• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ANS
    ANS --- ---
    E42: aha tak funguje to jak rikas, ja pouzivam na vsechno kecani Disa a zmatlo me, ze tam je "odpovedet pres wahtsapp" "odpovedet pres text" atd .. ale funguje to normalne
    LEITWOLF18
    LEITWOLF18 --- ---
    Ahoj, nechce si někdo z Prahy vydělat?Jde mě o aktualizaci rom na Redmi Note 3 telefonu na nejnovější. Bohužel v telefonu je nahraná stará a to tak, že nelze aktualizovat automaticky. Když tak prosím do pošty
    E42
    E42 --- ---
    ANS: Tomu asi nerozumím. Odpovídáš aplikací, které ta notifikace patří.
    ANS
    ANS --- ---
    ciste nahodou ty odpovedy primo z notifikaci se nedaj nejak nastavovat? aby me to treba nenutilo odpovidat apkou, kterou ani nemam nainstalovanou. klidne bych bral i moznost vypnout uplne .)
    ANS
    ANS --- ---
    a zda se, ze ten trik s prihlasenim do beta programu funguje .)
    E42
    E42 --- ---
    Nexus 6 finally receives Android 7.0 Nougat OTA, factory images also posted | Android Central
    http://www.androidcentral.com/nexus-6-finally-receives-nougat-update-ota-factory-images-also-posted
    MATT
    MATT --- ---
    DRAGON, CUTOR: framelapse byl svyho casu nejlepsi, dokonce jsem si koupil pro verzi ;)
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    CUTOR: nevím tvoje použití, ale hledej "timelapse" aplikace
    MATT
    MATT --- ---
    EXX: co xiaomi?

    ANS: imho těžej z kvalit ex-IBM notebooků..
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    TAP: dík otestuji
    TAP
    TAP --- ---
    CUTOR: tipuju tasker, automate, IFTTT
    CUTOR
    CUTOR --- ---
    zdar nevíte o nějaké aplikaci co ve zvoleném intervalu by fotila?
    ANS
    ANS --- ---
    tady lidi lenovo dokonce preferujou :P
    IGELITKA
    IGELITKA --- ---
    Ahoj,můžete mi zde poradit? :).Chtěla bych přítelovi koupit nový mobil k vánocům.Preferuji Xperia a Lenovo.Uplně nesnáším Samsung :D.Chtěla bych kolem 5000 kč.Nic moc umět nemusí.Přítel je převážně jen na internetu,občas vyfotí nějakou fotku.Teď má právě nějaký samsung a je to hrozný krám.Tak nějak poměrově cena a kvalita :).Já osobně mám Xperia Z3 a ani všechny funkce nevyužiju.Děkuju :)
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    WABICEK: Bejvávalo. Lenovo se všech z Motoroly pomalu zbavuje, šlo jim jen o brand kvůli US trhu, kde Lenovo je synonymum pro čínský šmejd a nemají tam zdaleka tak dobrou pověst jako u nás (především díky notebookům).

    New Lenovo layoffs at Moto, company has now lost over 95% of employees in four years
    http://www.androidpolice.com/...ffs-at-moto-company-has-now-lost-over-95-of-employees-in-four-years/
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    No sice moto je lenovo ale pořád mi přijdou docela ok.
    ANS
    ANS --- ---
    moto je opravdu lenovo, takze fuj ;)
    EXX
    EXX --- ---
    AXTHEB: O tom Nic nevim. Ale mozny je vsechno
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    EXX: moto je lenovo, ne?
    EXX
    EXX --- ---
    E42: co bys treba doporucil,lenovo uz nechci, htc neznam,samsung taky ne. ocenim dualsim ale neni podminkou,velkou RAM at vse slape,a gorillaglass. strop max 250$ spis min. my vychazi akorat tak moto x nebo moto g 4th gen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam