• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZACHKAREL: kingo je totální spyware, posílá všechno co děláš do činy.
    nějaký návod přes flash recovery není?
    ZACHKAREL
    ZACHKAREL --- ---
    Dobrodružství to celkem je. Peru se s tím už pěkně dlouho. Na xda jsem našel pouze návody pro J5ky z roku 2016, přičemž já mám verzi z roku 2015. Návod by asi měl fungovat i pro moje zařízení, jenže mě nejde na PC zprovoznit MTP drive, Zkusil jsem root via KingoRoot.apk, ovšem úspěchu jsem se nedočkal.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ZACHKAREL: konkrétně poradit neumím, tenhle typ nemám. dělal jsem několik rootů a vždy když jsem dodržel návod z xda nebo podobných specializovaných webů, se to nakonec povedlo. je to někdy celkem dobrodružství.
    ZACHKAREL
    ZACHKAREL --- ---
    Ahoj. Je tu někdo, kdo má zkušenosti nebo by mi mohl pomoci s rootováním telefonu Samsung Galaxy J5 (SM-J500F)? Jde to i bez PC? Předem děkuji za odpovědi.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    Pouzivate nekdo "cctools"?
    ANS
    ANS --- ---
    jezis ja mam fakt chut ten nexus 6 nalozit do formaldehydu, aby vydrzel co nejdyl. novej tel bych si ted fakt nevybral :( a s googlem uz asi pocitat taky nejde
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    E42: jo, taky na to koukam .. na to, ze par tydnu dozadu byly odhady spis okolo 450 (a 600 za XL), tak ted rikaj, ze jedinej rozdil mezi Pixel a Pixel XL bude obrazovka, to uz je cenove jak iphone
    E42
    E42 --- ---
    Google Publishes Teaser for October 4th Event; Meanwhile Pixel Pricing and Pics Continue to Leak
    http://www.xda-developers.com/...ctober-4th-event-meanwhile-pixel-pricing-and-pics-continue-to-leak/

    650 USD za nejnižší Pixel je v porovnání s předchozími Nexy docela dobrá raketa 8-o
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    nemáte někdo pre rooted kernel .292 pro Xperii ZR? (C5503, 4.4.4)
    na xda jsou linky buď smazané, nebo odkazují na mega, kde už ty soubory nejsou..
    a když nahraju a rootnu .230 kernel, tak mi zas přestane fungova wifi..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SM3: když to dáš z pc z play.google.com instalovat?
    SM3
    SM3 --- ---
    Zdravim, proc mi nejde stahovat z Google play do Lenova A536?
    Misto v tel je, tlacitko instalovat je aktivni, ale po kliknuti se stahovani nespusti, ani zadna hlaska. Diky za napady ;)
    E42
    E42 --- ---
    THOMASMORTA: Helium
    TAP
    TAP --- ---
    THOMASMORTA: na zálohy dat bez rootu helium. do záhlaví s tim už
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    HULIK: Asi to budu muset udělat takto... Což znamená zjistit, jak se zálohují uložené pozice...
    HULIK
    HULIK --- ---
    THOMASMORTA: Jen zkouším, ale pod kterým účtem jsi to instaloval? Zkus to odinstalovat, v obchodě play přepnout na účet kde to chceš mít, pod ním to nainstalovat a pak zkusit v ty apce něco koupit. Nemám odzkoušeno, ale přijde mi to logické ..
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    PISTA1: To je trochu problém, když se jedná o nákup v aplikaci a já mám k dispozici jediné zařízení s androidem:-(
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    THOMASMORTA: Tak jí kup na kompu pod účtem ze kterýho chceš platit ;)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s placením za aplikace na zařízení, kde máte více účtů.
    Jako hlavní účet mám ten, který chci využívat výhradně pro konkrétní zařízení, platit bych ale chtěl ze sekundárního účtu, abych si případné placené aplikace mohl nainstalovat i jinde (není teď důležité proč mám takto rozdělené účty). Jenže hra mi nabízí možnost přidat platební metodu jen k tomu účtu, ze kterého nechci platit a vůbec nevím, jak ji přesvědčit, aby se správala s tím druhým. Předem díky za odpověď!
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    Xiaomi Can Silently Install Any App On Your Android Phone Using A Backdoor
    http://thehackernews.com/2016/09/xiaomi-android-backdoor.html
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JEREMIUS: pokud to mas rootnuty, tak takovyhle vsemozny donastaveni umi gravity box.
    MBR
    MBR --- ---
    JEREMIUS: xiaomi je hodne jiny. zena ma xperii a tam to taky nejde. unlockni a dej cyanogen nebo miui. :)) a nebo si zvykni na swipe screen. vis jak, iphone uz nema jack na sluchatka, zlatej swipe screen :))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam