• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MATT: jo, tak v tom případě už to chápu
    MATT
    MATT --- ---
    BRKODLAK: google aplikace se daj stahnout vsude mozne
    Google Apps - CyanogenMod
    https://wiki.cyanogenmod.org/w/Google_Apps

    a ten clovek se ptal na PLNY aplikace, proto asi ten hate... ja ho hejtuju az za to, ze neni schopnej napsat dve slova do googlu.. ;))

    pokud shanel nakej alternativni market, tak existuje F-Droid
    F-Droid – Free and Open Source Android App Repository
    https://f-droid.org/
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: zkusím to a pak aplikuju ten postup co radí matt, ale moc tomu už nevěřím. dík všem :)
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: myslim ze jen ty ktery pomoci toho nainstalujes poprvy
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    ADM: to znám, ale jdou tím i aktualizovat již nainstalovaný aplikace?
    ADM
    ADM --- ---
    BRKODLAK: instalace aplikaci z google play store bez google accountu je mozna pomoci aplikace z apkpure.com
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    MATT: bohužel, další komplikace, nemám store ani youtube aplikaci. i proto nechápu hate na člověka co tu poptával stránky, kde stahovat mimo gplay, někomu to prostě zprovoznit nejde...
    jo, mě napadla varianta, dát do té cm 7.2 ty věci, který se mi líbí na tom kitkat smartu, ale nedařilo se mi najít adblocker, který by blokoval reklamy napříč zařízením, takže to bych teda měl, za což díky. druhá věc, která mi tam ale nejde je stavová lišta, která je na tom kitkat smartu fakt našlapaná, ale z nějakýho důvodu nejde na té cm 7.2 romce nainstalovat...
    MATT
    MATT --- ---
    MATT: zkus tohle..
    For the time being until we get an update, or this matter is eradicated.... do this >> From the homescreen press menu - applications - manage applications - all - scroll down to YouTube and tap force stop, clear data, cache, and tap on uninstall updates.

    Go into market tap menu - my apps and update YouTube.
    MATT
    MATT --- ---
    BRKODLAK: on se na blokovani reklamy casto pouziva jen modeifikace HOST fajlu.
    pripadne neni problem do jiny romky doinstalovat AdAway nebo Xposed framework + MinMinGuard
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    VIPER: jenze on je nejak implementován v systemu, a to tak ze o nem nemuzu najit zadnou zminku.
    HULIK
    HULIK --- ---
    BRKODLAK: Je fakt že jsem někde četl že google když detekuje nějaký Adblock tak pak nepustí videa....
    VIPER
    VIPER --- ---
    BRKODLAK: není to tim adblockem? třeba blokuje něco, kvůli čemu se video nespustí..
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    BRKODLAK: zkus do fóra napsat. že yt nejde
    E42
    E42 --- ---
    BRKODLAK: Tohle "jen tak někdo" hravě nevyřeší, Android nejsou Windows.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    dělal jste někdo někdy cyanogenmod na Sgs5?
    vůbec se mi nedaří ani flash recovery.
    heimdall mi končí na nemožnosti stáhnout PIT a odin mě vyjebe, že nedávám PIT (přičemž nechci repartition)
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    E42: to zkusím, ale je to takový polovičatý řešení. je to zvláštní a věřím, že někdo, kdo nemá android pár měsíců jako já, by to mohl hravě vyřešit. mám dvě romky, jedna je cm 7.2, na které youtube normálně funguje, jenže kromě toho mi daleko víc vyhovuje tato romka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2613604
    jelikož má importovaný nějaký adblocker, který blokuje všechny reklamy, ať už v aplikacích, či na internetu, přestože žádný takový proces není vidět běžet, a také má mě více vyhovující smartUI, jen nefunguje ten youtube. Přitom je ta romka postavená taky na cm 7.2 :-/
    E42
    E42 --- ---
    BRKODLAK: Tak použij přehrávač, který používá kodeky vlastní. BS Player třeba. Ale je to trochu pakárna.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    JIMX: nebo nedoporučil bys mi nějaký?
    BEDRICHKANGOO
    BEDRICHKANGOO --- ---
    ahoj, problém s wifi. Pár dnů nazpět se přestal připojovat, stále pouze načítá IP adresu a nic, když je slabý signál, tak napíše "bylo zabraneno slabemu pripojeni"
    android 4.2 aligator rx430 :)
    resety nepomahaji, tovarni se mi zatim nechce.
    nema nekdo zkusenost? Nepripoji se vubec na zadnou wifi
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    DRAGON: je pravda ze kamosce taky dvakrat spadnul a dvakrat prasknul displej a to prej nebylo ani z zadny vysky. No jeste o tom popremyslim a mozna vezmu na vanoce starsi z5. Alespon mi dele vydrzi.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    LEFTY: rychle bych si ji zazalohoval a vymenil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam