• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PECA: Bohužel nejde. Deaktivovat je vyšedlé (je to systémová appka).
    PECA
    PECA --- ---
    BUNDA: v nastavení aplikací lze jednotlivé appky zablokovat. Já si takto v telefonu zakázal nějaký integrovaný email, protože mi stačí klasický Gmail klient.
    AEON
    AEON --- ---
    RATTKIN: Není to oblastí, nejde to nikde, zkoušel jsem to různě. A hlavně to vždycky všude normálně jelo. (Rozšroubovávat se mi to právě zatím moc nechce. :-))
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AEON: mě 3g taky takhle v okolí j.h. blbne. vyřešil jsem to buď 2g only, nebo lte
    btw tohle si asi ještě nerozebíral, máš příležitost!
    AEON
    AEON --- ---
    Zničeho nic mi nastaly probémy spojený s 3G (náhle, během surfování, bez žádných extra zásahů): po zapnutí datových přenosů při povoleném 3G přestane telefon přijímat data, hovory a zprávy. To trvá i po vypnutí datových přenosů. Pokud ručně zakážu 3G, simka se znovu přihlásí, tak všechno funguje OK (2G data jedou, přijdou zprávy a hlášky o zmeškaném volání). Mám pocit, že pokud je 3G zapnutý, ale pokrytí je jen 2G, tak to funguje, dokud není dostupná 3G síť, pak se to zas kousne, ale to jsem nedokázal podrobněji otestovat.
    Nějaké nápady, kde začít? - SIMka, software, anténa..? (CAT B15, Android 4.1.2, Tmobile).
    Dík.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BUNDA: pokud to opravdu žere tolik, vyměň app. pokud je to "systémová" app, vyměň telefon.
    root je dobré cvičení, pokud se chceš o androidu víc naučit, ale žere to čas.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUNDA: To je blby, s tim ale nic neudelas, s rootem bys ji mohl docasne disablovat a pak zase enablovat. Appky jsou vetsinou vlastne takove jako service ve windows, akorat uzivatelsky je nemuzes zastavovat a spoustet.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MAKROUSEK: nejde mi o uvolnění paměti, ale o to že daná app (nepotřebná) sežere cpu čas a tím i baterku.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    BUNDA: Android takhle nefunguje. Aplikace najednou v pameti jsou i nejsou a to, jestli ji takzvane "ukoncis" na ni nema vliv.
    E42
    E42 --- ---
    Na světě jsou další Xiaomi s „českým LTE“. Tentokrát levný Redmi a špičková Mi 5 – MobilMania.cz
    http://www.mobilmania.cz/...ym-lte-tentokrat-levny-redmi-a-spickova-mi-5/sc-4-a-1335336/default.aspx

    Informace jsou zatím ale dost nejisté.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Zkusil jsem teď Advanced Task Killer a ten jí sice manuálně ukončí, ale v seznamu aplikací pro automatické ukončení ji nenabídne :-( Takže pro mé účely na nic.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BUNDA: no zkus to, autokilleru najdes na play urcite spoustu. Ale jak rikam, stejnou spoustu najdes clanku o tom, ze sou neefektivni. Ja sem svyho casu pouzival myslim https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seasmind.android.gmappmgr - nez sem sam dosel k tomu, ze to dobry reseni neni.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PUNKREASS: to můžu porovnat.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    BUNDA: ukoncit asi jo, ale nejspis se stejne pusti znova a budes ji muset ukoncovat porad dokola, coz ti ve vysledku nejspis sezere baterky vic.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Lze nějak ukončit běžící aplikaci automaticky bez rootu? (používám AutomateIt a ten jak se zdá, umí pouze spustit nikoliv ukončit). Po aktualizaci běží nová app s alternativním desktopem, který nepoužívám a žere baterii. Je to systémová app a tak ji nelze bez rootu Deaktivovat.
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    omlouvam se MTP USB dekuji
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    Prosim o radu - mam tady zopo ZP350 a kdyz ho pripojim k pocitaci tak se mi nainstaluje jako MPT zarizeni a konec - vyhlasi to chybu. I kdyz jsem stahnul ovladace tak nic :-( Windows 7 profesional

    Tak a problem je ten ze po poslednim update proste nenabiha system, nasel jsem si odkazy a nic nefunguje. Nejhorsi je ze jsem to nainstaloval na svem starem PC s XP a najde ho to na vterinu jako COM 4 a pak se odpoji :-(

    Nevim co s tim - vedel by nekdo? Dekuji
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    já jsem používal GPS tracker, ale pořádku se gpx soubor s trasou musí analyzovat v jiném programu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Locus? Zkusím. Tuhle aplikaci jsem měl před lety, ale nějak jsem ji tenkrát asi nepochopil nebo co. Dám ji druhou šanci :-)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    MAKROUSEK: Přijmi mou poklonu! děkuju!
    tohle je fok up UX, protože klik na tohle většinou je součástí zpět
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OVECKA_MJ: Ha, tak jsem na to nahodou kapnul. Disa umi ringtony a vibrace per konverzace. Kdyz se otevre konverzace, musi se tapnout nahore na jmeno nebo jmena. To otevre obrazovku s fotkou a kdyz se skroluje dolu, muze se vybrat customizovana notifikace. To je vec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam