danyho operatora popr. pro danou zem. v androidu jako takovym je vzdycky cestina.
    staci si stahnout jakejkoliv unbranded fw a flashnout .. o zaruku neprijdes, netripne to knox flag a kdykoliv tam muzes flashnout cokoliv jinyho.
    ad to radio, vicemene funguje jakykoliv pokud je urceny pro ten tvuj telefon, ale firmwary z EU budou mit lepsi optimalizaci pro LTE nez nejakej z brazilie.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Aha, tak mezi oficialními firmwary pro ČR verze 6 zatím není. :-( Takže ti lidi v diskuzích blábolili nějaké nesmysly.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: downloady z oficiálních stránek, s tím problém asi nebude, dej správný region
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Ano, podle diskuzí na internetu to ostatní uživatelé v ČR mají cca od konce června.

    HOUMLES: Opravdu je to bezproblémové? Fakt bych nerad přišel o záruku u úplně nového mobilu
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    JEREMIUS: stahnout rucne a nahrat pres odin .. https://samsung-firmware.org/model/SM-G903F/
    je to normalne ofiko postup takze neprijdes o knox ani o zaruku
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: už to má někdo jiný? někdy se vydání zpozdí.
    Mě pomohl až hard reset, ale na jiném telefonu. Prodejce mi říkal, že pokud hardreset nepomůže, je to důvodem pro reklamaci, ale pomohlo mi to.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Mám nový Samsung Galaxy S5 Neo a má android 5.1. A když dám zkontrolovat aktualizace, tak to nic nenajde. Co mám udělat, aby upgradoval na Android 6?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OVECKA_MJ: Rek bych, ze ne, nebo jsem to nenasel.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MAKROUSEK: zkusím dotaz - na fb mám mute na jednu skupinovou konverzaci a disa mi stejně dává notifikace... nejde v disa nějak vypnout notifikace na konverzaci?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    E42: Nevim, to ja neznam, jenom pismenka.
    E42
    E42 --- ---
    Kdybyste chtěli kupovat One+3:
    Information on OnePlus 3 Availability in Europe - OnePlus Forums
    https://forums.oneplus.net/threads/information-on-oneplus-3-availability-in-europe.458234/
    E42
    E42 --- ---
    MAKROUSEK: Trochu se stydím zeptat, ale Disa asi FB stickers neumí, co?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MAKROUSEK: disa vypada dobre ale neumi hangouts...
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUCCI: Vimja? Ja tyhlety mesendzry nepouzivam, ja pouzivam disu.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MAKROUSEK: jak nastavim default sms aplikaci na whatsup? nedari se mi to
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    ja bych si dal sgs7 active, jenue se tady jeste neprodava
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nakonec jsem se rozhodl pro Samsung Galaxy S5 Neo (SM-G903F) (vizJEREMIUS). Pokud byste měli nějaké připomínky/zkušenosti, proč ho nebrat, tak sem s nimi. Jinak je zítra můj :-)
    E42
    E42 --- ---
    DRAGON: Pro paste zkus podržet dýl, v šestce se myslím změnilo časování týhle operace.
    MINER
    MINER --- ---
    DRAGON: 7% za 4 hodiny je 42% za den. Ale je otázka, cos na tom dělal. Nejvíc žere samozřejmě displej.
    Mně 5.1 ve Stamina režimu sežere tak 8% za celý den, pokud nic nepoužíváš, a z toho užírá podle použití zhruba:
    Music stream 6%/h = 16,7h
    Video stream 15,5%/h = 6,5h
    Navigation without screen 6,5%/h = 15,6h
    Navigation with screen 25,2%/h = 4h
    Call 0,54%/h = 185h
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: tak držím palce :-)
    NAILER
    NAILER --- ---
    DRAGON: právěs přišel o dobrou výdrž baterky :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam