• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    SPM: cat /proc/last_kmsg
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: googluj logcat přes adb ale pokud neumíš s linuxem tak z toho asi budeš hodně zoufalý jsou to stovky stránek.
    SPM
    SPM --- ---
    Bezva, tak se mi ten krám začal navíc ještě rebootovat... Je na Androidu někde nějaký log nebo způsob, jak zjistit, co ten reboot způsobilo?
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    TAP: první objednal z Vifocal.com, druhé z ebay.de, výměna v servisnamobil.cz na P5-Plzeňská bez problému, chtěli za to cca 500,-.
    TAP
    TAP --- ---
    SCOOBY: kde jsi řešil výměnu displeje u Oneplus? taky mám rozbito (OPX), ale ani se mi nechtělo hledat servis, kde by, na zdejší poměry, takhle obskurní značku uměli opravit
    SCOOBY
    SCOOBY --- ---
    VECTOR: imho problém s dodáním je snad jen u zlaté varianty, ostatní chodí kolem pěti dnů.... napiš výrobci jak je to s dostupností do ČR. Mám OPO a vzhledem k tomu, že O2 na chalupě pořád nemá LTE, ještě jsem neměl důvod litovat nebo měnit. Teda krom výměn prasklých displejů, ale to asi bude idiocií majitele. :)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Slow down u notifikační lišty je známý bug. Projevuje se třeba u gesta. Jinak mám origo 6tku od Sony a flaslight ikona než problémů funguje.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    DRAGON: root aplikace, bez kterejch bych se neobesel: 3c toolbox, xprivacy, zminenej xposed + gravity box, sd maid, appmgr III.
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: nejakej call recorder, samba droid, adblock. na tu customizaci xposed framework a jeho moduly - primarne gravity box, minminguard
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: používám ParagonNTFS pro USB OTG, připojím k tabletu třeba 2TB externí disk (s vlastním napájením)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    PAYAXY: hh... ale začátek měli bez výpadku :-)
    tak je to pak jasný... prachy vs dostupnost :-)
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    VECTOR: taky o nem uvazuju, ale klukum zase dochazeji zasoby
    OVECKA_MJ: https://oneplus.net/cz/oneplus-3
    Estimated availability: Ships within 5 weeks, 10 990,00 Kč
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    VECTOR: já jsem ho koupil přímo od oneplus... nebudu živit prostředníka, když nemusím.
    telefon super, jen doporučuji tpu obal
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    VECTOR: viděl jsem oneplus 1 a byl to slušný mobil. hodně těžký. na nexusy si koukal? ty jsou cenově podobné a fungují ještě trochu líp
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Premyslim, ze se vratim z WP zpatky na Android, nebo aspon minimalne jako zalozni mobil. Mate nekdo tady Oneplus 3? Ten me ze soucasnych androidu laka asi jako jediny.
    Pokud ano/ne, snazim se progooglit se k odpovedi, jak ho nejlepe objednat? Krom nadsazene ceny v CR je tu zoufale nedostupny, zatimco kdyz koukam na UK/US/IE trhy, tak tam je k disposici temer ihned a levneji.
    ADM
    ADM --- ---
    DRAGON: tak to nevim, mozna by ti mohlo pomoct ze na linuxu podobny problem kdyz spustim adb pod uzivatelem tak se to pak chova podobne ("waiting for device" na fastboot) a je potreba zabit bezici adb proces ktery bezi s pravy uzivatele, a celou tu sekvenci prikazu spustit nasledne pod rootem (administratorem), je mozny ze fastboot vyzaduje prava administratora
    ADM
    ADM --- ---
    a rebootuje se ti telefon to po tom druhym prikazu do fastbootu? jinak se da do fastboot/bootloader dostat casto take kombinaci klaves pri rebootu (u me treba reboot a drzet zaroven volume up, nebo down)
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: věci, kterejma si nejsem jistej, netvrdim s jistotou, proto ta otazka.. ale muzes to brat jako nasmerovani a imho to to ADB bude, součást Android SDK
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON:
    The other smartphones from Sony Xperia Z5 series that include Sony Xperia Z5, Xperia Z5 Premium and Xperia Z5 Compact along with other smartphones such as Xperia Z3+ and Xperia Z4 Tablet are slated to get Android Nougat upgrade in December this year. These smartphones belong to the third update cycle.

    Read more: http://en.yibada.com/...a-z5-z5-premium-z5-compact-z4-tablet-z3-xperia-xa-xa-ultra.htm#ixzz4LNJG3mOs
    MINER
    MINER --- ---
    HULIK: Staminu nemá. Má stejně nazvanou funkci, která degraduje výkon telefonu za běhu a nešetří ve standby. 6 nebrat
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    DRAGON: v příkazový řádce počítače, kde máš nainstalováno ADB
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON: nikdy jsem to nepouzil, ale neni to ADB? nebo nejaka developerska konzole?

    jeste bych zkusil najit nakou romku postavenou na identickym CM, mohla by mit takovou chybu odstranenou..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam