• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    RATTKIN: si asi necetl muj posledni prispevek ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    MRAKY: takže nexus!
    pokud můžeš počkat, taky za měsíc asi budou nový, možná ještě cena starých půjde dolů.
    levnější varianta nexus jsou Vodafone Smart, ale tam nejsou tolik updaty.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    HULIK: ted uz cekam na nexuse coz bude mit podporu daydreamu... jsem docela zvedavy na ovladac./ pouzival jsem chvili samsung VR, ale tam se k ovladani menu pouzivalo naklaneni hlavy - a prijemne mi to nebylo... jsem zvedav, zda ovladac bude lepsi.. ale stale mit to prijde takove... no... proste se tesim na neco co nasnima samotne ruce
    HULIK
    HULIK --- ---
    MRAKY: Amen, pokud nechces cekat na novej tak 5x.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    REFLEX: moje priority
    1. rychlost s jakou telefon dostava updaty
    2. vykon
    3. pomer vykon / cena

    takze vetsinou zkoncim u nexuse...
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    REFLEX: někdo vybírá podle barvy, nebo podle toho jak sedí v ruce. Já hledám hlavně čistý android
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    REFLEX: co treba http://www.gsmarena.com/search.php3 a pak recenze z tech ktere ti vypadnou podle tvych pozadavku?
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Kde vybirate jaky telefon koupit? Na Heurece nejprodavanejsi, nebo projizdite nejaky recenze?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    E42: já mám final. mám N5x
    E42
    E42 --- ---
    VIPER: To je právě myslím ten zásadní rozdíl.

    ANS: Plánuju obměnit někdy příští rok (nejspíš po uvedení další generace) za letošní větší model (Marlin), ale zatím k tomu nemám žádný konkrétní důvod, tak možná s N6 vydržím déle, než jsem původně předpokládal. Je to dobrej telefon.
    ANS
    ANS --- ---
    nejhorsi je, ze budu muset s N6 vydrzet co nejdyl to pujde. zacinaj zmensovat uhlopricky a je to v hajzlu :((
    VIPER
    VIPER --- ---
    mám teda N6P
    VIPER
    VIPER --- ---
    Mě to po přihlášení do bety stáhlo NRD90M
    E42
    E42 --- ---
    Vypadá to, že pro Nexus 6 ještě final OTA vůbec není. Každopádně bych předpokládal, že beta program ho dostane v první vlně, tak snad během hodin až pár dní.
    ANS
    ANS --- ---
    jojo, taky mi to nabizi jen npd90g .)
    E42
    E42 --- ---
    E42: Ha, zrada! Teď koukám, že mi to ke stažení nabízí 5. betu NPD90G, a ne final NRD90M. No aspoň jsem zase jednou zazálohoval a pročistil aplikace.
    RATTKIN: Nainstalovala se ti skutečně final verze NRD90M?
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Je to tak. Update to nabídlo okamžitě po přihlášení do bety. Jdu zálohovat a aktualizovat :)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    tak vstoupit do beta programu, updatovat a odejít z beta programu
    PYRO
    PYRO --- ---
    RATTKIN: v programu jsem asi 4 měsice a OTA mám už od včerejška bez nějakého problému.
    respektive 7mičku mám už 4 měsíce a teď už funguje dobře
    E42
    E42 --- ---
    RATTKIN: Jo, to mě taky napadlo udělat, ale ještě jsem to nezkusil. Tak předem díky za info!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam