• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Je mi jasno. Šlo mi o to, jestli se ti to už nabídlo samo jako běžný update, nebo jestli aktivně stahuješ a sideloaduješ. Já si asi počkám na normální OTA, nechce se mi crcat se sideloadem.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: má to být OTA, které se sideloaduje, ale protože to je OTA tak se nesmažou data
    jsem v J. Hradci
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    E42: To sem si vygooglil taky #0*# nefunguje, zablokovano od providera. Asi bude muset prijit oprava no, jenom me stve cekat 30 dni ...
    E42
    E42 --- ---
    JANDOS: Těžko si představit, že by to bylo cokoli jiného než HW závada. Servis nepřichází v úvahu? G4 bude ještě v záruce, ne?

    How To Fix LG G4 Won’t Rotate Problem And Gyro Stopped Working – RecomHub
    http://recomhub.com/blog/how-to-fix-lg-g4-wont-rotate-problem-and-gyro-stopped-working/
    Je tam odkaz i na nějaký self-test, tak ho zkus, ale asi nic nového nezjistíš.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Asi trosku mimo (mozna je to HW problem), ale nevi nekdo jak zprovoznit nefungujici gyroskop na LG G4?
    Nevim presne kdy me prestala fungovat rotace displeje i vsechno ostatni co s tim souvisi treba hry co se hrajou natacenim displaje apod. Zkousel sem HW reset a nic :(
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Normální OTA update, nebo OTA zip pro sideload? Odkud a kterej máš Nexus? Dík.

    Jinak jsem hodně zvědavej na Multi Locale. Jenom se bojím, že jejich řešení nepomůže s problémem českých aplikací, které na telefonu s anglickým locale běží automaticky v (často mizerné) angličtině a nemají manuální nastavení jazyka. Když totiž v multi locale nastavím češtinu před angličtinu, vznikne nejspíš akorát opačný problém, tedy že původně anglické aplikace s existující lokalizací do čj poběží v (často mizerné) češtině. Nejlepší by byla možnost nastavení per-app, ale tak to nejspíš fungovat nebude :(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: tahám
    E42
    E42 --- ---
    Flash all the things: Full Android 7.0 Nougat Nexus OTA roundup [Continuously updated]
    http://www.androidpolice.com/...8/22/flash-all-the-things-full-android-7-0-nougat-nexus-ota-roundup/

    Tady (a na spoustě dalších míst) se shromažďují OTA zipy pro sideload. Nexus 6 zatím chybí.
    E42
    E42 --- ---
    E42: Dejte pls vědět, až vám přijde běžný OTA upgrade na Nougat. Pamatuju, že loni to na u nás koupeném Nexu 6 dost trvalo. Dík.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AG_: možná v nižší kvalitě, ale lepší než nic
    AG_
    AG_ --- ---
    hele bylo to tam :) hustý
    AG_
    AG_ --- ---
    RATTKIN: nevím to je telefon přítelkyně, nějaký gmail.com účet na álohování tam má nastavený. ale netušim jak se do něj dostanu. pochybuju že i zná nějaký heslo
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AG_: ne. měl si zálohováno na gogle?
    AG_
    AG_ --- ---
    zdarec, právě jsem smazal na androidu dost důležitý video, jde to nějak obnovit ? je tam nějaký koš? nebo něco takovýho ? :/ Sony xperia Z
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PECA: Bohužel nejde. Deaktivovat je vyšedlé (je to systémová appka).
    PECA
    PECA --- ---
    BUNDA: v nastavení aplikací lze jednotlivé appky zablokovat. Já si takto v telefonu zakázal nějaký integrovaný email, protože mi stačí klasický Gmail klient.
    AEON
    AEON --- ---
    RATTKIN: Není to oblastí, nejde to nikde, zkoušel jsem to různě. A hlavně to vždycky všude normálně jelo. (Rozšroubovávat se mi to právě zatím moc nechce. :-))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AEON: mě 3g taky takhle v okolí j.h. blbne. vyřešil jsem to buď 2g only, nebo lte
    btw tohle si asi ještě nerozebíral, máš příležitost!
    AEON
    AEON --- ---
    Zničeho nic mi nastaly probémy spojený s 3G (náhle, během surfování, bez žádných extra zásahů): po zapnutí datových přenosů při povoleném 3G přestane telefon přijímat data, hovory a zprávy. To trvá i po vypnutí datových přenosů. Pokud ručně zakážu 3G, simka se znovu přihlásí, tak všechno funguje OK (2G data jedou, přijdou zprávy a hlášky o zmeškaném volání). Mám pocit, že pokud je 3G zapnutý, ale pokrytí je jen 2G, tak to funguje, dokud není dostupná 3G síť, pak se to zas kousne, ale to jsem nedokázal podrobněji otestovat.
    Nějaké nápady, kde začít? - SIMka, software, anténa..? (CAT B15, Android 4.1.2, Tmobile).
    Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam