• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: já mám final. mám N5x
    E42
    E42 --- ---
    E42: Ha, zrada! Teď koukám, že mi to ke stažení nabízí 5. betu NPD90G, a ne final NRD90M. No aspoň jsem zase jednou zazálohoval a pročistil aplikace.
    RATTKIN: Nainstalovala se ti skutečně final verze NRD90M?
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Je to tak. Update to nabídlo okamžitě po přihlášení do bety. Jdu zálohovat a aktualizovat :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    tak vstoupit do beta programu, updatovat a odejít z beta programu
    PYRO
    PYRO --- ---
    RATTKIN: v programu jsem asi 4 měsice a OTA mám už od včerejška bez nějakého problému.
    respektive 7mičku mám už 4 měsíce a teď už funguje dobře
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jo, to mě taky napadlo udělat, ale ještě jsem to nezkusil. Tak předem díky za info!
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: zkusil jsem se enrollovat do beta programu https://www.google.com/android/beta
    ihned jsem dostal notifikaci na update na ostrou 7 a už se to stahuje. pokud chceš, počkej jestli napíšu, že je to OK, nebo budu dál zticha s bricknutým telefonem.
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Je mi jasno. Šlo mi o to, jestli se ti to už nabídlo samo jako běžný update, nebo jestli aktivně stahuješ a sideloaduješ. Já si asi počkám na normální OTA, nechce se mi crcat se sideloadem.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: má to být OTA, které se sideloaduje, ale protože to je OTA tak se nesmažou data
    jsem v J. Hradci
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    E42: To sem si vygooglil taky #0*# nefunguje, zablokovano od providera. Asi bude muset prijit oprava no, jenom me stve cekat 30 dni ...
    E42
    E42 --- ---
    JANDOS: Těžko si představit, že by to bylo cokoli jiného než HW závada. Servis nepřichází v úvahu? G4 bude ještě v záruce, ne?

    How To Fix LG G4 Won’t Rotate Problem And Gyro Stopped Working – RecomHub
    http://recomhub.com/blog/how-to-fix-lg-g4-wont-rotate-problem-and-gyro-stopped-working/
    Je tam odkaz i na nějaký self-test, tak ho zkus, ale asi nic nového nezjistíš.
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Asi trosku mimo (mozna je to HW problem), ale nevi nekdo jak zprovoznit nefungujici gyroskop na LG G4?
    Nevim presne kdy me prestala fungovat rotace displeje i vsechno ostatni co s tim souvisi treba hry co se hrajou natacenim displaje apod. Zkousel sem HW reset a nic :(
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Normální OTA update, nebo OTA zip pro sideload? Odkud a kterej máš Nexus? Dík.

    Jinak jsem hodně zvědavej na Multi Locale. Jenom se bojím, že jejich řešení nepomůže s problémem českých aplikací, které na telefonu s anglickým locale běží automaticky v (často mizerné) angličtině a nemají manuální nastavení jazyka. Když totiž v multi locale nastavím češtinu před angličtinu, vznikne nejspíš akorát opačný problém, tedy že původně anglické aplikace s existující lokalizací do čj poběží v (často mizerné) češtině. Nejlepší by byla možnost nastavení per-app, ale tak to nejspíš fungovat nebude :(
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: tahám
    E42
    E42 --- ---
    Flash all the things: Full Android 7.0 Nougat Nexus OTA roundup [Continuously updated]
    http://www.androidpolice.com/...8/22/flash-all-the-things-full-android-7-0-nougat-nexus-ota-roundup/

    Tady (a na spoustě dalších míst) se shromažďují OTA zipy pro sideload. Nexus 6 zatím chybí.
    E42
    E42 --- ---
    E42: Dejte pls vědět, až vám přijde běžný OTA upgrade na Nougat. Pamatuju, že loni to na u nás koupeném Nexu 6 dost trvalo. Dík.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AG_: možná v nižší kvalitě, ale lepší než nic
    AG_
    AG_ --- ---
    hele bylo to tam :) hustý
    AG_
    AG_ --- ---
    RATTKIN: nevím to je telefon přítelkyně, nějaký gmail.com účet na álohování tam má nastavený. ale netušim jak se do něj dostanu. pochybuju že i zná nějaký heslo
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    AG_: ne. měl si zálohováno na gogle?
    AG_
    AG_ --- ---
    zdarec, právě jsem smazal na androidu dost důležitý video, jde to nějak obnovit ? je tam nějaký koš? nebo něco takovýho ? :/ Sony xperia Z
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam